A gipszkiöntés remek kreatív játék és nem is túl bonyolult. A gyerekeket leköti, hogy különleges dolgokat készíthetnek, melyet száradás után ki is festhetnek, vagy filctollal kiszínezhetnek.
Ezzel az öntőformával 8 különböző zöldség forma készíthető (citrom karika, répa, hagyma, zöldborsó, paprika, padlizsán, ...).
Az öntőforma használata rendkívül egyszerű. Csak a gipszet kell vízzel összekeverni, hogy nagyjából híg tejföl sűrűségű legyen.
Ezután kell beleönteni a formába és megvárni, amíg teljesen megköt.

Az öntőforma mérete: A4.
Anyaga: műanyag.
Többször felhasználható.
Cikkszám: JS-600225
Ezzel az öntőformával 10 különböző házi állat figura készíthető (kecske, bárány, pulyka, liba, csirke, csibe, kacsa, malac, tehén, csirke).
Ezután kell beleönteni a formába és megvárni, amíg teljesen megköt.

Az öntőforma mérete: A4.
Anyaga: műanyag.
Többször felhasználható.
Cikkszám: JS-660376

Fehér színű folyékony kréta, mely használható sötét felületre pl. fekete táblára, vagy üvegre. Olyan mint a filctoll, de szárazon letörölhető. Ideális fényes felületre.
Kerekített végű. Vonalvastagság: 1,8-2,5 mm.
Vízbázisú krétamarker. Ellenáll az időjárásnak.

Cikkszám: COL-PWE-5M-140017

Használj egyedi hűtőmágnest, melyet most te készíthetsz el otthon! Nincs más teendőd, mint a kiválasztott forma adott területéről lehúzd a fóliát. Így egy radagós felület tűnik elő. Válaszd ki a megfelelő színt, helyezd a ragadós felületre. A maradékot távolítsd el. A mágneses forma többi részén is ismételd meg a műveletet.
A csomag 4 db hűtőmágnest és 10 színes lapot tartalmaz.

Fiús minták: űrhajós, űrlény, SPACE, bolygó.

Ajánlott 4 éves kortól.

Cikkszám: 03508-U

A csomag 4 db hűtőmágnest és 10 színes lapot tartalmaz.

Tropical minták: WOW, flamingó, ananász, OMG.

Ajánlott 4 éves kortól.

Cikkszám: 03508-F

Szép pillangós mintájú festőköpeny lányoknak, mely megvédi a ruhájukat festéskor, gyurmázáskor. A kötény elején két zseb található. Hátul megkötés, nyakban a magassága állítható.
Ovisoknak, iskolásoknak praktikus használni kreatív alkotás, festés, ragasztás során.
Univerzális méret, a pántok segítségével kisebb és nagyobb gyerekek számára is megfelelő.
Szín: lila/rózsaszín.

Állítsd össze iskolai felszerelésed a OXY Bag Butterfly kollekciójából >>

Cikkszám: IMO-KPP-7-65723

Szép pillangós mintájú, új fazonú festőköpeny lányoknak, mely megvédi a ruhájukat festéskor, gyurmázáskor. kötény elején két zseb található. Oldalán patenttal záródik, nyitható.
Szín: rózsaszín.

Állítsd össze iskolai felszerelésed a OXY Bag Butterfly kollekciójából >>

Cikkszám: IMO-KPP-9-47623

Csajos divatos mintájú, új fazonú festőköpeny lányoknak, mely megvédi a ruhájukat festéskor, gyurmázáskor.  kötény elején két zseb található. Oldalán patenttal záródik, nyitható.
Kézzel mosható, 30 C fokos vízben.
Szín: rózsaszín, fagyi, csillag és szív mintával.

Állítsd össze iskolai felszerelésed a KARTON PP Shiny kollekciójából >>

Cikkszám: IMO-KPP-9-47823

Dinoszaurusz mintás, új fazonú festőköpeny fiúknak, mely megvédi a ruhájukat festéskor, gyurmázáskor.  kötény elején két zseb található. Oldalán patenttal záródik, nyitható.

Cikkszám: IMO-KPP-9-47423

Focilabdás mintájú, új fazonú festőköpeny fiúknak, mely megvédi a ruhájukat festéskor, gyurmázáskor. A kötény elején két zseb található. Oldalán patenttal záródik, nyitható.
Szín: kék.

Állítsd össze iskolai felszerelésed a OXY Bag Football kollekciójából >>

Cikkszám: IMO-KPP-9-47523

Minecraft-ra emlékeztető kockás mintájú új fazonú festőköpeny fiúknak, mely megvédi a ruhájukat festéskor, gyurmázáskor. A kötény elején két zseb található. Oldalán patenttal záródik, nyitható.
Univerzális méret
Szín: kék.

Állítsd össze iskolai felszerelésed a OXY Bag PlayWorld kollekciójából >>

Cikkszám: IMO-KPP-9-47723

Karcoló - kaparós füzet gyerekeknek! A Képkarc technikával elkészíthető képek lényege, hogy a fekete réteget karcolással tehetjük láthatóvá.
- 10 fekete karcolható oldal
- Spirálos füzet mérete: 20x14 cm.

Cikkszám: AD-1032117

Macskás képkarc készítő gyerekeknek! A Képkarc technikával elkészíthető képek lényege, hogy a fekete réteget karcolással tehetjük láthatóvá.
- 2 fekete karcolható oldal
- egy sablon
- Bambuszfa karcoló eszköz

Cikkszám: AD-1032218

Lovas képkarc készítő gyerekeknek! A Képkarc technikával elkészíthető képek lényege, hogy a fekete réteget karcolással tehetjük láthatóvá.
- 2 fekete karcolható oldal
- egy sablon
- Bambuszfa karcoló eszköz

Cikkszám: AD-1032219

Szép unikornis mintájú festőköpeny lányoknak, mely megvédi a ruhájukat festéskor, gyurmázáskor. A kötény elején két zseb található. Hátul megkötés, nyakban a magassága állítható.
Szín: sötétkék/rózsaszín.

Állítsd össze iskolai felszerelésed a OXY Bag Unicorn kollekciójából >>

Cikkszám: IMO-KPP-7-64823

Traktoros mintájú festőköpeny fiúknak, mely megvédi a ruhájukat festéskor, gyurmázáskor. A kötény elején két zseb található. Hátul megkötés, nyakban a magassága állítható.

Állítsd össze iskolai felszerelésed a OXY Bag Extreme Tractor kollekciójából >>

Cikkszám: IMO-KPP-7-65622

Kék sportautós mintájú festőköpeny fiúknak, mely megvédi a ruhájukat festéskor, gyurmázáskor. A kötény elején két zseb található. Hátul megkötés, nyakban a magassága állítható.
Kézzel mosható, 30 C fokos vízben.

Állítsd össze iskolai felszerelésed a OXY Bag Fast Racing autós kollekciójából >>

Cikkszám: IMO-KPP-3-31723

Dinoszaurusz mintás festőköpeny fiúknak, mely megvédi a ruhájukat festéskor, gyurmázáskor. A kötény elején két zseb található. Hátul megkötés, nyakban a magassága állítható.
Szín: fekete/zöld.

Állítsd össze iskolai felszerelésed a OXY Bag King of the Land dinós kollekciójából >>

Cikkszám: IMO-KPP-8-58623