Cikkszám: LIZ-21882311
Márka: Lizzy Card

• Futárszolgálat (már 1.690 ft-tól)
  • GLS csomagpont (már 1.490 ft-tól)
  • Személyes átvétel Fehér úti átvételi ponton (250 Ft)
Csomag feladás általában 1 munkanap.

FORD GT sportautós mintájú, kisméretű kétoldalas órarend, mely kényelmesen a tolltartóban is elfér. Mérete: 17,8x7,7 cm.

Ezzel a 330 km/h sebességre képes autóval a nagyvárosi közlekedésben is autóversenyzőnek érezheti magát az ember, miközben eszméletlenül stílusos a megjelenése is.
Ez igaz a Lizzy Card Ford GT Silver kollekciójára is! Az ezüst alapon látható narancssárga felfestés maga is a száguldás érzetét kelti, a termékcsalád termékein látható fekete alapon megjelenő ezüst-narancs-sárga autók és díszítések pedig tükrözik ezt a dinamizmust.
A Ford GT Silver kollekcióval garantáltan minden fiú bátran és boldogan vág bele a tanulásba. Hiszen elég egyetlen pillantást vetni erre a csodaautóra, hogy meglegyen a kellő lendület a feladataink elvégzéséhez.

Állítsd össze iskolai kollekciódat a Lizzy Card FORD GT Silver autós kollekciójából >>