Nagyméretű, egyszínű fém asztali ceruzatartó must... felirattal. Mérete: 11x10 cm. Anyaga: fém.
Több színben, az ár 1 darabra vonatkozik.

Cikkszám: JS-000579050

Dekorálható fa tolltartó, mely zárható. Mérete: 21,5x5x7,2 cm. Anyaga: natur fa. Ennek köszönhetően festhető, dekorálható, egyedi asztali tolltartó készíthető belőle.
Tipp: praktikusan használható asztali írószer- ceruzatartóként az íróasztalodon.

Cikkszám: AC-355052

Kék színű Ford Mustang sportautós mintájú asztali ceruzatartó, mely íróasztalod dísze lesz. Anyaga: kemény karton. Méret: 10,5x7,5 cm. Szín: fekete/kék.

És felbőg a motor! Egy férfit, vagy egy fiút sem hagynak hidegen a sportautók. Henry Ford, a Ford Motor Company alapítója az autóipar, a futószalagos gyártósor és a modern tömeggyártás egyik úttörője. Számtalan szabadalom fűződik a nevéhez, a fordizmus az Egyesült Államok közlekedését és iparát is forradalmasította. A nevét viselő gépkocsikat gyártó céget, mely máig meghatározója az autóiparnak még most is a leszármazottjai vezetik.
A Ford Mustang kultikus sportkocsi. A Lizzy Card idei kollekcióján a legújabb kék Mustang sportautó igazán letisztult és dinamikus grafikával jelenik meg, mely nem csupán az iskolás fiúkat, de az apukákat is rabul ejti majd.
Válassz a Ford Mustang Blue teljes kollekciójából >>

Cikkszám: LIZ-20732003
790 Ft (-25%) 590 Ft

#PEACE Pixel terepszínű, katonai embléma mintás asztali ceruzatartó, mely íróasztalod dísze lesz. Tiniknek, felnőtteknek is ajánljuk. Anyaga: kemény karton. Méret: 10,5x7,5 cm.

A Lizzy Card a #PEACE Pixel terepszínű kollekciójánál az álcázás színvilágából a digitálisnak ható ritmikus mintát választotta alapjának. A fiúknak, vagány lányok szóló termékcsalád 22 termékére került fel ez a minta.
Válassz a trendi  PEACE Pixel kollekcióból, mely magába foglal minden olyan felszerelést, amire egy diáknak szüksége lehet.

Cikkszám: LIZ-20733005

Cornell márkájú, fekete-fehér virágos asztali ceruzatartó akár tiniknek, felnőtteknek is. Anyaga: kemény karton. Méret: 10,5x7,5 cm.
Minőségi Lizzy Card termék.

A Cornell kollekció nőies és stílusos, követi a trendet. A dzsungel burjánzó növényei, színpompás virágok, rebbenő szárnyú pillangók és varázslatos kolibrik kerültek rá az idei kollekcióra. A kollekció egyszerre szemet gyönyörködtető és életteli.
A Juliette Jones kollekciót a visszafogottabb ízlésvilágú hölgyek figyelmébe ajánljuk. A teljesen fekete-fehér monokróm kollekció biztos siker lesz náluk.

Cikkszám: LIZ-20732963
650 Ft (-25%) 490 Ft

Cuki pandákkal díszített asztali ceruzatartó, mely íróasztalod dísze lesz. Tiniknek is való. Anyaga: kemény karton. Méret: 10,5x7,5 cm. Szín: fekete.

A Lollipop-család legújabb tagja a Hello Panda. A világ legcukibb állatával a Lizzy Card 26 termékén találkozhatunk. A csetlő-botló mozgásukról ismert pandák foltos szeműkkel egyszerűen ellenállhatatlanok, bárhova vidámságot hoznak magukkal. Válaszd te is őket az iskolai kollekciódhoz.
A Hello Panda kollekció színvilága természetesen fekete és fehér egy kis rózsaszínnel kombinálva.
A cuki pandák szuper termékeken várják az iskolakezdést.
A rajongók a teljes Lollipop Hello Panda kollekciót itt tekinthetik meg  >>

Cikkszám: LIZ-20732449

Fából készült asztali ceruzatartó. Anyaga: natur fa, így festéssel, dekupázs szalvétatechnikával könnyedén egyedivé varázsolható.

Cikkszám: AC-355169-803247

Mérete: 12x7,9x8 cm.

Cikkszám: AC-355108-403370

Erős fémhálós anyagú ceruzatartó / írószertartó. Mérete: 9x9xx9,5 cm.
2 színben (fekete, ezüst), az ár 1 darabra vonatkozik.

Cikkszám: VET-08241012

Erős fémhálós anyagú ceruzatartó / írószertartó. Magassága: 10 cm, átmérője 9 cm.

Cikkszám: VET-08241001EZUST

Cikkszám: VET-08241001BLACK

Virágos mintájú asztali ceruzatartó, mely íróasztalod dísze lesz. Anyaga: kemény karton. Méret: 10,5x7,5 cm.

Cikkszám: LIZ-19631447
590 Ft (-17%) 490 Ft

Best day Ever feliratú asztali ceruzatartó, mely íróasztalod dísze lesz. Anyaga: kemény karton. Méret: 10,5x7,5 cm.

Good Vibes = életöröm. Ez kell az iskolába és az irodába is. Ugye? A nyári napsütés, a pálmafás tengerpart látványa szívmelengető tud lenni.

A Good Vibes kollekció az iskolapadban vagy a munkahelyünkön ülve egy csepp pozitív életérzést ad nekünk. Mindazoknak, akik szeretik a élet szépségeit és a mindennapok élvezetét, kortól függetlenül!

Cikkszám: LIZ-19631706
590 Ft (-17%) 490 Ft

Praktikus kialakítású műanyag ceruzatartó 2 mély rekesszel írószereknek és 4 kisebb kihajtható rekesz egyéb irodaszereknek.
Vidám színekben (zöld, sötétkék, világoskék, rózsaszín).
Mérete: 12,5x8,5 cm.

Cikkszám: TC-D262350C4-ABT98419

A formatervezett műanyag ceruzatartó, mely hat rekeszes kialakítású (írószerek nélküli), így elhelyezheted benne a kedvenc tollaidat, ceruzáidat, jegyzettömbödet, és radírodat. Használd otthon, vagy irodai munkád során.

Jellemzői:
- SAX design
- formatervezett műanyag test
- hat rekeszes
- a termék a képen látható műanyag formát tartalmazza íróeszközök nélkül

Cikkszám: JS-9570157012-529934

A ragyogó napsütötte tengerpartot, ragyogó ég felé nyúló pálmafákat idéző Good Vibes kollekcióhoz tartozó asztali ceruzatartó, melynek mintája pozitív életérzést varázsol a szürke hétköznapokba.
Anyaga: kemény karton. Méret: 10,5x7,5 cm.

Good Vibes kollekció, mindazoknak, akik szeretik a élet szépségeit és a mindennapok élvezetét, kortól függetlenül!

Cikkszám: LIZ18556702
590 Ft (-17%) 490 Ft

Dekoratív asztali ceruzatartó, melyet a London Bridge képe díszít. Anyaga: kemény karton. Méret: 10,5x7,5 cm.

Cikkszám: LIZ18556601