A5-ös méretű 21-32 vonalazású füzet kamion autós mintájú borítóval fiúknak, mely 4. osztálytól ajánlott. Margós. 70 gr-os, hófehér 32 lapos iskolai füzet. Borítója 200 g-os fényes fóliázású.

A T-Creatív design termékcsalád fiatalos, divatos arculatával minden iskolást megszólít. A grafikák sokszínűsége mellett nagy hangsúly fektetnek a termékeik minőségére. Minőségi alapanyagokat és profi gyártási technológiát alkalmaznak. A T-Creatív mára már MAGYAR MÁRKA lett, a teljes tervezési és gyártási fázis magyar cégeknél dolgozó, magyar emberek végzik!

Cikkszám: TC24-A16011021-902998-12TRUCKING

A5-ös méretű 21-32 vonalazású füzet sportautós mintájú borítóval fiúknak, mely 4. osztálytól ajánlott. Margós. 70 gr-os, hófehér 32 lapos iskolai füzet. Borítója 200 g-os fényes fóliázású.

Cikkszám: TC24-A16011021-902998-11SPEEDAUTO

A5-ös méretű 21-32 vonalazású füzet repülőgép mintájú borítóval fiúknak, mely 4. osztálytól ajánlott. Margós. 70 gr-os, hófehér 32 lapos iskolai füzet. Borítója 200 g-os fényes fóliázású.

Cikkszám: TC24-A16011021-902998-9HORIZONT-REPULO

A5-ös méretű 21-32 vonalazású füzet aranyos kutyás mintájú borítóval, lányoknak és fiúknak, mely 4. osztálytól ajánlott. Margós. 70 gr-os, hófehér 32 lapos iskolai füzet. Borítója 200 g-os fényes fóliázású.

Cikkszám: TC24-A16011021-902998-8NEMETJUHASZ

Cikkszám: TC24-A16011021-902998-7KUTYA-LIFE

A5-ös méretű 21-32 vonalazású füzet motoros mintájú borítóval fiúknak, mely 4. osztálytól ajánlott. Margós. 70 gr-os, hófehér 32 lapos iskolai füzet. Borítója 200 g-os fényes fóliázású.

Cikkszám: TC24-A16011021-902998-6ROADKING-MOTOROS

A5-ös méretű 21-32 vonalazású füzet autós témakörű borítóval fiúknak, mely 4. osztálytól ajánlott. Margós. 70 gr-os, hófehér 32 lapos iskolai füzet. Borítója 200 g-os fényes fóliázású.

Cikkszám: TC24-A16011021-902998-10SPEED

A5-ös méretű 21-32 vonalazású füzet focis mintájú borítóval fiúknak, mely 4. osztálytól ajánlott. Margós. 70 gr-os, hófehér 32 lapos iskolai füzet. Borítója 200 g-os fényes fóliázású.

Cikkszám: TC24-A16011021-902998-5HUNGARY-FOCI

A5-ös méretű 21-32 vonalazású füzet édes vörös cirmos cicás mintájú borítóval lányoknak, mely 4. osztálytól ajánlott. Margós. 70 gr-os, hófehér 32 lapos iskolai füzet. Borítója 200 g-os fényes fóliázású.

Cikkszám: TC24-A16011021-902998-4CICA-HELLO

A5-ös méretű 21-32 vonalazású füzet pillangós mintájú borítóval lányoknak, mely 4. osztálytól ajánlott. Margós. 70 gr-os, hófehér 32 lapos iskolai füzet. Borítója 200 g-os fényes fóliázású.

Cikkszám: TC24-A16011021-902998-3BUTTERFLY

A5-ös méretű 21-32 vonalazású füzet madaras mintájú borítóval lányoknak, mely 4. osztálytól ajánlott. Margós. 70 gr-os, hófehér 32 lapos iskolai füzet. Borítója 200 g-os fényes fóliázású.

