Mutatós és praktikus irattartó/rajzlap tartó táska kartonból fiús mintával. Könnyen hordozható.
Anyaga: laminált karton, műanyag fül és zár.
Mérete: 33x5x25 cm - A4 formátum.

Cikkszám: IMO-DF-TTRDF28

A5-ös méretű füzetbox levendula virágos mintával lányoknak, hölgyeknek. Gerince 4,5 cm vastag. Anyaga: kemény karton (1200 g-os) fényes fólia borítással, mely ellenállóvá teszi. Minőségi alapanyag, tetszetős design.
Kiválóan alkalmas füzetek, kisméretű könyvek tárolására.

A T-Creatív design termékcsalád fiatalos, divatos arculatával minden iskolást megszólít. A grafikák sokszínűsége mellett nagy hangsúly fektetnek a termékeik minőségére. Minőségi alapanyagokat és profi gyártási technológiát alkalmaznak. A T-Creatív mára már MAGYAR MÁRKA lett, a teljes tervezési és gyártási fázis magyar cégeknél dolgozó, magyar emberek végzik!
Szlogenjük: „Egy T-Creatív gondolat”

Válasszon a legszélesebb T-Creatív füzetbox kínálatból!

Cikkszám: TC23-D030040A5-904312LAVENDER
1.290 Ft (-23%) 990 Ft

Just Black kollekció A4-es méretű gyűjtőmappája elegáns fekete-fehér színvilágban. Alkalmas iratok tárolására. Pólyás. Feliratozható.
Anyaga: magasfényű karton.

Divatos mintájú kollekció hölgyeknek - Just Black!
A fekete elliptikus pontok ragyogó fehér alapon való megjelenése kiemelkedő és még az egyszerű termékeket is feldobja.
Más kollekcióval is kombinálható.
A fekete-fehér trend abszolú sokoldalú! Minden csak azon múlik, hogy kombinálod őket!
Tökéletes azoknak, akik a klasszikus és a modern megjelenés egyensúlyát keresik.
Home office-hoz, irodában remek választás.
Fedezd fel a Herlitz Just Black kollekciót >>

Cikkszám: 50040315

A4-es méretű Herlitz gumis mappa virágos mintákkal. Iratok, dolgozatok tárolására. Pólyás.
Anyaga: magasfényű karton.
4-féle mintával (napraforgó, rózsaszín virág, kamilla, levendula) rendelhető, az ár 1 darabra vonatkozik.
A kívánt minta a lenyíló ablakban választható ki.
Mintával kapcsolatos kérését a megjegyzés rovatban jelezheti.

Cikkszám: HE-09058306-2022
690 Ft (-14%) 590 Ft

Nagyon aranyos állatos mintájú kollekció a Herlitz-től. Tigrises mintájú, nagyméretű A3-as gumis mappa rajzok tárolására. Feliratozható, pólyás.
Mérete: A3.
Szín: világoskék.

Fedezd fel Cute Animals kollekciót! A teljes kollekció Herlitz Cute Animals kollekció itt tekinthető meg>>

Cikkszám: 50040841

NASA feliratú, bolygó mintás A4-es méretű gumis mappa, melyben rajzaidat, jegyzeteidet.
2-féle mintával rendelhető, az ár 1 darabra vonatkozik.

Cikkszám: IMO-SP-491059

A CORNELL termékcsaládot a kifinomult, letisztult stílus jellemzi, mely a hölgyeket is magukkal ragadja. Az idei év kedvence a fekete-arany mini cseresznye mintás kollekció, mely elegáns, de mégis játékosságot tükröz.
Apró, arany színű cseresznye mintás, A4-es méretű füzetbox lányoknak, hölgyeknek.
Mérete: 33x4,4x24,2 cm.
Szín: fehér/arany.
Minőségi Lizzy Card termék.

Lizzy Card Cornell Cherry Gold kollekciója divatos, de mégis letisztult stílust képvisel. Az arany szín klasszikus a divatban, így egy időtállóan divatos termékkel gazdagodhat ezen kollekció bármely darabjával.

Cikkszám: LIZ-22939669

Űrrepülőgép mintás, Space Journey feliratú karton bőrönd, mely remek tárolóeszköz iskolai eszközöknek, vagy játékoknak. Mérete: 34x10x23 cm.

Szín: kék/narancssárga.

Állítsd össze iskolai felszerelésed a KARTON PP Space kollekciójából >>

Cikkszám: IMO-KPP-6-04622

MÁTÉ BENCE különleges természet fotójával díszített A4-es méretű gumis mappa. A világhírű természetes fotós egy zebra "portré" fotója díszíti ezt a mappát.
A gumis mappa kiváló minőségű, vastag kartonból készült, színes gumipánttal. Tartós, jó minőségű.

Cikkszám: 50212156

MÁTÉ BENCE különleges természet fotójával díszített A4-es méretű gumis mappa. A világhírű természetes fotós édes oroszlánkölyök fotója díszíti ezt a mappát.

Cikkszám: 50212163

MÁTÉ BENCE különleges természet fotójával díszített A4-es méretű gumis mappa. A világhírű természetes fotós elefánt család képe díszíti ezt a mappát.

Cikkszám: 50212170

Vetlényi Zsolt képzőművész egyedi tervezése "Minden ember álma az ébredés" című műve díszíti ezt a A4-es méretű gumis mappát. Remek választás akár tiniknek, felnőtteknek is. A művészet kedvelőit, rajz szakosokat biztos lenyűgözi.

Cikkszám: 50212316

Művészi hold grafikával díszített A4-es méretű gumis mappa, akár tiniknek, felnőtteknek is. A művészet kedvelőit biztos lenyűgözi, rajz szakosoknak remek választás.

Cikkszám: 50212194
910 Ft (-7%) 850 Ft

Csodaszép kék mandala mintával díszített A4-es méretű gumis mappa, akár tiniknek, felnőtteknek is. A művészet kedvelőit biztos lenyűgözi, rajz szakosoknak remek választás.

Cikkszám: 50212217

Klasszikus görögországi tengerpart képével díszített A4-es méretű gumis mappa, melyben dolgozatokat, jegyzeteket tárolhatok. Mérete: 33x24 cm.

Cikkszám: IMO-SP-470870B

Hangulatos Alpok tájképével (hegyek, tavak) díszített A4-es méretű gumis mappa, melyben dolgozatokat, jegyzeteket tárolhatok. Mérete: 33x24 cm.

Cikkszám: IMO-SP-470870A

A4-es méretű füzetbox különleges színes mandala mintájával. Remek választás lányoknak, hölgyeknek füzetek, iratok tárolására. Kemény, tartós kartonból készült. Gumipántja 7 mm vastag.
Méret: 33,5x4,5x23 cm.

Minőségi Ars Una termék.

Cikkszám: 50851164

A4-es méretű füzetbox Catalina Estrada madaras mintájával. Remek választás lányoknak, hölgyeknek füzetek, iratok tárolására. Kemény, tartós kartonból készült. Gumipántja 7 mm vastag.
Méret: 33,5x4,5x23 cm.

Minőségi Ars Una termék.

Catalina Estrada illusztrátor munkáiban a dél-amerikai folklór legszebb motívumai élednek újjá, mely tükrözi a gazdag kultúra szépségét és egyszerűségét. Impresszív, vidám vizuális alkotásai világhírűvé tették a dél-amerikai alkotót, illusztrációi számtalan felületen jelennek meg. A természet elkötelezett csodálóinak, a formák és apró részletek szerelmeseinek ajánljuk Catalina Estrada kollekcióját.

Cikkszám: 50850969