Vigyél vidámságot a konyhádba! Ez a tavaszi mezei virágos - pipacsos műanyag alátét azonnal üdéséget csempész a konyhádba, étkeződbe.
Tökéletes kkiegészítő, mely a tavasz örömteli hangulatát hozza a belső térbe.
Ez a szép virágos műanyag tányéralátét nemcsak növeli az asztal varázsát, hanem védi is a felületét a sérüléstől.

A tavaszi belső dekorációk kulcsszerepet játszanak a kellemes hangulat megteremtésében, a tányéralátét mezei virágos motívuma pedig frissességet és könnyedséget kölcsönöz minden terítéknek.
Egészítsd ki tavaszi dekorációdat ezzel az imádnivaló darabbal, amely a virágzás és az öröm légkörét hozza otthonába.

Anyaga: műanyag.

Cikkszám: IMO-ALT-17080011110-388419

Szeretne egyedi varázst és ünnepi hangulatot adni a belső térnek? Válassza hozzá ezt a tojás formájú és hímes tojás mintázatú tányéralátétet, mely egyediséget kölcsönöz az asztalnak a húsvéti összejövetel során.
A sárga színű, mintázott műanyag tányéralátét tökéletes választás tavaszra, húsvéti ünnepekre.

Anyaga: PVC.

A funkcionalitás és az esztétika tökéletes kombinációja, mellyel egyedi asztali dekorációt teremthet.

Cikkszám: IMO-ALT-17080011097-387764

A zöld színű, mintázott műanyag tányéralátét tökéletes választás tavaszra, húsvéti ünnepekre.

Anyaga: PVC.

Cikkszám: IMO-ALT-17080011098-387795

Praktikus és egyben esztétikus konyhai teríték, mellyel védhetjük az asztalt és változatossabá teszi az étkezőt, konyhát. Tavaszi dekorációhoz felfrissülést, vidámságot hoz a belső térbe, élettel teli légkört teremtve. A tányéralátét nemcsak a hasznos, de díszítőelemként is szolgál a konyhában, étkezőben.
A különleges sárga/zöld színű, filc alátét tökéletes választás tavaszra, húsvéti ünnepekre.
Ajánljuk hétköznapokra, de ünnepi terítékhez is (húsvét, karácsony).
Kerek formájú tányéralátét átmérője 38 cm.
Anyaga: filc.

Cikkszám: IMO-ALT-17080011102-387917
960 Ft (-11%) 850 Ft

Különleges és mutatós jegyzetfüzet, mely mindig kéznél lehet, hogy ráírd az üzenetet, bevásárló listát!
40 mintás lapból álló jegyzettömb ceruzával.
Hátoldalán található mágnes segítségével akár a hűtőszekrényre is lehet tenni.

Cikkszám: COL-1132-0349

Szép bazsarózsa virágos mintájú edényfogó kesztyű. Anyaga: 100% pamut. Mérete: 30x18 cm.
Minőségi Ambiente textil termék.

Cikkszám: VR-16418130

Nagyon szép bazsarózsa virágos mintájú porcelán bögre. Űrtartalma: 400 ml. Dobozos.
Minőségi Ambiente márkájú bögre.
Mutatós ajándék hölgyeknek.

Cikkszám: VR-18418130

2 darab stílusos tojás alakú, aranyos nyuszik mintájú kerámia kínáló tálka/tányér szett.
Két különböző méretű tányér, mely remek választás kínálónak az ünnepekre.
A húsvéti nyuszis dizájn kellemes ünnepi hangulatot teremt környezetében.
Nyuszis kínáló tál méretei: 20,5x14 cm és 17,5x11,5 cm.
Anyaga: festett kerámia.
Színe: fehér, pöttyös.

Remekül illik a húsvéti lakásdekoráció miliőbe.

Cikkszám: IMO-AFI-714627

Nagyon szép bazsarózsás mintájú átvilágítós gyertya. Égés közben a gyertya lángja átvilágítja a mintát. Tömbgyertya mérete: 8x7,5 cm.
Égési ideje 35 óra.

