Sötétkék színű, fehér római számlapos falióra Life is better - BEACH felirattal. Remekül mutat a falon ez a stílusos falióra.
Mérete: 30x3x30 cm.
Anyaga: MDF fa.

Az óra 1 db AA elemmel működik (nem tartozék), mely külön rendelhető az oldalunkon.

Ha szereted a navy - tengerész stílust, lakásdekorációként is becsempészheted az otthonodba!
Fedezd fel a TENGERÉSZES lakásdekorációnkat >>

Cikkszám: IMO-ALT-1706001700-2306208

Teremts tengerészes otthont! Csempéssz az otthonotokba egy kis navy - tengerészes stílust, mintha vízparton, vitorláson lennétek!
Ez a WELCOME ABOARD feliratú kék/fehér  vagy piros/fehér csíkos színű, mentőöv formájú falióra remekül mutat majd az előszobában, vagy nappaliban.

Mentőöv formájú falióra átmérője 20 cm.
Színe: piros/fehér.

Anyaga: óralap MDF fa, előlapja üveg. Kerete keményített hab.

Szerezz be még mellé egy-két stílusos lakberendezési kelléket és idézzétek fel a vízparti nyaralásokat.
Fedezd fel a többi TENGERÉSZES lakásdekorációnkat is >>

Cikkszám: AC-519703PIROS

Dekoratív és különleges tengerész stílusú fali kulcsosszekrény, 4 darab akasztóval. A barna keretű kulcstartó ajtaján tengerészettel, halászattal kapcsolatos dekorációk találhatóak.
Mérete: 20x7x15 cm.
Anyaga: fa, üveg.

Ötletes ajándék horgászoknak is!

Fedezd fel a TENGERÉSZES lakásdekorációnkat >>

Cikkszám: AC-519726-C

Különleges és dekoratív tengerészes falióra. A barna keretes üvegbúra alatt különböző tengerészethez kapcsoló tárgyak, motívumok találhatók, tetején iránytűre hasonlító órával.

4-féle mintával. Az ár 1 darabra vonatkozik. Tetszőlegesen tudjuk küldeni.

Cikkszám: AC-519714

Ez a WELCOME ABOARD feliratú piros/fehér csíkos színű, mentőöv formájú falióra remekül mutat majd az előszobában, vagy nappaliban.

Mentőöv formájú falióra átmérője 25 cm.
Szín: piros/fehér.

Fedezd fel a többi TENGERÉSZES lakásdekorációnkat is >>

Cikkszám: AC-519705PIROS

10 darabos papírzsebkendő csomag stílusos tengerparti mintával. A vasmacska mintás zsebkendő remek kiegészítő a nyári szerelésedhez.

Cikkszám: VR-12213345

Retro stílusú, antik bronz színű palack dugó fején iránytű dísszel. Jól mutat a borospalackon, akár utazási emlékeket is ébreszthet.
Üveg dogó mérete: 10,3x2,1x3,6 cm.
Díszdobozos.

Cikkszám: IMO-GG-5903181047268