Stílusos antik hatású asztali óra fémből. Egyedi megjelenésű. Jól mutat akár a kandallón, akár komódon, polcon is. Találd meg otthonodban a méltó helyét.
Mérete: 28x6x15,5 cm.
Anyaga: fém.
Színe: fekete (koptatott hatású).

Cikkszám: IMO-PP-A-100613

Modern, art deco stílusú falióra arany színű kerettel és különleges gesztenyebarna számlappal. Tökéletes kiegészítője nappalijának, vagy hálószobájának, mely egy csipetnyi eleganciát ad neki.
Dekoratív falióra átmérője 30 cm. Vastagsága: 4 cm.

Cikkszám: AC-523560BARNA

Modern, art deco stílusú falióra arany színű kerettel és különleges mélykék számlappal. Tökéletes kiegészítője nappalijának, vagy hálószobájának, mely egy csipetnyi eleganciát ad neki.
Dekoratív falióra átmérője 30 cm. Vastagsága: 4 cm.

Cikkszám: AC-523560KEK

Üveg asztali óra szitakötős dekorral. Mérete: 16x12x5 cm. Hozzáillő ékszertartó is rendelhető.

Cikkszám: HS-23864J

Átmérője kb. 30 cm.

Cikkszám: FOD-LL-1700-3

Barna/arany szélű keretes falióra, mely folyamatosan, halkan járó óraszerkezettel (SWEEP) van ellátva, így teljesen zajmentesen jár. A másodpercmutató nem kattogva lépeget, hanem folyamatosan forog körbe.
A klasszikus falióra számlapja arab számos. Átmérője 31 cm.

Cikkszám: FOD-JQ-1700-5

Szép hangulatos levendula mintás falióra. Mérete: 34 cm. Arab számlapos. Anyaga: MDF fa.
Színvilág: barnás levendula mintával.

1 darab AA elemmel működik, mely nem tartozék. Külön rendelhető (Elemek témakörben).

Cikkszám: VR-HLC6007

Hangulatos, levendula mintás falióra, mely feldobja konyhája, előszobája, vagy szobája hangulatát. Mérete: 34 cm. Arab számlapos. Anyaga: MDF fa.

Cikkszám: VR-HLC6050

Modern, art deco stílusú falióra arany színű kerettel és fekete számlappal. Tökéletes kiegészítője nappalijának, vagy hálószobájának, mely egy csipetnyi eleganciát ad neki.
Dekoratív falióra átmérője 25 cm. Vastagsága: 4 cm.

Cikkszám: AC-523558FEKETE

Szép rózsás mintájú falióra. Mérete: 34 cm. Arab számlapos. Anyaga: MDF fa.

Cikkszám: VR-HLC6028

Ovális formájú Classic Quartz falióra, mely folyamatosan, halkan járó óraszerkezettel (SWEEP) van ellátva, így teljesen zajmentesen jár. A másodpercmutató nem kattogva lépeget, hanem folyamatosan forog körbe.
Keret színe: ezüst.
Mérete: 40 cm (magasság) x 30 cm (szélesség)

Cikkszám: FOD-PW032-1700-2

Retro formájú fém ébresztőóra romantikus rózsás mintával, HOME felirattal. Elegáns krém színben. Az óra hátlapján található nyomógombbal meg tudjuk világítani a számlapot. Mérete 15x12 cm.

Cikkszám: VR-6AC0009

Kerete: barna színű.
Magassága 40 cm, szélessége: 30 cm.

Cikkszám: FOD-PW032-1700-3

Vékony ezüst keretű falióra, mely mely folyamatosan, halkan járó óraszerkezettel (SWEEP) van ellátva, így teljesen zajmentesen jár. A másodpercmutató nem kattogva lépeget, hanem folyamatosan forog körbe.
Átmérője 31 cm.

Cikkszám: FOD-PW110-1700-3

Kerek formájú, barna színű műanyag keretes falióra, mely folyamatosan, halkan járó óraszerkezettel (SWEEP) van ellátva, így teljesen zajmentesen jár. A másodpercmutató nem kattogva lépeget, hanem folyamatosan forog körbe.
A klasszikus falióra számlapja arab számos. Átmérője 35,5 cm.

Cikkszám: FOD-LP-1700-4

Classic Quartz falióra nagy arab számos lappal. Folyamatosan, halkan járó óraszerkezettel (SWEEP) van ellátva, így teljesen zajmentesen jár. A másodpercmutató nem kattogva lépeget, hanem folyamatosan forog körbe.
Keret anyaga: fém.
Mérete: 29,8x4,5 cm.

Cikkszám: FOD-PW332-1700-8

Dekoratív és modern asztali óra fém vázzal, mely jól mutat akár a kandallón, akár komódon, polcon is. Találd meg otthonodban a méltó helyét.
Mérete:  21x12x16 cm.
Színe: ezüst.