Aranyos 14 cm-es plüss maci fején ballagási kalappal. A kalap/sapka fekete színű szövetből készült, négyzet alakú, és egy sárga bojt lóg az egyik sarkán. Ez teszi a bájos kis mackót igazán ünnepélyessé. Ötletes és ideális ajándék végzős hallgatóknak, ovis ballagóknak, frissen diplomázott diákoknak.
A ballagós maci mérete: 14 cm.

Cikkszám: BI671302-B

Egyedi ballagási ajándék ez a kedves plüss maci, mely a ballagási kalapon kívül egy pólót visel amin az emlékezetes évszám szerepel! Valamint egy zsebes ballagási képeslap, melybe az ajándékba szánt pénz, vagy utalvány a zsebes képeslapba rejthető.

A krém színű maci puha plüss anyagból készült, nyakán gyönyörő masnival.
Ez teszi a bájos kis mackót igazán ünnepélyessé.

A ballagós maci mérete: 20 cm.
Képeslap hajtott mérete: 21,6x10,8 cm.

Cikkszám: BI671289-BALL-KREM-POLO-KEPESLAP

Bájos ajándék lányoknak, akár ovis ballagásra is. A színes szálas plüss virágból csokor is összeállítható, mellyel a ballagó búcsúztatható.
A plüss virág nem csupán ajándék, hanem szimbólumai annak az érzésnek, hogy a barátság és az emlékek mindig velünk maradnak, még ha az idő is változik.

A plüss virág hossza 26 cm.
Több színben elérhető (sárga, világoskék, pink).
Az ár 1 darabra vonatkozik.
Az elérhető szín a lenyíló ablakban választható ki.

Cikkszám: LB811113

Édes plüss mopsz kutya fekete ballagó sapkában, mely igazán jól áll neki. A nagy szemű plüss kutya kedves ajándék ballagásra, akár ovisoknak is.
Mérete: 13 cm.

Cikkszám: BI-671586

Kedves, puha plüss anyagú fehér maci. Nyakán kockás masnival, fején ballagási kalappal. A kalap/sapka fekete színű szövetből készült, négyzet alakú, és egy sárga bojt lóg az egyik sarkán. Ez teszi a bájos kis mackót igazán ünnepélyessé. Ötletes és ideális ajándék végzős hallgatóknak, ballagóknak, frissen diplomázott diákoknak diplomaosztóra.
A ballagós maci mérete: 25 cm.

Cikkszám: BI671487-FEHER

Kedves, puha plüss anyagú sötétbarna maci. Nyakán kockás masnival, fején ballagási kalappal. A kalap/sapka fekete színű szövetből készült, négyzet alakú, és egy sárga bojt lóg az egyik sarkán. Ez teszi a bájos kis mackót igazán ünnepélyessé. Ötletes és ideális ajándék végzős hallgatóknak, ballagóknak, frissen diplomázott diákoknak diplomaosztóra.
A ballagós maci mérete: 25 cm.

Cikkszám: BI671487-SOTETBARNA

14 cm-es kisméretű plüss cica, mely igazán ölelnivaló. A kis kezek is könnyedén magukhoz tudják ölelni, simogatni. Legyen ő a kedvenc vörös kiscicád.

Cikkszám: BI670022-V

A sötétbarna maci puha plüss anyagból készült, nyakán gyönyörő masnival.
Ez teszi a bájos kis mackót igazán ünnepélyessé.

A ballagós maci mérete: 20 cm.
Képeslap hajtott mérete: 21,6x10,8 cm.

Cikkszám: BI671289-BALL-BARNAPOLO-KEPESLAP

Ez a nagyméretű ballagási plüss maci örök emlék marad a ballagó diák számára. Az 50 cm-es plüss maci diploma kalapot visel, nyakán gyönyörű masnival.
A sapka fekete színű szövetből készült, négyzet alakú, és egy sárga bojt lóg az egyik sarkán. Ez teszi a bájos mackót igazán ünnepélyessé. Ötletes és ideális ajándék végzős hallgatóknak, ballagóknak, frissen diplomázott diákoknak diplomaosztóra.
A ballagós maci mérete: 50 cm.

Cikkszám: BI671463BALL-BARNA

A ballagós maci mérete: 50 cm.

Cikkszám: BI671463BALL-KREM

A Harry Potter kulcstartó a varázslatos világ kedvelőinek ideális ajándék.
A kulcstartó kiváló minőségű PVC-ből készült, 3D formában. A fém karikával ellátott, így könnyedén rögzíthetők a kulcsok, de díszítheted vele a táskádat is.
Licenccel rendelkező termék.
Mérete: 6x0,5x4 cm. Teljes hossza 12 cm.

Cikkszám: IMO-KE-890754

12 cm-es gyömöszölni való rénszarvas plüss figura, mely a gyerekek kedvence. Kedves ajándék Télapóra.

Cikkszám: LB837465-RUDI

12 cm-es gyömöszölni való Mikulás plüss figura, mely a gyerekek kedvence. Kedves ajándék Télapóra.

Cikkszám: LB837465-TELAPO

Nagyon aranyos felakasztható plüss figura.Többféle: rénszarvas sálban, kutya sapkában és sálban, Mikulás kockás sapkában, maci és hóember sapkában és sálban.
Az édes figurák felakasztható a karácsonyfára, de kedves ajándékkísérő vagy ajándék lehet Télapóra.
Mérete: 10x4x6 cm.
Az ár 1 darabra vonatkozik.
A kívánt és elérhető figura a lenyíló ablakban választható ki.

Karácsony gyerekszobába >>

Cikkszám: IMO-AFI-161545

Mini T-REX dinoszaurusz plüssből. Az őslényekért a legtöbb fiú rajong, a legkisebbek is.
Plüss dinó mérete: 12 cm.

Cikkszám: NP091113

Kedvenc dinó figurád plüssből! A 20 cm-es plüss dinoszaurusz elkísérhet az oviba is.
Méretének köszönhetően könnyedén magaddal viheted bárhová.
20 cm-es plüss játék.

Cikkszám: LB820726KEK

Méretének köszönhetően könnyedén magaddal viheted bárhová.
20 cm-es plüss játék.

Cikkszám: LB820726ZOLD

Élethű hangot adó fülemüle madár plüssből. Nemcsak a külseje, a hangja is szinte teljesen megegyezik az igazival. Hangot adó plüss kakukk mérete: 14 cm.
Minőségi plüss játék.

Cikkszám: WR195033