Cikkszám: VR-19218130

A levendulás falióra egy gyönyörű és nyugtató kiegészítője lehet otthonodnak. A pontos időmérés mellett a levendulás falióra egyben hangulatot is teremt, és kellemes atmoszférát áraszt a környezetében. Legyen ez a falióra praktikus és egyben szemet gyönyörködtető része a lakásodnak, amely minden nap örömet szerez.
A falióra könnyen elhelyezhető a konyha, előszoba, vagy nappali falán, és központi elemmé válhat a helységben, emelve annak dekoratív szintjét.
A falióra MDF fa alapanyagból készült.
Átmérője: 29 cm.
Színe: fehér/lila.

1 darab AA elemmel működik, mely nem tartozék. Külön rendelhető (Elemek témakörben).

Cikkszám: Q203005

Hangulatos madaras mintájú kisméretű műanyag tálca vidám tavaszi mintával. Különleges szívet formázó virágos koszorún üldögélnek a madarak.
Remek alátét egy teázás/kávézás során, de reggelizéshez, süteményezéshez is ajánljuk.
Minőségi Ambiente márkájú műanyag termék.

Fedezd fel a Ambiente Loving Birds madaras kollekció további darabját is. >>

Cikkszám: VR-13718435

Romantikus hangulatú falióra virágos és villa grafikájú háttérrel.
Mérete: 29 cm.
Arab számlapos.
Anyaga: MDF fa.

Cikkszám: Q203003

Szép bazsarózsa virágos mintájú papírszalvéta. Mérete: 33x33 cm. A csomag 20 db szalvétát tartalmaz. Minőségi Ambiente papír termék.

Cikkszám: VR-13318130

A kakasos kerámia fakanáltartó nemcsak praktikus kiegészítője a konyhának, hanem bájos díszítőeleme is. A húsvéti hangulatot idéző kerámia fakanáltartók szép és hasznos kiegészítők lehetnek. Ha szereted a kakasos mintát, ez a fakanáltartó tökéletes választás lehet.
Remekül megvédi a konyhapultot főzés közben, miközben egyedi és vidám hangulatot teremt a konyhádban.
Mérete 24x10,5 cm.
Anyaga: kerámia.

Cikkszám: IMO-AFI-713941KAKAS

Aranyos nyuszis formájú kerámia kínáló tálka. Helyezd rá az apró csoki tojásokat, apróbb édességeket.
A húsvéti nyuszis dizájn kellemes ünnepi hangulatot teremt környezetében.
Nyuszis kínáló tálka mérete: 19x10,5 cm.
Anyaga: festett kerámia.
Színe: rózsaszín, kék, zöld.

Remekül illik a húsvéti lakásdekoráció miliőbe.

Cikkszám: IMO-AFI-714377

Kisméretű pamut zacskó levendulás hímzéssel.  Megtölthető levendulával, élelmiszerrel, apró tárgyak tárolására is alkalmas. Remek választás húsvétra is.
Anyaga: pamut.

Cikkszám: IMO-AFI-450228
Modern, szögletes formájú tányér kerámiából, mely egyedi esztétikát kölcsönöz a terített asztalnak. Különlegesen tálalhatod rajta az elkészített ételt. Kínáló tálcaként is használhatod.
Mérete: 29x3x12 cm.
Anyaga: kerámia.

Cikkszám: AC-806144FEKETE

Coffee beeause it's too early for Wine (Mert még túl korán van a borhoz) feliratú bögre kávéimádóknak.
A 370 ml-es bögréből kényelmesen fogyaszthatja kedvenc forró italát, majd jöhetnek a feladatok.

Mérete: 12,5x9,6x8,7 cm.
Színe: barna.
Anyaga: porcelán.
A bögre mikrohullámú sütőben használható, és mosogatógépben mosható.

Cikkszám: AC-523707COFFEE-BARNA