Doppler Fiber Magic márkájú női automata esernyő sötétkék színben, sirályos mintával. Remek választás nyárra is.

Mérete: 28x5 cm. Átmérője kinyitva: 98 cm. Súlya: 311 g.
Garancia: 3 év.

Az osztrák Doppler Co.-t Európa legnagyobb minőségi esernyőgyártójaként tartják számon. A több mint 60 éves tapasztalattal rendelkező gyár termékeinek kiváló színvonalát a gyártás során felhasznált angol, német és olasz alapanyagok garantálják.

Cikkszám: D-7441465ON

Szép kolibri madaras mintájú tépőzáras pénztárca lányoknak. Belsejében egy rekesz bankjegyekhez, 6 zseb kártyának és egy átlátszó zseb pl. bérletnek. Hátulján egy cipzáras zseb is található.
A hozzátartozó zsinórral nyakba is akasztható.
Méret:12,5x1,5x9,5 cm.
Szín: rózsaszín.

Cikkszám: IMO-KPP-9-57123

Szép kolibri madaras mintájú BPA-mentes műanyag kulacs lányoknak, jól záródó tetővel és csuklópánttal. Űrtartalma: 500 ml. Mérete: 20x6,5 cm.
A kulacs kiváló minőségű, Ftalátok és BPA-mentes anyagból készült (veszélyes anyagokat nem tartalmaz, tesztelve).
Mosogatógépben mosható, legfeljebb 80oC hőmérsékleten.
Színe: átlátszó/világoskék.

Cikkszám: IMO-KPP-9-06823

A4-es méretű füzetbox szép kolibri madaras mintával, lányoknak, hölgyeknek. Nélkülözhetetlen tárolóeszköz tankönyveknek, füzeteknek, iratoknak. Mérete: 32x4,5x24,5 cm.
Tartós, minőségi karton termék.

Cikkszám: IMO-KPP-8-76323
Aranyos bagoly figura kezében rózsával. Kedves ajándék akár ballagásra, akár Valentin napra is.
Mérete: 6,5x6 cm.
Anyaga: poliresin.
Cikkszám: Q499330
1.290 Ft (-23%) 990 Ft

Madaras dekorú HOME felirat fából, mely kedves lakásdekoráció otthonodba. Bárhová könnyedén felállítható. Remekül mutat polcon, komódon. Nappaliba, előszobába hangulatos dísz.
HOME felirat talpazaton mérete: 22x12 m.
Szín: natur, zöld/narancssárga.
2 színben. Az ár 1 darabra vonatkozik.
Tetszőleges színben küldjük. Kérését a megjegyzés rovatban jelezheti.

Cikkszám: Q064876

Aranyos felakaszható tavaszi - húsvéti lakásdekoráció madaras dekorral. Ajtódíszként, vagy ablakdíszként használható az ünnepek alatt is.
A felakasztható dísz (házikó) mérete: 16x16 cm. Teljes hossza lógatva kb. 42 cm.
Szín: natur, türkiz/rózsaszín.

Cikkszám: Q064809
1.190 Ft (-25%) 890 Ft

Kisméretű felakaszható tavaszi - húsvéti lakásdekoráció madaras dekorral, TAVASZ felirattal. Ajtódíszként, vagy ablakdíszként használható az ünnepek alatt is.
A felakasztható dísz átmérője: 11 cm. Teljes hossza lógatva: 20 cm.
Szín: natur, türkiz/rózsaszín.

Cikkszám: Q064798

Doppler Fiber Magic márkájú női automata esernyő madárkás mintával. Sötétkék színű, aprós madaras mintával. A könnyű kezelhetőséget az oda-vissza gombbal működtethető automatika biztosítja. Váz: acél és üvegszálas. Megbízható védelmet nyújt esőben és szélben. A kiváló minőségű, viharálló vázszerkezet megakadályozza a bordák törését és hajlítását a nagy szélben is. Az esernyőt 100 km/h-s szélcsatornában tesztelték.

Mérete: 28x5 cm. Átmérője kinyitva: 98 cm. Súlya: 311 g.
Garancia: 3 év.

Cikkszám: D-7441465BR

Karácsonyi koszorún üldögélő madárkás szalvéta, mely kedves mintájú ünnepi szalvéta. Mérete: 33x33 cm. 20 darabos. Minőségi Ambiente papír termék.

Válassz mellé egyéb kiegészítőket is, fedezd fel a Robin in Wreath madaras kollekciót, mely remek választás Télapóra, vagy karácsonyi dekorációnak.

Cikkszám: VR-33315535

Csipkebogyó ágon üldögélő verebek mintájú hangulatos átvilágítós gyertya akár karácsonyra is. Égés közben a gyertya lángja átvilágítja a mintát. A madaras tömbgyertya mérete: 8x7,5 cm.
Égési ideje: 35 óra.

Ajándéknak is nagyszerű választás.

Minőségi Ambiente termék.

Válassz mellé egyéb kiegészítőket is, fedezd fel a Robin Family kollekció további darabjait, mely remek választás Télapóra, vagy karácsonyi dekorációnak.

Cikkszám: VR-39216805

3 darab bagoly figura NEM BESZÉL - NEM LÁT - NEM HALL összeállításban.
A három bölcs közmondást együtt testesítik meg: „nem lát rosszat, nem hall rosszat és nem beszél rosszat”.
Mérete: 7 cm.
Anyaga: kerámia.
Szín: fehér/ezüst.
3 darabos.

Cikkszám: Q165078-3DARABOS

Aranyos kisméretű madár szobor havas fehér/barna színben.
Anyaga: kerámia.

Cikkszám: Q165067

Kedves téli - karácsonyi dekoráció ez az aranyos veréb madárka, aki piros Mikulás sapkát visel.
A poliresin figura mérete 7x5 cm.
Kedves ajándék madár kedvelőknek is.

3-féle. Az ár 1 darabra vonatkozik. Tetszőlegesen küldjük.

Cikkszám: IMO-ZT-10028082

Kisméretű bagoly figura. Mérete 6x5 cm. Anyaga: poliresin.
4-féle. Az ár 1 darabra vonatkozik.
Tetszőlegesen küldjük. Kérését a megjegyzés rovatban jelezheti.

Cikkszám: IMO-ZT-10014057
Kedves madaras és madárház dekorú felakasztható dísz, mellyel díszítheted a karácsonyfádat, vagy cuki ajándékkísérő is lehet, használd díszcsomagoláshoz.
A dobozban 8 db fa dísz található.
Mérete: 6 cm.
Anyaga: fa, kötél.
Szín: natur, piros, zöld.
Cikkszám: Q059039

Isten hozott feliratú kopogtató Mikulás sapkás madárkák dekorral. Az őszi - karácsonyi felakasztható ajtódísz mérete: 17x14 cm.
Anyaga: fa, fém.

Cikkszám: Q059009
1.190 Ft (-17%) 990 Ft

Lepd meg kedvesed egy különleges, madárkás formájú gyűrűtartó, ékszertartó tálkával. Anyaga: porcelán. Szín: fehér/arany.
Mérete: 10x9,5 cm.

Jól mutat szépítkező asztalon, polcon, de fürdőszobába is használható az ékszerek tárolására.

Cikkszám: AC-600037