Beethoven mintás golyóstoll. Díszdobozos. Remek ajándék zenekedvelőknek, zene tanároknak.

Cikkszám: VR-43231

Rosina Wachtmeister cicás képével díszített golyóstoll.

Rosina Wachtmeister Bécsben született 1939-ben. Gyerekkora a világháború árnyékában kerámiakészítő-műhelyben telt, 1953-tól egy művészeti iskolába járt Braziliában, majd Rómában tanult festészetet. 1974-től a középkori Capene olasz falucskában telepedett le, ahol a rengeteg macska megihlette és révbe ért Rosina Wachtmeister művészetének kibontakozása.
Az osztrák festőnő varázslatos egyedi macskafigurával világszerte ismerté vált.

Tekintsd meg Rosina nálunk kapható macskás termékeit >>

Cikkszám: VR-43211

Rosina Wachtmeister osztrák festőnő Macskák című művével díszített golyóstoll.

Az osztrák festőnő varázslatos egyedi macskafigurával világszerte ismerté vált.

Tekintsd meg Rosina nálunk kapható macskás termékeit >>

Cikkszám: VR-43212

Elegáns, fehér színű megjelenésű, különleges golyóstoll a ZEBRA-tól fekete díszdobozban. Teleszkópikus (szétcsúsztatható) ergonomikus markolatú, bordázott fém testűű golyóstoll. A golyóstoll teteje gumival zárt (touch vég), amely hasznos érintőképernyők vezérlésére, okostelefonok kezelésére.
Golyóvastagság: 0,7 mm.
Írásvastagság: 0,24 mm.
Szárhossz: 105-130 mm.
Tintaszín: kék.
Betétje cserélhető.
Díszdoboza fekete, ZEBRA felirattal.

Cikkszám: COL-SL-F1-FEHER-824069

Elegáns, feketeszínű megjelenésű, különleges golyóstoll a ZEBRA-tól fekete díszdobozban. Teleszkópikus (szétcsúsztatható) ergonomikus markolatú, bordázott fém testűű golyóstoll. A golyóstoll teteje gumival zárt (touch vég), amely hasznos érintőképernyők vezérlésére, okostelefonok kezelésére.
Golyóvastagság: 0,7 mm.
Írásvastagság: 0,24 mm.
Szárhossz: 105-130 mm.
Tintaszín: kék.
Betétje cserélhető.
Díszdoboza fekete, ZEBRA felirattal.

Cikkszám: 1000014-592715

Hangjegyes mintájú, nyomógombos golyóstoll díszdobozban. Remek ajándék zenekedvelőknek, zenetanároknak.
Hossza 15 cm.
Színe: fehér, fekete hangjegy mintával.
Cserérhető betétes.

Teljes zenei kollekciónkat itt találod >>
Cikkszám: IMO-JV-14-016

Gustav Klimt A csók című képével díszített nyomógombos golyóstoll díszdobozban. Mutatós ajándék a művészet  kedvelőinek. Tanári ajándéknak is ajánljuk.
Hossza: 15 cm.
Cserélhető betétes.

Cikkszám: IMO-JV-14-017
William Morris festőművész, iparművész Strawberry Thief virágos - madaras motívumával díszített nyomógombos golyóstoll díszdobozban. Mutatós ajándék a művészet  kedvelőinek. Tanári ajándéknak is ajánljuk.
Hossza: 15 cm.
Cserélhető betétes.
Cikkszám: IMO-JV-14-022

Kiváló minőségű Faber-Castell Grip golyóstoll, melynek kényelmes fogást és fáradságmentes írást biztosít a háromszögletű forma és a csúszásgátló fogórész. Próbálja ki és ez lesz a kedvenc tolla!

Jellemzői:
Kifinomult ergonómia és nagyszerű kialakítás. A jellegzetes pontok ellentétben állnak a tengely színeivel.
Hosszantartó fáradhatatlan írás az ergonómikus háromszög alaknak és az ideálisan kiegyensúlyozott tolltestnek köszönhetően.
Puha markolati zóna a biztonságos, csúszásmentes fogásért.
Cserélhető nagy kapacitású tollbetéttel.
Vonalvastagság: XB.
Tolltest színe: égkék.
Az írás színe: kék.

Cikkszám: FC-243995

Jellemzői:
Puha markolati zóna a biztonságos, csúszásmentes fogásért.
Cserélhető nagy kapacitású tollbetéttel.
Vonalvastagság: XB.
Tolltest színe: égkék.
Az írás színe: kék.

Cikkszám: FC-243916

Kiváló minőségű Faber-Castell POLY BALL golyóstoll, melynek kényelmes fogást és fáradságmentes írást biztosít a háromszög alakú ergonómikus forma és a csúszásgátló fogórész. Vonalvastagság: M méret. Tinta színe: kék.
Próbálja ki és ez lesz a kedvenc tolla!

Felnőtteknek és gyerekeknek egyaránt ajánljuk.

Cikkszám: JS-241189

Kiváló minőségű ROTRING márkájú, könnyű és gumírozott markolatú golyóstoll. A kényelmes fogást a háromszög, ergonómikus kialakítás segíti. Közepes vonalvastagság.

Cikkszám: FR-1904718-770894

Rotring márkájú, könnyű és gumírozott markolatú golyóstoll. A kényelmes fogást a háromszög, ergonómikus kialakítás segíti. Közepes vonalvastagság (0,8).

Cikkszám: FR-1904741-770924

Különleges zenei golyóstoll hölgyeknek, lányoknak. Az arany színű, kristályköves golyóstoll alját fekete violinkucs motívum díszíti. A toll végén egy kapacitív érintőfelület található, amelynek segítségével okostelefon, táblagép, vagy más érintő képernyővel használható.

A violinkulcs mintás írószer remek ajándék zenekedvelőknek, zene tanárnőknek, zenei sulisoknak.

Az ár 1 darabra vonatkozik.

Cikkszám: IMO-AGF-B2001

Különleges zenei golyóstoll hölgyeknek, lányoknak. A kristályköves golyóstoll alját fekete violinkucs motívum díszíti. A toll végén egy kapacitív érintőfelület található, amelynek segítségével okostelefon, táblagép, vagy más érintő képernyővel használható.

Az ár 1 darabra vonatkozik.

Cikkszám: IMO-AGF-B2002

6 az 1-ben golyóstoll férfiaknak, akik ki tudják használni a toll sokrétű funkcióját. A golyóstoll végén érintőképernyős tapintó található. Oldalán vonalzó skála (cm-ben és hüvelykben) és vízszintmérő található. Különlegessége, hogy a toll hegyét letekerve csillag csavarhúzót fej, kupakját lehúzva laposfejű csavarhúzó bukkan elő.
Az elegáns kivitelű funkciós toll mérete: 14,8x1 cm.
Anyaga: műanyag és fém.
Szín: fekete.
Fekete díszdobozos. Mérete: 17,5x2,2x4,5 cm.

Ötletes ajándék férfiaknak!

Cikkszám: IMO-GG-5903181047206

A GOLYÓSTOLL - anno 1966! PAX márkájú dobozos kiszerelésű mechanikus működésű, cserélhető nagy tartályos betéttel szerelt golyósiron. Írás vastagság 0,8 mm. Kék színnel ír.

Cikkszám: FR-103597-4030202

A GOLYÓSTOLL - Anno 1966! PAX márkájú dobozos kiszerelésű mechanikus működésű, cserélhető nagy tartályos betéttel szerelt golyósiron. Írás vastagság 0,8 mm. Kék színnel ír.

Cikkszám: FR-4030405-108141