A4-es méretű füzetbox különleges farkasos mintával fiúknak. Kemény, tartós kartonból készült. Gumipántja 7 mm vastag. Füzetek, iratok tárolására alkalmas.
Gumipántja 7 mm vastag.
Méret: 33,5x4,5x23 cm.
Szín: fekete, kék.

A teljes Nightwolf farkasos - Ars Una kollekció itt tekinthető meg>>

Cikkszám: 50852574

A5-ös méretű füzetbox édes zsiráfos grafikával lányoknak. Mérete: 22,6x3,5x17,6 cm.
Szín: rózsaszín.
Minőségi Lizzy Card termék.

Az egyik legszebb és legcukibb Lizzy Card kollekció bájos zsiráfos mintával, kifinomult színekkel és virágos, pöttyös háttérrel.
Lányoknak remek választás, ha imádják az állatokat és kedves, finom mintákat. Kezdjék az iskolát igazán szép iskola szettel.

Fedezd fel a Lizzy Card - Lollipop Lil'Babe zsiráfos kollekcióját >>

Cikkszám: LIZ-23053061

A5-ös méretű füzetbox vicces és vagány dinós grafikával, fiúknak. Mérete: 22,6x3,5x17,6 cm.
Szín: kék/zöld.
Minőségi Lizzy Card termék.

Egy menő dinoszaurusz grafikájú kollekció, ahol a vagány dino fejhallgatót és napszemüveget visel.
Azoknak a fiúknak ajánljuk, akik rajonganak a többezer évvel ezelőtti fajnak az izgalmas világáért.

Fedezd fel a Lizzy Card - Dino Cool Dino Roar dinós kollekcióját >>

Cikkszám: LIZ-23053601

A5-ös méretű füzetbox Catalina Estrada siztakötős mintájával. Remek választás lányoknak, hölgyeknek füzetek, iratok tárolására. Kemény, tartós kartonból készült. Gumipántja 7 mm vastag.

Minőségi Ars Una termék.

Catalina Estrada illusztrátor munkáiban a dél-amerikai folklór legszebb motívumai élednek újjá, mely tükrözi a gazdag kultúra szépségét és egyszerűségét. Impresszív, vidám vizuális alkotásai világhírűvé tették a dél-amerikai alkotót, illusztrációi számtalan felületen jelennek meg. A természet elkötelezett csodálóinak, a formák és apró részletek szerelmeseinek ajánljuk Catalina Estrada kollekcióját.

Cikkszám: 50860944

MÁTÉ BENCE különleges természetfotójával díszített A5-ös méretű füzetbox, oroszlán kölyök mintával. A füzetbox kiváló minőségű, kemény, tartós kartonból készült. Gumipántja 7 mm vastag.

Válassz a teljes Ars Una - Máté Bence állatos kollekcióból >>

Cikkszám: 50862160

A5-ös méretű füzetbox Budapest városképével (Lánchíd, Budai vár) díszítve. Kemény, tartós kartonból készült. Gumipántja 7 mm vastag. Füzetek, iratok tárolására alkalmas.

Cikkszám: 90868573

Cuki állatok kollekció - őzike mintájú A5-ös méretű füzetbox-ja. A füzetbox kiváló minőségű, kemény, tartós kartonból készült. Gumipántja 7 mm vastag.

Fedezd fel az Ars Una Cuki állatos kollekcióját >>

Cikkszám: 50863105

Népszerű GEEK kockák mintájú A5-ös méretű füzetbox fiúknak. Kemény, tartós kartonból készült. Gumipántja 7 mm vastag. Füzetek, iratok tárolására alkalmas.
Szín: zöld/narancssárga.

A teljes GEEK 2023-as Ars Una kollekció itt tekinthető meg>>

Cikkszám: 50862566

A5-ös méretű füzetbox színes gördeszkák mintával fiúknak, vagány lányoknak. Kemény, tartós kartonból készült. Gumipántja 7 mm vastag. Füzetek, iratok tárolására alkalmas.

A teljes Rollin' Mania gördeszkás - Ars Una kollekció itt tekinthető meg>>

Cikkszám: 50862283

A5-ös méretű füzetbox édes unikornis és tündérport szóró tündérlány mintával. Kemény, tartós kartonból készült. Gumipántja 7 mm vastag. Füzetek, iratok tárolására alkalmas.

Minőségi Ars Una termék.

A mesebeli egyszarvú unikornis és tündérlány mintás Ars Una - Stardust teljes kollekció itt tekinthető meg>>

Cikkszám: 50862580

A5-ös méretű füzetbox Catalina Estrada tropical virágos - madaras mintájával. Remek választás lányoknak, hölgyeknek füzetek, iratok tárolására. Kemény, tartós kartonból készült. Gumipántja 7 mm vastag.

Cikkszám: 50862771

A5-ös méretű füzetbox Catalina Estrada dzsungel virágos - állatos mintájával. Remek választás lányoknak, hölgyeknek füzetek, iratok tárolására. Kemény, tartós kartonból készült. Gumipántja 7 mm vastag.

Cikkszám: 50862764

A5-ös méretű füzetbox mesebeli unikornis mintával. Kemény, tartós kartonból készült. Gumipántja 7 mm vastag. Füzetek, iratok tárolására alkalmas.

A mesebeli unikornisos Charme Ars Una teljes kollekció itt tekinthető meg>>

Cikkszám: 50861453

Barcelona város mintás füzetbox A5-ös méretben (22x3,5x16 cm). Kemény, tartós kartonból készült, matt fóliával és fényes dombor UV formalakkozással. Belseje nyomott mintás. Gumipántos.

Cikkszám: 50862382

MÁTÉ BENCE különleges természetfotójával díszített A5-ös méretű füzetbox, tukán madarak mintával. A füzetbox kiváló minőségű, kemény, tartós kartonból készült. Gumipántja 7 mm vastag.

Válassz a teljes Ars Una - Máté Bence állatos kollekcióból >>

Cikkszám: 50861651

A5-ös méretű füzetbox vidám dzsungel állatos grafikával, lányoknak. Kemény, tartós kartonból készült. Gumipántja 7 mm vastag. Füzetek, iratok tárolására alkalmas.
Szín: rózsaszín/kék.

Tartós, kiváló minőségű Ars Una termék.

A teljes Jungle dzsungel állatos - Ars Una kollekció itt tekinthető meg>>

Cikkszám: 50862597

Sportosan elegáns kék színű Lamborghini sportautó mintás A5-ös méretű füzetbox fiúknak, férfiaknak. Kemény, tartós kartonból készült. Gumipántja 7 mm vastag. Füzetek, iratok tárolására alkalmas.
Méret: 22x,3,5x16 cm.

Teljes Ars Una - Lamborghini kollekció >>

Cikkszám: 50862542

Zöld színű Lamborghini sportautó mintás A5-ös méretű füzetbox fiúknak, férfiaknak.  Füzetek, iratok tárolására alkalmas.
Kemény, tartós kartonból készült, külseje matt fóliával és 3D dombor formalakkal. Gumipántja 7 mm vastag.

Teljes Ars Una - Lamborghini kollekció >>

Cikkszám: 50863365