A készlet tartalma: 5 db 12 ml-es színes tempera tubusban. Mérgező vagy egészségre ártalmas anyagot nem tartalmaz, textilről és bőrről lemosható! Csomagolásban eltérhet a képtől.

Cikkszám: JS-KO114

A gyerekek imádnak színezni, mely remek kreatív időtöltés. Ebben a műanyag dobozban 50 darab minőségi CARIOCA márkájú vastag zsírkréta találsz. Az élénk színekkel való rajzolásnak, színezésnek csak a fantáziád szabhat határt. A vastagabb zsírkréta fogása a kisebbeknek is kényelmes. Könnyen hegyezhető.

Cikkszám: JS-42388

A készlet tartalma: 10 db dupla végű filctoll. A festékanyag mérgező vagy egészségre ártalmas anyagot nem tartalmaz, textilből és bőrről lemosható!

Cikkszám: JS-41438

A doboz tartalma: 60 db színes filctoll. A festékanyag mérgező vagy egészségre ártalmas anyagot nem tartalmaz, textilből és bőrről lemosható!

Cikkszám: JS-41015

A készlet tartalma: 12 db színes textilfilc. Az elkészült minták hátulról vasalva fixálhatók. A filcekkel dekorált ruhadarabok maximum 60 fokon moshatók.

Cikkszám: JS-40957

A 36 darabos filctoll készlettel igazán színes alkotások születhetnek, csak rajtad múlik. A vékony hegyű filcekkel 2 mm vastagságú vonalakat húzhatsz, melyek tökéletesen alkalmasak a rajzok elkészítéséhez és kiszínezéséhez.

Cikkszám: JS-40616

A vastag élénk színű vonalakkal a gyerekek a könnyedén rajzolhatnak is, hiszen mindig alkotásra ösztönöznek. Légy kreatív a játékban, majd tárold a filctollakat a műanyag tárolótasakban. A festékanyag mérgező vagy egészségre ártalmas anyagot nem tartalmaz, textilből és bőrről lemosható!

Cikkszám: JS-40570

Kifogyott a kék színű filctollad a készletből, mert pl. sokat rajzolsz, színezel eget vele? A vastag hegyű kék színű filctollal kiegészítheted a készletedet. A filctoll vastag hegye lehetővé teszi, hogy ne csak rajzolj, hanem színezz is vele!
A Carioca filctoll festékanyaga mérgező vagy egészségre ártalmas anyagot nem tartalmaz. Textilből és bőrről lemosható.
Az ár 1 darabra vonatkozik.

Cikkszám: JS-40130-02

1 darab vékony, kék-piros postairon. LYRA márkájú. EFC telepített fából készült.

Cikkszám: FR-2920101

1 darab kiváló minőségű, könnyen hegyezhető - ergonómikus háromszögletű törésálló grafitceruza. Grafitceruzán található vájatok (három pontos fogás) biztosítják a csúszásmentes és kényelmes fogást.
A Lyra ceruza HB erősségű.

Cikkszám: FR-1760100

Lyra márkájú, lakkozott, fafoglalató háromszögletű, csúszásgátlóval ellátott színesceruza készlet, mely a helyes ujjtartást segíti és stabil tartást biztosítja. A háromszögletű ceruzákat kényelmesen használhatja bal- és jobbkezes is. 3,3 mm vastagságú.

Cikkszám: FR-2821120

Lyra márkájú, jó minőségű AKVARELL háromszögletű színesceruza készlet. 12 darabos. Az elkészült rajzot, ha vizes ecsettel átkened festmény hatásúvá teheted. A dobozban ajándék ecsetet találsz.

Cikkszám: FR-2531120

Minőségi vastag, színváltós varázs filctoll szett. A készlet 8 db színt és két kiegészítő filcet tartalmaz, mely segítségével a többi színt átszínezheti. Akár titkos üzenet is írható. A filctoll hegy törésálló, vonalak húzására és színezésére kiválóan alkalmas. Ajánljuk kicsiknek is.
Mérgező anyagot nem tartalmaz.

Cikkszám: FR-80023

10 darabos ergonómikus kialakítású, csúszásmentes, háromszög alakú filctoll készlet. Formájának köszönhetően biztos és helyes fogást biztosít a gyerekek számára. Élénk színek. Vízbázisú filctoll, mérgező anyagot nem tartalmaz. Kimosható.

Cikkszám: JS-155310

Kiváló minőségű 12 színű Faber Castell színes ceruza. Vékony betétű, háromszögletű ceruza, soft grip zónával biztos fogást biztosít. Teljesen akvarell (aquarell). Környezezetvédő FSC fából készült.

Cikkszám: JS-112412

Faber Castell 2001 Grip 2001 háromszögletű grafitceruza. Rendkívül jó minőségű H ceruza. Speciális kialakításának köszönhetően kevésbé töredeznek, így könnyen hegyezhetőek. Diákok kedvenc ceruzája.

Cikkszám: JS-117011

Faber Castell 2001 Grip 2001 háromszögletű grafitceruza. REndkívül jó minőségű 2B ceruza. Speciális kialakításának köszönhetően kevésbé töredeznek, így könnyen hegyezhetőek. Diákok kedvenc ceruzája.

Cikkszám: JS-117002

Faber Castell 2001 Grip 2001 háromszögletű grafitceruza. B ceruza. Extra törhetetlen szerkezete miatt közkedvelt. Ajánljuk íráshoz, rajz és vázlatkészítéshez.

Cikkszám: JS-117001F