Különleges barna bagoly mintájú, nagyméretű porcelán bögre. Ilyened még biztos nincs. Férfiaknak is  kedves ajándék. Űrtartalma: 500 ml. Anyaga: porcelán.

Cikkszám: AC-516172

Nagyon aranyos diplomkalapot viselő macskás mintájú papír dísztasak ballagási ajándékhoz. Ajándéktasak mérete: 23x18 cm (közepes méretű). Szalagfüles.
Minőségi papír termék.

Cikkszám: Q371374
350 Ft (-17%) 290 Ft

Stílusos mintájú papír dísztasak ballagási ajándékhoz. A ballagó sapka ceruzák mintájú ajándéktasak mérete: 32x26 cm (nagyméretű). Szalagfüles.
Minőségi papír termék.

Cikkszám: Q349816

Különleges bagoly figura / szobor, mely egyben perselyként is funkcionál. Polc dekorációnak is tökéletes választás.
Mérete: 12,9 cm.
Anyaga: kerámia.
Színe: szürkés, pöttyös foltokkal.

Ötletes ballagási baglyos ajándék lehet.

Cikkszám: Q138693

Bölcs ballagó bagoly ballagási sapkában, diplomával. Kedves ballagási ajándék, ajándékkísérő.
Mérete 10 cm.
Anyaga: poliresin.
Színe: fehér.

Cikkszám: Q045447

Ballagó kislány ballagási sapkában, könyvvel a kezében. Kedves ballagási ajándék, ajándékkísérő. Mérete 9x3,5 cm. Anyaga: poliresin.

Cikkszám: Q045626LANY

Ballagó kisfiú ballagási sapkában, virággal a kezében. Kedves ballagási ajándék, ajándékkísérő. Mérete 9x3,5 cm. Anyaga: poliresin.

Cikkszám: Q045626FIU

Ez a nagyméretű ballagási plüss maci örök emlék marad a ballagó diák számára. Az 50 cm-es plüss maci diploma kalapot visel, nyakán gyönyörű masnival.
A sapka fekete színű szövetből készült, négyzet alakú, és egy sárga bojt lóg az egyik sarkán. Ez teszi a bájos mackót igazán ünnepélyessé. Ötletes és ideális ajándék végzős hallgatóknak, ballagóknak, frissen diplomázott diákoknak diplomaosztóra.
A ballagós maci mérete: 50 cm.

Cikkszám: BI671463BALL-BARNA

A ballagós maci mérete: 50 cm.

Cikkszám: BI671463BALL-KREM

Kedves romantikus meglepetés párodban egy fényképkeret, melyben a rólatok készült fénykép rengeteg élményt felidézhet. Valentin napi ajándéknak is tökéletes. Esküvői fénykép is helyezhető bele.
A fehér színű fa fényképkeret szív dekorral remekül mutat majd az íróasztalon, polcon.
A modern fényképkeret bármely lakás stílushoz könnyedén párosítható.

Fotókeret mérete: 25x1x13 cm.
A fekvő fényképkeretbe 15x10 cm-es fotó helyezhető.
A fotókeret kitámasztóval rendelkezik.

Cikkszám: HK225016

Bagoly mintás porcelán bögre. A baglyos minták mélyebb jelentést is hordozhatnak, mivel a bagoly a bölcsesség és az éberség szimbóluma, amely emlékeztet minket a fontos értékekre az életben. Egy ilyen bögre ideális társ a reggeli kávéhoz vagy teához, és emellett kiváló választás lehet ajándékként is azok számára, akik szeretik a madarakat és az egyediséget.

Űrtartalma: 300 ml.
Anyaga: porcelán.

Cikkszám: IMO-CHH-115-6006

Különleges barna bagoly mintájú nagyméretű csésze / bögre aljjal. Díszdobozos. Férfiaknak is  kedves ajándék.
Űrtartalma: 470 ml. Mérete: 10,5x8,5 cm. Csésze alj átmérője 15,7 cm. Anyaga: porcelán.

Cikkszám: IMO-DG-32840

2 darab különleges barna bagoly mintájú porcelán bögre. Díszdobozos. Férfiaknak is  kedves ajándék.
Űrtartalma: 380 ml. Mérete: 8,2x10,3 cm. Anyaga: porcelán.

Cikkszám: IMO-DG-32826

Gratulálunk ballagásod alkalmából feliratú ZSEBES képeslap stílusos mintával, ballagásra. Az ajándékba szánt pénz, vagy utalvány a zsebes képeslapba rejthető. Boritékos.
A ballagási képeslap elején piros színű fóliával nyomott gratuláló felirat látható, a zseben az alkalomhoz illő szép idézet olvasható. Az LA/4 méretű boríték pasztell rózsaszín.
Képeslap hajtott mérete: 21,6x10,8 cm.

Cikkszám: 11064015

Virágos mintájú, ballagási gratuláló képeslap borítékkal, lányoknak. Az elején a Ballagásod alkalmából szeretettel gratulálok! felirat pink színű fóliával nyomott. Belső oldalán alkalomhoz illő szép idézettel.
Pasztell rózsaszínű boríték tartozik hozzá.
Lapméret: 16,5x11,7 cm.

Ovis ballagásra is ajánljuk.

Cikkszám: 30064089

Rózsaszín rózsás virágcsokor képpel díszített, Gratulálok feliratú képeslap hölgyeknek. Borítékos. Az elején a felirat metál pink színű fóliával nyomott, belső színes oldala szöveg nélküli.
Pasztell rózsaszínű boríték tartozik hozzá.
Hajtott lap mérete: 16,5x11,7 cm.

Ballagási képeslapnak is remek választás.

Cikkszám: 30063846

Ballagásod alkalmából feliratú ZSEBES képeslap stílusos mintával, ballagásra. Az ajándékba szánt pénz, vagy utalvány a zsebes képeslapba rejthető. Boritékos.
A ballagási képeslap elején arany színű fóliával nyomott gratuláló felirat látható, a zseben az alkalomhoz illő szép idézet olvasható. Az LA/4 méretű boríték pasztell drapp.
Képeslap hajtott mérete: 21,6x10,8 cm.

Cikkszám: 11063223

Ballagási fém fényképkeret alján szolidan elhelyezett diplomaosztós kalap díszítéssel. A képkeretbe 10x15 cm-es fénykép helyezhető.
A vékony ezüst szélű fotókeretben remekül mutat a ballagó diák fotója.
Színe: ezüst/fehér.

Remek ajándék ballagásra.