Ballagásod alkalmából gratulálok! feliratú ZSEBES képeslap stílusos mintával, ballagásra. Az ajándékba szánt pénz, vagy utalvány a zsebes képeslapba rejthető. Boritékos.
A ballagási képeslap elején arany színű fóliával nyomott gratuláló felirat látható, a zseben az alkalomhoz illő szép idézet olvasható. Az LA/4 méretű boríték pasztell kék.
Képeslap hajtott mérete: 21,6x10,8 cm.

Cikkszám: 12082575

Szép egyszarvú unikornisos mintájú tépőzáras pénztárca lányoknak. Belsejében egy rekesz bankjegyekhez, 6 zseb kártyának és egy átlátszó zseb pl. bérletnek. Hátulján egy cipzáras zseb is található.
Szín:kék.

Állítsd össze iskolai felszerelésed a OXY Bag Unicorn Dreams kollekciójából >>

Cikkszám: IMO-KPP-7-95124

Szép vágtázó barna és fehér lovas mintájú tépőzáras pénztárca lányoknak. Belsejében egy rekesz bankjegyekhez, 6 zseb kártyának és egy átlátszó zseb pl. bérletnek. Hátulján egy cipzáras zseb is található.
Szín: kék/rózsaszín.

Állítsd össze iskolai felszerelésed a OXY Bag Horse Blue kollekciójából >>

Cikkszám: IMO-KPP-3-59824

Aranyos fehér kutyás mintájú BPA-mentes műanyag kulacs lányoknak, jól záródó tetővel és csuklópánttal.
Űrtartalma: 500 ml.
Mérete: 20x6,5 cm.
A kulacs kiváló minőségű, Ftalátok és BPA-mentes anyagból készült (veszélyes anyagokat nem tartalmaz, tesztelve).
Mosogatógépben mosható, legfeljebb 80oC hőmérsékleten.
Szín: átlátszó/rózsaszín.

Állítsd össze iskolai felszerelésed a OXY Bag Pets kutyás kollekciójából

Cikkszám: IMO-KPP-8-49524

Aranyos fehér kutyás mintájú tépőzáras pénztárca lányoknak. Belsejében egy rekesz bankjegyekhez, 6 zseb kártyának és egy átlátszó zseb pl. bérletnek. Hátulján egy cipzáras zseb is található.
Színe: rózsaszín.

Állítsd össze iskolai felszerelésed a OXY Bag Pets kutyás kollekciójából

Cikkszám: IMO-KPP-8-30624

Romantikus lovas és virágos mintájú tépőzáras pénztárca lányoknak. Belsejében egy rekesz bankjegyekhez, 6 zseb kártyának és egy átlátszó zseb pl. bérletnek. Hátulján egy cipzáras zseb is található.
Színe: rózsaszín.

Állítsd össze iskolai felszerelésed a OXY BAG Horse Romantic kollekciójából >>

Cikkszám: IMO-KPP-9-57624
Szép szárnyas unikornis mintájú tépőzáras pénztárca lányoknak. Belsejében egy rekesz bankjegyekhez, 6 zseb kártyának és egy átlátszó zseb pl. bérletnek. Hátulján egy cipzáras zseb is található.
Szín: rózsaszín/lilás kék.

Állítsd össze iskolai felszerelésed a OXY BAG Pegazus Unicorn kollekciójából >>
Cikkszám: IMO-KPP-9-57824
Aranyos anime varázsló mintás borítóval díszített könyvkötött album, melybe a gyerekek fotói helyezhető.
Az albumba 200 darab 10x15-es fotó fér el.
A zsebes albumba 1-1 oldalra 2-2 darab kép helyezhető el. Memós sávval rendelkezik, a kép mellé írható információ.
Cikkszám: KD46200ANIME

Utazásainkon készített képeink legjobb helye. A könyvkötött albumba 200 darab 10x15 cm-es kép helyezhető el. Ablakos, elejébe saját fénykép helyezhető.
A zsebes albumba 1-1 oldalra 2-2 darab kép helyezhető el. A két kép között található a memo terület, ahová információ írható a képhez.

Cikkszám: KD46200-TRAVEL5

Dekoratív könyvkötésű fotóalbum, melybe  könnyedén belerakhatóak a fényképek. A bedugós, zsebes fényképalbumba 200 darab 10x15 cm-es fotó helyezhető el. Egy oldalra 2 darab kép fér, belső szélén memócsík található.
Album mérete: 25x5x19 cm.

Cikkszám: BBM46200-1-SZIVESLAKAT

Cikkszám: KD46200-SUMMER7-TENGERPART

Cikkszám: KD46200-SUMMER7-BICIKLI

3 darab lovas formájú radír szett a Brunnen-től. Radírok mérete 5x2,5 cm.

Jópofa ajándék gyerekeknek, akár gyereknapra is.

Cikkszám: BP-1027381
Ötletes és stílusos retro ajándék ez a kocka formájú kulcstartó, mely forgatható mint a Rubik kocka. A mini kocka fémkarikával rendelkezik, mely így praktikus kulcstartóként szolgál, vagy használhatod táskád díszítéséhez is.
A kocka mérete: 3x3 cm.
Cikkszám: BP-1027394
Aranyos cicás mintájú írószertartó. Praktikusan 4 részre osztott.
Anyaga: erős karton.
Macskás ceruzatartó mérete: 8x10x8 cm.

Cikkszám: BP-1923-0330

Egyedi ballagási ajándék ez a kedves plüss maci, mely a ballagási kalapon kívül egy pólót visel amin az emlékezetes évszám szerepel! Valamint egy zsebes ballagási képeslap, melybe az ajándékba szánt pénz, vagy utalvány a zsebes képeslapba rejthető.

A krém színű maci puha plüss anyagból készült, nyakán gyönyörő masnival.
Ez teszi a bájos kis mackót igazán ünnepélyessé.

A ballagós maci mérete: 20 cm.
Képeslap hajtott mérete: 21,6x10,8 cm.

Cikkszám: BI671289-BALL-KREM-POLO-KEPESLAP

Bájos ajándék lányoknak, akár ovis ballagásra is. A színes szálas plüss virágból csokor is összeállítható, mellyel a ballagó búcsúztatható.
A plüss virág nem csupán ajándék, hanem szimbólumai annak az érzésnek, hogy a barátság és az emlékek mindig velünk maradnak, még ha az idő is változik.

A plüss virág hossza 26 cm.
Több színben elérhető (sárga, világoskék, pink).
Az ár 1 darabra vonatkozik.
Az elérhető szín a lenyíló ablakban választható ki.

Cikkszám: LB811113

Kedves, puha plüss anyagú fehér maci. Nyakán kockás masnival, fején ballagási kalappal. A kalap/sapka fekete színű szövetből készült, négyzet alakú, és egy sárga bojt lóg az egyik sarkán. Ez teszi a bájos kis mackót igazán ünnepélyessé. Ötletes és ideális ajándék végzős hallgatóknak, ballagóknak, frissen diplomázott diákoknak diplomaosztóra.
A ballagós maci mérete: 25 cm.

Cikkszám: BI671487-FEHER