Gyönyörű diótörő katona mintás szétnyitható karácsonyfa gömbdísz, melyben könnyen elrejthető az ajándék karácsonyfán.
Átmérője 12 cm. Anyaga: fém.
4-féle mintával. Tetszőlegesen küldjük. Kérését a megjegyzés rovatban jelezheti.

Cikkszám: IMO-AFI-532772

Kisméretű ajándékdoboz hangulatos karácsonyi diótörő katona mintával. Válaszd kisebb méretű karácsonyi ajándékok csomagolásához. Bonbon, édesség és egyéb apróság rejthető bele.
A doboz könnyedén összeállítható.
Mérete: 19x1,5x11 cm.
3 színben: barnás, zöld, piros.
Az ár 1 darabra vonatkozik.
A kívánt és elérhető szín a lenyíló ablakban választható ki.

Cikkszám: IMO-AFI-122002

Különleges és nagyon szép szétnyitható karácsonyfa gömbdísz, melyben könnyen elrejthető az ajándék karácsonyfán. Rejthető bele bonbon, ékszer és egyéb apró ajándék is, ami a karácsonyfán tud megbújni.
Átmérője 15 cm.
Anyaga: fém.
2-féle mintával: piros Merry Christmas felirattal családi ház mintával, piros csillagos hátterű, elején arany színű háttérben karácsonyi várossal.
Az elérhető szín a lenyíló ablakban választható ki.

Cikkszám: IMO-AFI-532777

Egy igazán különleges csomagolás tervezel kedvesednek, gyermekednek?
Helyezd az ajándékot egy dobozba, vagy egy zsákba és helyezd rá ezt mókás Mikulásos óriás masnit
A csillogó piros masni a Mikulás övét, a szára pedig a Télapó lábát formázza.
Ötletes és egyedi díszcsomagoláshoz ajánljuk.
Anyaga: műanyag.

Cikkszám: Q375025

3 darab anyagában csíkos, piros színű masni dekoratív díszcsomagáláshoz karácsonyi vagy születésnapi ajándékhoz.
Anyaga: műanyag.

Cikkszám: Q375022

8 darab arany színű, öntapadós koronggal ellátott csillag forma. Remek karácsonyi dekoráció, akár asztali dísznek, de díszcsomagoláshoz, dekorálásához is használhatjuk.
Méret: 2,5x2,5 cm.

Cikkszám: Q045186

8 darab fehér színű, öntapadós koronggal ellátott csillag forma. Remek karácsonyi dekoráció, akár asztali dísznek, de díszcsomagoláshoz, dekorálásához is használhatjuk.
Méret: 2,5x2,5 cm.

Cikkszám: Q045185

6 darab fehér színű, öntapadós koronggal ellátott könyöklő angyalka forma. Remek karácsonyi dekoráció, akár asztali dísznek, de díszcsomagoláshoz, dekorálásához is használhatjuk.
Méret: 2,4x3,1 cm.

Cikkszám: Q045182

3 darab kisméretű ülő angyalka szobrok, mely remek dekoráció, vagy ajándékkísérő díszcsomagoláshoz.
Mérete: 4x2,2 cm.
Színe: arany.
Csomagolás: kördoboz.

Cikkszám: Q045001
890 Ft (-22%) 690 Ft

Mérete: 4x2,2 cm.
Színe: fehér.
Csomagolás: kördoboz.

Cikkszám: Q045000

Különleges szögletes formájú dísztasak, melybe a szögletes díszdobozba csomagolt ajándékok is kényelmesen elférnek.
Karácsonyi ajándékozáshoz remek választás.
Színe: egyszínű barna.
Mérete: 25x25x25 cm.
Minőségi papírtasak, mely szalagfüles.

Cikkszám: IMO-PP-PL-1043

Nagyméretű, felakasztható rénszarvas mintás Mikulás csizma, mely sokrétűen használható. Ötletesen felakasztható kandallóra, melybe a Mikulás, Jézuska rejtheti az ajándékát. Ablakra is akasztható, melybe a Télapó helyezheti a meglepetését. Karácsonyi dekorációnak is tökéletes.
A mókás Mikulás csizma / zokni mérete: 41 cm.
Anyaga: textil.
3D domború rénszarvas dekorral.

Cikkszám: JVL-MLG676775

Nagyméretű, felakasztható piros színű, Télapó mintás csizma, mely sokrétűen használható. Ötletesen felakasztható kandallóra, melybe a Mikulás, Jézuska rejtheti az ajándékát. Ablakra is akasztható, melybe a Télapó helyezheti a meglepetését. Karácsonyi dekorációnak is tökéletes.
A Mikulás csizma / zokni mérete: 47 cm.
Anyaga: textil.

Cikkszám: JVL-MLG623489
890 Ft (-22%) 690 Ft

Piros színű bársonyszalag dekorációs célra, vagy díszcsomagoláshoz.
Szélessége 9 mm.
Hossza 10 méter.
Ötletesen használható adventi, karácsonyi koszorú, gyertyák díszítésére, de akár üveg (mécsestartó) és fa termék (pl. ládika) is dekorálható vele.

Cikkszám: Q441448

Különleges szövet szalag dekorációs célra, vagy díszcsomagoláshoz. A drapp színű díszszalagot Merry Christmas felirat díszíti. Szélessége 25 mm. Hossza 10 méter.

Cikkszám: Q441209

Különleges textilszalag dekorációs célra, vagy díszcsomagoláshoz. A zöld színű díszszalagon arany színű fenyőfa minta látható.
Szélessége 25 mm. Hossza 10 méter.

Cikkszám: Q441207

Különleges textilszalag dekorációs célra, vagy díszcsomagoláshoz. A piros színű díszszalagon arany színű fenyőfa minta látható.
Szélessége 25 mm. Hossza 10 méter.

Cikkszám: Q441203

Különleges szövet szalag dekorációs célra, vagy díszcsomagoláshoz. A bordó színű díszszalagot Merry Christmas felirat díszíti. Szélessége 25 mm. Hossza 10 méter.

Cikkszám: Q441121