A természetet csempészi vissza ez a karácsonyfa dekoráció. A 42 cm-es dekorációs fenyőfa remek karácsonyi dekoráció. Már csak néhány szarvast kell mellé helyezni.
A fatalpon álló fenyőfa magassága 42 cm.
Színe: világosbarna.
Anyaga: filc, fa.

Cikkszám: AC-ER8561

Teremts meghitt hangulatot az adventi időszakban. Válassz hozzá egy meleg fénnyel világító dekorációt. Tökéletes választás hozzá ez a 40 cm magas arany színű ágak, melyet ledes égő világítanak meg. Már csak egy üvegvázába, padlóvázába kell helyezned.
Hossza: 40 cm.
12 ledes.
Elemes. Nem tartozék.
2-féle, az ár 1 csokorra vonatkozik.
Az elérhető szín a lenyíló ablakban választható ki.

Cikkszám: AC-ER8453

Meghitt hangulatú karácsonyi dekoráció ledes világítással. Karácsonyi jelenet: apa és fia az utcai karácsonyfánál ajándékokkal, háttérben világító lámpával.
Ajánljuk karácsonyi falukhoz, de önállóan is "megállja a helyét".
Gyerekek, unokák kedvenc karácsonyi dísze lesz, melyre felnőtt korukban is emlékezni fognak.

Mérete: 9,5x5x12 cm
Anyaga: festett poliresin.
3 ledes: lámpa + a talpazaton 2 led.

A világítós dekoráció elemmel működik, mely nem tartozék.

Cikkszám: AC-ER8245APA-FIU

Meghitt hangulatú karácsonyi dekoráció ledes világítással. Karácsonyi jelenet: Télapó megrakott puttonyyal a fenyőfák között, háttérben világító lámpával.
Ajánljuk karácsonyi falukhoz, de önállóan is "megállja a helyét".

Mérete: 9,5x5x12 cm
Anyaga: festett poliresin.
3 ledes: lámpa + a talpazaton 2 led.

A világítós dekoráció elemmel működik, mely nem tartozék.

Cikkszám: AC-ER8245TELAPO

25 cm-es mohakoszorú alap. Remekül használható különböző adventi koszorú, ajtódísz készítéséhez.
Karácsonyi dekorációhoz remek választás.
Szín: zöld.
Külső átmérője 25 cm.

Cikkszám: Q424191

Hangulatos karácsonyi dekoráció remek kiegészítője ez a csillogó tetejű fa templom toronnyal, melynek különlegessége, hogy 4 ledes fény világít benne.
Magassága 20 cm.
Anyaga: fa.
Elemmel működik, melyet nem tartalmaz.

Cikkszám: Q421448
Kisméretű karácsonyfa dekoráció üvegből, melyen az ünnepi fény szépen megcsillan.
A tükörtalpon álló karácsonyfa 3 színben rendelhető (ezüst, arany, zöld).
Fenyőfa mérete: 4x5,5 cm.
Átlátszó dobozban: 7,5x5x5,5 cm.
Kedves ajándék is karácsonyra.

Az ár 1 darabra vonatkozik.
Az elérhető szín a lenyíló ablakban választható ki.
Cikkszám: IMO-AFI-801756

Dekoratív glitteres, pezsgőarany színű  karácsonyi dekorációs ág mikulásvirág díszítéssel. Remekül használható különböző karácsonyi dekorációhoz, díszcsomagoláshoz.
Mérete: hossza 13 cm (teljes hossza 23 cm), virág átmérője 12 cm (formázható szirmokkal).

Minőségi termék.

Cikkszám: IMO-AFI-090184

Dekoratív glitteres, pezsgőarany színű  karácsonyi dekorációs ág almával, bogyós dísszel. Remekül használható különböző karácsonyi dekorációhoz, díszcsomagoláshoz.
Mérete: hossza 14 cm (teljes hossza 22 cm), alma átmérője 2,2 cm.

Minőségi termék.

