Emeld az otthonod dekorációjának báját és eleganciáját az év ezen időszakában. Ez a piros csipkebogyó és levél dekorú koszorú remekül használható őszi - téli dekorációhoz.
A gazdag és meleg színekkel díszített koszorú az őszi hangulatot és a karácsonyi varázslatot ötvözi, emelve az otthonod dekorációjának szépségét.
Már az őszi időszakban stílusos ajtódíszként használható, de remekül mutat asztaldíszként is. Akár gyertya köré is használható a koszorú.
A vibráló csipkebogyók és az őszi levelek tökéletes kombinációja megidézi az őszi természet varázsát, miközben hozzáad egy csodálatosan színes és melegséggel teli kiegészítőt a dekorációhoz.

Külső átmérője 16 cm, belső 9 cm.

- adventi koszorú -

Cikkszám: IMO-C-BEA1889

12 darab havas mintázatú fenyőtoboz dísz, mely természetes varázst és ünnepi hangulatot kölcsönöz karácsonyfájának.
Minden fenyőtoboz gondosan kiválasztott és előkészített, hogy tartós minőségű legyen.
A karácsonyfára felakasztható fenyőtobozok átmérője 3,5 cm.
Használható más ünnepi tárgyak, adventi koszorú, fűzérek és ünnepi asztalok díszítésére is. Díszcsomagoláshoz is ajánljuk.

Könnyen felakasztható.
Mindegyik toboz praktikus kampóval rendelkezik, mely megkönnyíti a fára akasztását.

A csomag 12 darab mini toboz díszt tartalmaz.
Méretük: 3,5 cm.

Cikkszám: IMO-C-WAD1025

A fenyőtoboz csipesszel dekoráció tökéletesen illik a karácsonyi ünnepi hangulathoz. A fenyőtobozon található csipeszek apró mérete lehetővé teszi, hogy könnyedén fel tudják rakni a fenyőágakra, adventi fenyőkoszorúra, vagy más dekorációs tárgyakra, és hozzájáruljanak az otthoni díszítés bájához.
Képzelje el, hogy fenyőtobozokkal díszített karácsonyfa látványa a fenyőerdő hangulatát varázsolja bele a meghitt ünnepekbe.

Ezek a rusztikus megjelenésű tobozok nemcsak a klasszikus karácsonyi díszeket egészítik ki tökéletesen, hanem remekül kombinálhatók más dekorációs elemekkel is, például szalagokkal, csengőkkel vagy masnikkal.
Egyedi megjelenésük és természetes varázslatuk az otthon meleg és ünnepi hangulatának megteremtéséhez járul hozzá, és emlékezetessé teszi az ünnepi időszakot mindenki számára.

A csomag tartalma: 6 darab fenyőtoboz facsipesszel.
Méretük kb. 6x4 cm.
Színe: barna.

Cikkszám: IMO-C-SZY5825
990 Ft (-20%) 790 Ft

3 darab különleges karácsonyi dekorációs masni. A karácsonyi szalagos masni fenyőtobozzal és piros bogyóval díszített.
Sokféleképpen használható a karácsonyi ünnepeken. Remekül mutathat ünnepi terített asztaldekorációként, vagy karácsonyi dekor - adventi koszorú összeállításban.
Használható díszcsomagoláshoz masniként.
3 darabos dekorációs készlet.

Cikkszám: IMO-C-WAD2526-PIROS

Használható díszcsomagoláshoz masniként.
3 darabos dekorációs készlet.

Cikkszám: IMO-C-WAD2526-ZOLD

A természetet csempészi vissza ez a karácsonyfa dekoráció. A 42 cm-es dekorációs fenyőfa remek karácsonyi dekoráció. Már csak néhány szarvast kell mellé helyezni.
A fatalpon álló fenyőfa magassága 42 cm.
Színe: világosbarna.
Anyaga: filc, fa.