Cikkszám: TC24-A16011021-902998-2BIRDS

A5-ös méretű 21-32 vonalazású füzet kosárlabdás mintájú borítóval fiúknak, mely 4. osztálytól ajánlott. Margós. 70 gr-os, hófehér 32 lapos iskolai füzet. Borítója 200 g-os fényes fóliázású.

Cikkszám: TC24-A16011021-902998-1BASKETBALL

A5-ös méretű, Catalina Estrada virágos mintájú vonalas füzet, lányoknak, hölgyeknek. A prémium minőségű füzet 40 lapos, borítója 300 g-os 3D-s UV formaalakkal készült, mely izgalmas egyediséget ad a füzetnek. Belső lapjai szép hófehér, 70 g-os, sarka lekerekített.
Mérete: 14,7x20,5 cm.
Kiváló minőségű Ars Una termék.

Catalina Estrada illusztrátor munkáiban a dél-amerikai folklór legszebb motívumai élednek újjá, mely tükrözi a gazdag kultúra szépségét és egyszerűségét. Impresszív, vidám vizuális alkotásai világhírűvé tették a dél-amerikai alkotót, illusztrációi számtalan felületen jelennek meg. A természet elkötelezett csodálóinak, a formák és apró részletek szerelmeseinek ajánljuk Catalina Estrada kollekcióját.

Cikkszám: 53130983

A5-ös méretű, Catalina Estrada virágos - kolibris lányos mintájú 21-32-es vonalas füzet, 4. osztálytól. 32 lapos, lekerített sarokkal, fényes fóliázással tartós borítóval készült.
Borító: 250 gr-os műnyomó karton. Belív 70 gr-os.
Kiváló minőségű Ars Una termék.

Cikkszám: 53620958

Különleges Máté Bence világhírű természetfotós képeivel díszített A5-ös méretű vonalas füzet minden korosztálynak. A prémium minőségű füzet 40 lapos, borítója 300 g-os formaalakkal készült, mely izgalmas egyediséget ad a füzetnek. Belső lapjai szép hófehér, 70 g-os, sarka lekerekített.
Mérete: 14,7x20,5 cm.

Az ár 1 darabra vonatkozik. Az elérhető minta a lenyíló ablakban választható ki.

Válassz a teljes Ars Una - Máté Bence állatfotós kollekcióból >>

Cikkszám: 53132352

1 darab 40 lapos A5-ös méretű vonalas füzet, mely a világ legnépszerűbb nagyvárosainak lenyűgöző látképeivel van díszítve. A prémium minőségű füzet 200 gr-os papír, fényes formalakkal borítóval.
Mérete: 14,7x20,5 cm.

Többféle VILÁG NAGYVÁROSAI mintával rendelhető: Róma, Barcelona, New York, Párizs, Budapest, London

8-féle mintával rendelhető, az ár 1 darabra vonatkozik. A jelenleg elérhető minta a lenyíló ablakból választható ki.

Cikkszám: 53132239

XRCise Look desing füzet fiataloknak, egyetemistáknak, felnőtteknek. Vonalas füzet A5-ös méretben, mely 3D-s UV formaalakkal készült.
Prémium füzet: 250 grammos borító, matt fólia, 3D UV lakk, kerekített sarok, 70 grammos hófehér magas minőségű belívek, 60 lapos kivitelben.

Hölgyeknek is tökéletes, melybe a jegyzeteiket írhatják.

XRCiseLook, hogy legyen hová írni. A minket körülvevő tárgyak visszahatnak az életünkre. Egy füzetben is minőségi társat és inspirációt keresünk.
A kézírás sosem megy ki a divatból. Különösen szép, ha személyiségünket nemcsak betűink, de az azokat féltve örző füzeteink is kifejezik.

Cikkszám: LIZ-23070821

Hölgyeknek is tökéletes, melybe a jegyzeteiket írhatják.

Cikkszám: LIZ-23071326