Minőségi, Ars Una márkájú HB keménységű grafitceruza készlet pöttyös design-nal. 4 darabos készlet tartalma: 4 különböző fekete pöttyös fa grafitceruza színes ceruzatesttel (pasztel türkiz, fehér, rózsaszín, lila).

4 darabos készlet.
Cikkszám: 5993120005824
Minőségi, Ars Una márkájú HB keménységű grafitceruza pöttyös design-nal. 2 színben (fekete, vagy fehér). Ergonomikus, háromszögletű ceruzatest kialakítással a kényelmes íráshoz, rajzoláshoz. Elősegíti a megfelelő ceruzafogást, így remek választás nagycsoportos ovisoknak, elsősöknek az írástanuláshoz.
Prémium minőségű grafitceruza törésbiztos heggyel.

2 színben rendelhető (fekete, vagy fehér). Tetszőlegesen küldjük. Az ár 1 darabra vonatkozik.
Cikkszám: 5993120005695
Minőségi, Ars Una márkájú HB keménységű grafitceruza készlet pöttyös design-nal. 4 darabos készlet tartalma: 2 darab fekete és 2 darab fehér színű fa grafitceruza.

4 darabos készlet.
Cikkszám: 5993120005831
Minőségi, Ars Una márkájú HB keménységű grafitceruza. Törésbiztos heggyel. Ergonomikus, háromszögletű ceruzatest kialakítással a kényelmes íráshoz, rajzoláshoz. Elősegíti a megfelelő ceruzafogást, így remek választás nagycsoportos ovisoknak, elsősöknek az írástanuláshoz.
Prémium minőségű grafitceruza.
Cikkszám: 5993120005664

Ötletes ajándék Budapest kedvelőknek is. Budapest város mintás radír végű grafitceruza.
A ceruza alatt látható kép mutatja a ceruzán található mintát.

Teljes Budapest kollekció >>

Cikkszám: VR-CER1-BU04

Kiváló minőségű Faber Castell ceruza szett! Tartalma: 3 db Faber Castell Grip háromszögletű B eménységű grafitceruza kék színű ceruzatesttel, 1 db SLEEVE radír műanyag tartóban, 1 db kék színű egylyukú Sleeve tartályos hegyező.

Cikkszám: FC-217057

Elegáns, csillogó Faber Castell Grip háromszögletű grafitceruza, melynek ceruzateste arany színű. Speciális kialakításának köszönhetően kevésbé töredeznek, így könnyen hegyezhetőek.
1 darab különleges csillogó Faber Castell Grip háromszögletű grafitceruza. Gyöngyházfényű arany lakk, ezüst glitteres ceruzavég, egyedi strasszos kialakítás teszi elbűvülővé. Az ergonómikus tengelyforma nemcsak jól néz ki, hanem lehetővé teszi a fáradságmentes és kényelmes írást.
A ceruza vízbázisú bevonata teljesen környezetbarát.
Könnyen radírozható és hegyezhető.

Cikkszám: FC-118214

Nagy törésszilárdságú grafitbélű KOH-I-NOOR 1500 típusú hatszögletű grafitceruza 4H keménységű béllel. A 3H keménységű grafitceruza vázlat készítéshez és vékony vonalak húzására alkalmas.
Kiváló minőségű cédrusfából készült. Lakozott ceruzatest.

Koh-i-Noor népszerű és ismert grafitceruza márka magas minőségben.

Cikkszám: FR-8593539092438-1500-4H

Nagy törésszilárdságú grafitbélű KOH-I-NOOR 1500 típusú hatszögletű grafitceruza H keménységű béllel.
Kiváló minőségű cédrusfából készült. Lakozott ceruzatest.
Egy grafitceruzánál minél magasabb a H értéke, annál keményebb a bele, és annál világosabb és halványabb vonalakat tudsz vele rajzolni.
Ajánljuk vázlatokhoz, amiket aztán könnyedén ki is tudsz radírozni, vagy ha meghagyod a vonalakat, alig lesznek láthatóak a rajzodon.

Koh-i-Noor népszerű és ismert grafitceruza márka magas minőségben.

Cikkszám: FR-8593539092377-1500H

Colorino Kids márkájú radíros grafitceruza, mely háromszögletű, így kényelmes fogást biztosít.
Könnyen hegyezhető, a ceruzabél erős, nem törik.
Fekete színű grafitceruza, mely különböző színű test színnel rendelhető (sárga, piros, kék, zöld) - kérését a megjegyzés rovatban jelezze.
Az ár 1 db termékre vonatkozik.

Kiváló minőségű termék.

Cikkszám: 39965PTR

Stabilo Swano radíros végű grafitceruza tökéletes választás otthonra, vagy az iskolába lányoknak divatos rózsaszín ceruzatesttel. A hatszögletű grafitceruza felülete lakkozott, kényelmes fogású. Keménysége: HB.

Cikkszám: JS-4908-05-HB

Magyar Nebuló márkájú minőségi, ergonomikus háromszögletű grafitceruza szett. 3 darab grafitceruza HB keménységgel. Kiváló minőségű grafitceruzák festett fatesttel, erős heggyel.
Tökéletes választás órai munkára, rajzolásra vagy kreatív tevékenységhez.
Ceruzatest színe: kék/világoskék csíkos. Lányoknak, fiúknak egyaránt ajnljuk.

Cikkszám: JS-GC-3-HB-TR-281953

Magyar Nebuló márkájú minőségi, ergonomikus háromszögletű grafitceruza B keménységgel. Kiváló minőségű grafitceruza  kellemes tapintású (soft touch) festett fatesttel, erős heggyel. Simán siklik a papíron, nem ad karcos hangot.

Cikkszám: JS-GC-1-B-TR-280802PINK

Cikkszám: JS-GC-1-B-TR-280802KEK

Nagy törésszilárdságú grafitbélű KOH-I-NOOR 1500 típusú hatszögletű grafitceruza 6B keménységű béllel, mely közepesen puha így kiválóan alkalmas satírozásra, halványabb árnyékolásra. Minél magasabb a B értéke a ceruzának, annál puhább a bele, és annál sötétebb vonalakat tudsz vele rajzolni.

Cikkszám: FR-7130010002-092469-1500-6B

Nagy törésszilárdságú grafitbélű KOH-I-NOOR 1500 típusú hatszögletű grafitceruza. A grafitceruza F keménységű. Kiváló minőségű cédrusfából készült. Lakozott ceruzatest.

Az F keménységű grafitceruza a legkarcosabb, a legkeményebb, emiatt nehezen radírozható, mert kevésbé is látszik a papíron. Mivel kemény, lassabban kopik, ezért hegyezni is ritkábban szükséges. Tökéletes és pontos műszaki rajzokat készíthetünk ezen keménységű ceruzával.

Cikkszám: FR-7130028006-092360-1500F

Nagy törésszilárdságú grafitbélű KOH-I-NOOR 1500 típusú hatszögletű grafitceruza B keménységű béllel, mely közepesen puha így kiválóan alkalmas satírozásra is, halványabb árnyékolásra. Minél magasabb a B értéke a ceruzának, annál puhább a bele, és annál sötétebb vonalakat tudsz vele rajzolni.

Cikkszám: FR-7130028001-092353-1500B

1 darab vastag, ergonómikus háromszögletű grafitceruza, melyen a vájatok (három pontos fogás) biztosítják a csúszásmentes és kényelmes fogást. A festett ceruzatestű grafitceruza HB erősségű.
Az ár 1 darabra vonatkozik.

Cikkszám: TC21-F338640HB-AWPQ0910