Cikkszám: IMO-AFI-090420

Gyönyörű és mutatós piros színű Mikulásvirág csokor. Dekoratív önállóan vázába állítva, vagy egyéb karácsonyi dekoráció kiegészítőjeként.
7 virágfejjel. Szirom bársonyszerű.
Művirág mérete 36 cm (szár 50 cm).
1-1 virág feje kb. 20 cm.

Cikkszám: IMO-AFI-544585

Apró karácsonyi figurák filc és fa anyagból, élénk színekkel. Hátoldalán ragasztópöttyel, így könnyedén használható bármire. Karácsonyi díszcsomagoláshoz, dekoráláshoz ajánljuk.
A kis figurák ajándékkísérőként, díszcsomagoláshoz is használható, vagy kreatívan díszítésként felragasztható.
Mérete: 4x2,5 cm.
Anyaga: textil és fa vegyesen - képen látható az anyaga.

24-féle mintával: Mikulás (5-féle), maci (3-féle), hóember (6-féle), fenyőfa, kesztyű (2-féle), rénszarvas (2-féle), csillag (2-féle), angyalka, szív (2-féle), csizma (2-féle), hópihe.
Az ár 1 darabra vonatkozik, a lenyíló ablakban választható ki a kívánt és elérhető minta.  Néhány mintát ezen belül tetszőlegesen küldjük.

Cikkszám: IMO-AFI-510571
Egy különleges és egyedi tárolót keresel az ünnepekre, amibe akár a Télapó ajándékát rejtheted, édességeket helyezhetsz bele:
A vonatos tároló Mézikés és mézeskalácsos design kapott. A mozdonyhoz kapcsolódó 2 vagonba pakolhatod az édességet, vagy karácsonyi dekorációt készíthetsz bele. Apró ajándékék díszcsomagoláshoz is használható.
Gyerekszobába is kedves, szeretnivaló dekoráció lehet.
Anyaga: filc.
Színe: barna/krém.
Mérete: 34x8x11,5 cm.
Vagon belső mérete 9x6x6 cm.

- karácsonyi dísztasak - ajándéktasak -
Cikkszám: IMO-AFI-564454LANYOS

Kedves karácsonyi figurák filc anyagból, élénk színekkel. Hátoldalán ragasztópöttyel, így könnyedén használható bármire. Nem hagy foltot.
12-féle mintával: szív, rénszarvas fej, mézike, házikó, díszített karácsonyfa, hóember fülessel, kabát nélküli hóember, hóember piros felsőben és sapkában, fehér fenyőfa, zöld fenyőfa, csillag, Mikulás.
Anyaga:filc (finom kidolgozású).

Cikkszám: IMO-AFI-514950

Lepd meg kisfiadat egy igazán különleges adventi naptár. A fából készült, piros színű mozdonyon található 24 számozott fiókba rejthetőek az ajándékok a gyermeknek.
Mindennap egy-egy kihúzható, mely örömteli meglepetést rejthet.

Már az adventi időszaktól mutatós dekoráció - Télapótól karácsonyig, melyet mindennap megcsodálhatnak a gyerekek.
Minden évben elővehető és újratölthető. Örök darab, melynek az unokák is örülhetnek.

Anyaga: fa.

Cikkszám: Q729716

4 darab kisméretű őzike figura karácsonyi dekorációhoz poliresinből. Mérete: 3,3x3,7 cm.

Cikkszám: Q499725

Kisméretű, havas fenyőfa karácsonyi dekorációhoz poliresinből. Mérete: 8,7x5 cm.

Cikkszám: Q045146

Havas fenyőfa karácsonyi dekorációhoz poliresinből. Mérete: 10,7x8 cm

Cikkszám: Q045109
1.200 Ft (-34%) 790 Ft

6 darab lapos gömb forma mézeskalácsos festéssel, poliresinből.. Öntapadós koronggal ellátott.
Használható karácsonyi dekorációként, akár asztaldíszként is, de ajándékkísérőként is jól mutat díszcsomagolásnál.
Mérete: 3,2x,0,7x2,8 cm.

Cikkszám: Q045088