Astra márkájú bambusz golyóstoll kék tollbetéttel.
A bambusz felülete gravírozható, így egyedi ajándékká is varázsolható.
Hegyvastagság: 1 mm.
Kék tollbetét.
Hossza 14 cm.
Anyaga: 80% bambusz. Tartós bambusz fa.
A bambusz már 3 év után használható nyersanyagként. Egy közönséges fának ehhez 30-50 évre van szüksége.
Rendkívüli tartósságának köszönhetően a biológialag lebomló bambusz a műanyag alternativája.

Cikkszám: LIZ-201022031-168630

Zebra márkájú, rozsdamentes alumínium testű, bordázott markolatú golyóstoll. Kényelmes fogású. Golyóvastagsága: 0,7 mm. Írásvastagság: 0,24 mm. Kék betéttel. Szín: pasztell lila/ezüst test. Hegye behúzható.

Cikkszám: FR-F-301-PASTELLILA

Zebra márkájú, rozsdamentes alumínium testű, bordázott markolatú golyóstoll. Kényelmes fogású. Golyóvastagsága: 0,7 mm. Írásvastagság: 0,24 mm. Kék betéttel. Szín: pasztell zöld/ezüst test. Hegye behúzható.

Cikkszám: FR-F-301-PASTELZOLD
Karcsú és professzionális kialakítású Paper Mate InkJoy 700RT visszahúzható golyóstoll gördülékeny írásélményt nyújt.
Az egyedülálló InkJoy írórendszerrel felszerelt toll az ultrasima tintát és az írásra optimalizált golyóshelyet ötvözi, hogy zökkenőmentes és megbízható tintaáramlást biztosít, amely lépést tart a gondolataival.
A kontúros, magasfényű henger és az integrált markolat pontos irányítást és kényelmes írást biztosít.
Tinta színe: kék. 1 mm.
Tolltest színe: fekete.
Cikkszám: COL-700RT

Yalong márkájú olajbázisú zselés tintájú toll gumírozott fogórésszel. Kéken író nyomógombos toll.
Golyóvastagság: 0,7 mm.
6 különböző színű tolltesttel rendelhető (sötétkék, világoskék, zöld, lila, narancssárga, piros).

Cikkszám: YL192719

Egy különleges mintájú golyóstoll, mely felidézheti a nyári tengerparti kalandokat, de tökéletesen illik sellő lányos kollekciódhoz is.
A tenger növényeivel díszített, csikóhalas fityegővel ellátott nyomógombos golyóstoll.
Az alacsony viszkozitású tinta gördülékény írást biztosít.
Ideális választás iskolába, irodába.
Írás vastagság 0,7 mm.
Tinta színe: fekete.

Cikkszám: IMO-SP-502092
800 Ft (-14%) 690 Ft
Kiváló minőségű, feketén író golyóstoll dalmata kutya pöttyös mintával, azonos mintájú díszdobozban. Ötletes és mutatós ajándék, akár ballagásra is.
A Starpak fém tollnak tökéletesen kiegyensúlyozott súlypontja va, mely a kényelmes írást teszi lehetővé.
Az alacsony viszkozitású tinta gördülékény írást biztosít.
Ideális választás iskolába, irodába.
Az arany klippes, nyomógombos toll 0,7 mm-es írásvastaggú tollbetéttel rendelkezik.
Tinta színe: fekete. A tinta színe tartós, fényre nem fakul ki.
Toll hossza 14 cm.
Díszdobozos. Mérete: 17x2x4 cm.
Ötletes és mutatós kutyás ajándék.
Cikkszám: IMO-SP-502015

Kényelmes fogású, színes tolltestű Semi-Gel golyóstoll 0,7 mm-es írásvastagsággal, kék írás színnel. Ergonomikus gumis fogóterülettel, áttetsző tolltesttel.
A toll teste enyhén átlátszó, így ellenőrizhető, hogy van-e elegendő tinta benne az írásban. Cserélhető betétes.
Hegy átmérője 0,7 mm. Golyó átmérője kb. 1 mm.

Többféle színes tolltesttel elérhető, mely a lenyíló ablakban választható ki.

