Aranyos cirmos cicás mintájú A5-ös méretű, 21-32-es szabvány iskolai vonalas füzet lányoknak, fiúknak, mely 4. osztálytól ajánlott. 32 lapos. Mérete: 20,6x0,5x14 cm.

A Lizzy Card KBK kollekció: minőségi, szép és praktikus, mégis megfizethető áru tanszer, mert minden gyerek megérdemli a legjobbat, melyek segítségével a tanuláshoz is könnyebben megjön a kedvük.
Válassz a Lizzy Card KBK kollekcióból, mely különböző stílusú dizájnnal kapható, hogy bármilyen is a tanuló érdeklődési köre, bármilyen korosztályhoz tartozik megtalálja azt, ami neki tetszik megfizethető áron.

Cikkszám: LIZ-22979246

Fekete alapú, autós grafikájú A5-ös méretű, 21-32-es szabvány iskolai vonalas füzet fiúknak, mely 4. osztálytól ajánlott. 32 lapos. Mérete: 20,6x0,5x14 cm.

Cikkszám: LIZ-22979953

Kedves virágos mintájú A5-ös méretű, 21-32-es szabvány iskolai vonalas füzet lányoknak, mely 4. osztálytól ajánlott. 32 lapos. Mérete: 20,6x0,5x14 cm.

Cikkszám: LIZ-22979852

Aranyos fehér kutyás mintájú A5-ös méretű, 21-32-es szabvány iskolai vonalas füzet lányoknak, fiúknak, mely 4. osztálytól ajánlott. 32 lapos. Mérete: 20,6x0,5x14 cm.

Cikkszám: LIZ-22979347

Szabadon vágtázó fehér lovas mintájú A5-ös méretű, 21-32-es szabvány iskolai vonalas füzet lányoknak, fiúknak, mely 4. osztálytól ajánlott. 32 lapos. Mérete: 20,6x0,5x14 cm.

Cikkszám: LIZ-22979549

Mezei virágos mintájú A5-ös méretű, 21-32-es szabvány iskolai vonalas füzet lányoknak, mely 4. osztálytól ajánlott. 32 lapos. Mérete: 20,6x0,5x14 cm.

Cikkszám: LIZ-22979448

Vagány Cross motoros mintájú A5-ös méretű, 21-32-es szabvány iskolai vonalas füzet fiúknak, mely 4. osztálytól ajánlott. 32 lapos. Mérete: 20,6x0,5x14 cm.

Cikkszám: LIZ-22979650

Fekete alapú, gépjármű alkatrész mintás A5-ös méretű, 21-32-es szabvány iskolai vonalas autós füzet fiúknak, mely 4. osztálytól ajánlott. 32 lapos. Mérete: 20,6x0,5x14 cm.

Cikkszám: LIZ-22979751

Aranyos cirmos cicás mintájú A5-ös méretű, 27-32-es szabvány iskolai kockás füzet lányoknak. 32 lapos. Mérete: 20,6x0,5x14 cm.

Cikkszám: LIZ-22978446

Aranyos cirmos cicás mintájú A4-es méretű, 87-32-es kockás füzet lányoknak, hölgyeknek, elérhető áron. Mérete: 29x1,3x22,5 cm.

Cikkszám: LIZ-22976646

Aranyos cirmos cicás mintájú A5-ös méretű, 20-32-es szabvány iskolai sima füzet lányoknak, fiúknak. 32 lapos. Mérete: 20,6x0,5x14 cm.

Cikkszám: LIZ-22980046

Aranyos cirmos cicás mintájú A4-es méretű, 80-32-es sima füzet lányoknak elérhető áron. Mérete: 29x1,3x22,5 cm.

Cikkszám: LIZ-22977846

Aranyos cirmos cicás mintájú A4-es méretű, 81-32-es margós vonalas füzet lányoknak, hölgyeknek, elérhető áron. Mérete: 29x1,3x22,5 cm.

Cikkszám: LIZ-22977246

Fekete alapú, autós grafikájú A5-ös méretű, 27-32-es szabvány iskolai kockás füzet fiúknak. 32 lapos. Mérete: 20,6x0,5x14 cm.

Cikkszám: LIZ-22979153

Kedves virágos mintájú A5-ös méretű, 27-32-es szabvány iskolai kockás füzet lányoknak. 32 lapos. Mérete: 20,6x0,5x14 cm.

Cikkszám: LIZ-22979052

Kedves virágos mintájú A5-ös méretű, 20-32-es szabvány iskolai sima füzet lányoknak. 32 lapos. Mérete: 20,6x0,5x14 cm.

Cikkszám: LIZ-22980652

A5-ös méretű kotta füzet (36-16) ének-zene órára, fiatalos grafikával lányoknak, fiúknak. Mérete: 20,6x0,5x14 cm. Zenekedvelők kedvenc füzete lesz!

Cikkszám: LIZ-22980955

A5-ös méretű kotta füzet (36-16) ének-zene órára, stílusos hangjegyes - kottás mintával lányoknak, fiúknak. Mérete: 20,6x0,5x14 cm. Zenekedvelők kedvenc füzete lesz!

Cikkszám: LIZ-22981157