Piros színű textilfilc toll, mellyel pólóra, textil ruházatra tudsz rajzolni egyedi jeleket, mintákat. Az ovisok ruháira rárajzolható az ovis jelük, vagy a nagyobbak buliba készülve egyedi ruhákat varázsolhatnak maguknak.
Használd ezt a textilfilcet, minden olyan felületen amit eddig óvtál a maszatolástól, majd mosd ki bátran, mert a rajzaid nem fognak belőle kijönni. A termék színtartóssága kiváló. A dekoráció rögzítése gőzmentes bevasalással történik

Jellemzői:
- textilfilc piros színben
- a következő felületekre alkalmas: pamut, selyem, vászon
- ruházatok: tornacipő, póló, táska
- Kerekített csúcs
- vízbázisú festék
- rendkívüli színtartósság és magas fényállóság
- Rögzítés után 60 °C-ig mosható
- Vonalvastagság: 1-3 mm.

Cikkszám: AD-9580111005-533757
395 Ft (-37%) 250 Ft

Díszítsd ruhadarabjaidat saját kezűleg! Vastag hegyű textilfestő tollak, mely használható sötét és fehér felületre egyaránt, mivel tökeletesen fednek. Több színben (fekete, középbarna, sötétlila, pinkes lila, piros, sötétzöld, sárga, sötétkék)
Az ár egy darabra vonatkozik.

Cikkszám: RY-38254

Díszítsd ruhadarabjaidat saját kezűleg! Vékony hegyű textilfestő tollak, mely használható sötét és fehér felületre egyaránt, mivel tökeletesen fednek. Több színben (fekete, középbarna, lila, narancs, piros, sötétzöld, sötétkék, tengerészkék, világoszöld).
Az ár egy darabra vonatkozik.

Cikkszám: RY-38235