Cikkszám: AC-ER8561

Dekoratív glitteres, pezsgőarany színű  karácsonyi dekorációs ág mikulásvirág díszítéssel. Remekül használható különböző karácsonyi dekorációhoz, díszcsomagoláshoz.
Mérete: hossza 13 cm (teljes hossza 23 cm), virág átmérője 12 cm (formázható szirmokkal).

Cikkszám: IMO-AFI-090184

Dekoratív glitteres, pezsgőarany színű  karácsonyi dekorációs ág almával, bogyós dísszel. Remekül használható különböző karácsonyi dekorációhoz, díszcsomagoláshoz.
Mérete: hossza 14 cm (teljes hossza 22 cm), alma átmérője 2,2 cm.

Cikkszám: IMO-AFI-090420

Kisméretű, havas fenyőfa karácsonyi dekorációhoz poliresinből. Mérete: 8,7x5 cm.

Cikkszám: Q045146

Havas fenyőfa karácsonyi dekorációhoz poliresinből. Mérete: 10,7x8 cm

Cikkszám: Q045109
1.200 Ft (-34%) 790 Ft

A természetet csempészi vissza ez a karácsonyfa dekoráció. A 26 cm-es dekorációs fenyőfa remek karácsonyi dekoráció. Már csak néhány szarvast kell mellé helyezni.
A fatalpon álló fenyőfa mérete: 26x5x12 cm.
3 színben rendelhető: natur, szürke, zöld.
Az elérhető szín a lenyíló ablakban választható ki.
Az ár 1 darabra vonatkozik.

Cikkszám: Q059931

Dekoratív műhavas karácsonyi ág fenyőtobozzal, fehér bogyós és fenyőfa dísszel, magyal ágakkal. Remekül használható különböző karácsonyi dekorációhoz, díszcsomagoláshoz.
Teljes hossza 23 cm.
Szín: zöld/fehér.

- műfenyő -

Cikkszám: Q581353
990 Ft (-24%) 750 Ft

Dekoratív műhavas fenyőág fenyőtobozzal, piros bogyós és fehér gyapot dísszel. Remekül használható különböző karácsonyi dekorációhoz, díszcsomagoláshoz.
Teljes hossza 26 cm.

- műfenyő -

Cikkszám: Q581350
1.390 Ft (-29%) 990 Ft

Piros színű, puttonyos Télapó mintás karácsonyfatalp szőnyeg, mely a fenyőfatalpat eltakarja. A fenyőfa szoknya átmérője: 90 cm. Anyaga: poliészter.

Cikkszám: IMO-JJA-586660631MIKULAS

Dekoratív piros csipkebogyó ág végén madzaggal, mellyel könnyedén felakasztható. Remekül használható különböző karácsonyi dekorációhoz, ajtó- ablakdíszhez, díszcsomagoláshoz.
Hossza 37 cm.

Cikkszám: Q584718

Különleges LED-es dekoráció karácsonyi kompozicióhoz, összeállításhoz. Tökéletes választás ez a natur színű fenyőfa fából, előtte arany színű rénszarvas dekorral. A fatalpon álló naturfa fenyőfa mérete: 25x9 cm.
LED-es világító dekoráció.
Elemes.

Cikkszám: Q059211

Hibája: a kívánunk feliratba bekerült egy függőleges vonal a K és Í betű közé.
33 cm magas Boldog karácsonyt kívánunk feliratú karácsonyi dekoráció. Festett fa fenyőfa karácsonyi manó dekorral.
Az álló dekoráció jól mutat asztalon, polcon, de akár ablakpárkányon is.
Magassága: 33 cm.
Anyaga: festett fa.
Szín: natur, piros-fehér festéssel.

Cikkszám: Q059206HIBAS

Karácsonyi kompozicióhoz, összeállításhoz tökéletes választás ez a natur színű fenyőfa fából, előtte ezüst színű rénszarvas dekorral. A fatalpon álló naturfa fenyőfa mérete: 24x14 cm.

Cikkszám: Q059065