Cikkszám: AD-01424-853715

4-féle katonai - terepszínű mintájú nyomógombos golyóstoll. Kényelmes fogást biztosít a gumírozott fogórész. Vonalvastagság 0,7 mm.
Hossza: 15 cm.

4-féle mintával. Tetszőlegesen küldjük.
Kérését a megjegyzés rovatnban jelezheti.

Cikkszám: ABP827R1

3-féle katonai - terepszínű mintájú 4 színű golyóstoll (kék, fekete, zöld, piros). Kényelmes fogást biztosít a gumírozott fogórész. Nyomógombos golyóstoll. Vonalvastagság 0,7 mm.
Hossza: 14,7 cm.

3-féle mintával. Tetszőlegesen küldjük.
Kérését a megjegyzés rovatnban jelezheti.

Cikkszám: ABP803T6
490 Ft (-29%) 350 Ft

M&G márkájú virágos mintájú 4 színű golyóstoll lányoknak, hölgyeknek. Színei: kék, fekete, zöld, piros. Kényelmes fogást biztosít a gumírozott fogórész. Nyomógombos golyóstoll.
Vonalvastagság 0,7 mm.
Hossza: 14,7 cm.
Többféle minta, az ár 1 darabra vonatkozik. Tetszőlegesen küldjük. Mintával kapcsolatos kérését a megjegyzés rovatban jelezheti.

Cikkszám: ABP803T2

M&G márkájú nyomógombos golyóstoll műanyag tolltesttel és klippel, divatos pasztell színvilágban.
Fogórésze gumírozott, bordás, így kényelmes fogású és nem csúszik.
Vonalvastagság 0,7 mm. Kéken író.

5 színben rendelhető, az ár 1 darabra vonatkozik.

Cikkszám: ABP88477

Mutatós és közkedvelt M&G golyóstoll zöld leveles mintával. A műanyag tolltestű, nyomógombos golyóstoll golyóátmérője 0,5 mm. Tinta színe: kék.
4-féle mintával rendelhető. Tetszőlegesen küldjük. Kérését a megjegyzés rovatban jelezheti.

Cikkszám: ABP20179

M&G márkájú virágos mintájú kéken író golyóstoll lányoknak, hölgyeknek. Fogórésze gumírozott. Tollteste műanyag. 0,7 mm-es nyomógombos golyóstoll.
Hossza: 15,6 cm.

Cikkszám: ABP82780
Divatos pasztell színvilágú, kéken író vékony hegyű golyóstoll extra finom íráshoz. Cserélhető utántölthető mikroheggyel.
Hegy átmérője 0,7 mm.
Tollbetétje cserélhető (X-10M/107 mm).
A nyomógombos toll hossza 14,7 cm.
Több pasztell színben érhető el (kéken ír): világos menta, rózsaszín, zöld, világoskék, sárga.
Cikkszám: AD-0107P-2855771

Pilot márkájú piros golyóstoll új generációs tintával, áramvonalas testtel ésókényelmes gumírozott markolattal. Így az írás olyan örömteli, mint soha korábban.
Kupakos golyóstoll tinta színe: piros.
Írásvastagság: 0,22 mm.
Golyóátmérő: 0,7 mm.
Toll teste: műanyag.

Cikkszám: BPSGGFR-524219

Különleges golyóstoll, mely remek ajándék férfiaknak, akik szeretnek barkácsolni. Különleges ajándék lehet pl. mesterembernek, szerelőnek. A golyóstoll csavarkulcs formájú. A toll anyaga műanyag. Mérete: 16x1,5 cm.

- szerszám -

Cikkszám: IMO-GG-5903181049705

M&G márkájú háromszög alakú tolltest divatos pasztell színekben, lányoknak. 0,7 mm-es golyóátmérővel. Kéken író. Extra gyorsan száradó tintával, így balkezeseknek is kiváló.
Klipes nyomógombos golyóstoll.

Az ár 1 darabra vonatkozik. Színnel kapcsolatos kérését a megjegyzés rovatban jelezheti (rózsaszín, zöld, kék, lila).

Cikkszám: ABPW30R2