Aranyos nyuszis mintájú órarend, melyen a napok angol/lengyel nyelven van feltüntetve. Másik oldalán szorzótábla olvasható.
Cikkszám: IMO-SP-536146
Minecraft-ra emlékeztető kockás és fejsze mintájú órarend, melyen a napok angol/lengyel nyelven van feltüntetve. Másik oldalán szorzótábla olvasható.
Cikkszám: IMO-SP-536144
NASA feliratú, űrhajós és bolygó mintás órarend, melyen a napok angol/lengyel nyelven van feltüntetve. Másik oldalán szorzótábla olvasható.
Cikkszám: IMO-SP-536141
Lovas mintájú órarend, melyen a napok angol/lengyel nyelven van feltüntetve. Másik oldalán szorzótábla olvasható.
Cikkszám: IMO-SP-536140
Aranyos balerina mintás órarend, melyen a napok angol/lengyel nyelven van feltüntetve. Másik oldalán szorzótábla olvasható.
Cikkszám: IMO-SP-536138
Aranyos cirmos cicás mintájú órarend, melyen a napok angol/lengyel nyelven vannak feltüntetve. Másik oldalán szorzótábla olvasható.
Cikkszám: IMO-SP-536137
Monster High lányok mintás órarend, melyen a napok angol/lengyel nyelven vannak feltüntetve. Másik oldalán szorzótábla olvasható.
Cikkszám: IMO-SP-515600

GEEK kockás grafikájú kétoldalas órarend A és B hét beosztással. Méret: 23,2x10,9 cm.

A teljes GEEK 2023-as Ars Una kollekció itt tekinthető meg>>

Cikkszám: 50492565

Számítógépes játékokat imádó GAMER mintájú, kisméretű kétoldalas órarend, mely kényelmesen a tolltartóban is elfér.
Mérete: 17,8x7,7 cm.

A BossTeam VR Gamer kollekciót a számítógépes játékimádó, gamer gyerekeknek ajánljuk, akik rajonganak az új és izgalmas VR technológiáért.
Egy VR szemüvegben akciójátékot játszó fiú grafikájú kollekció minden gamer fiú álma, hiszen dizájnja a virtuális játékok világát idézi.

Fedezd fel a Lizzy Card - BossTeam VR Gamer kollekciót >>

Cikkszám: LIZ-23075001

Vicces és vagány dinós mintájú, kisméretű kétoldalas órarend, mely kényelmesen a tolltartóban is elfér.
Mérete: 17,8x7,7 cm.

Egy menő dinoszaurusz grafikájú kollekció, ahol a vagány dino fejhallgatót és napszemüveget visel.
Azoknak a fiúknak ajánljuk, akik rajonganak a többezer évvel ezelőtti fajnak az izgalmas világáért.

Fedezd fel a Lizzy Card - Dino Cool Dino Roar dinós kollekcióját >>

Cikkszám: LIZ-23074701

Ford GT Heritage sportautós mintájú, kisméretű kétoldalas órarend, mely kényelmesen a tolltartóban is elfér.
Mérete: 17,8x7,7 cm.

A töretlen sikerű Ford kollekción a Ford Performance darabjai kapnak helyett.
A mélykék, vagány design garantáltan felkelti minden kis Ford rajongó figyelmét, mely sötét színe még praktikus is.

Fedezd fel a Lizzy Card - Ford Performance - Heritage autós kollekcióját >>

Cikkszám: LIZ-23074814

Pillangós mintájú, kisméretű kétoldalas órarend, mely kényelmesen a tolltartóban is elfér.
Mérete: 17,8x7,7 cm.

A rózsaszín pillangó nyerő választás egy lányos kollekcióhoz. A gyönyörű design minden kislány arcára mosolyt csal az iskolai hétköznapokon.
Azoknak a lányoknak ajánljuk, akiknek a csajos termékek tetszenek és akiket a szépség és elegancia is vonz.

Fedezd fel a Lizzy Card - Lollipop Butterfly pillangós kollekcióját >>

Cikkszám: LIZ-23074262

Aranyos francia bulldog kutyás mintájú, kisméretű kétoldalas órarend, mely kényelmesen a tolltartóban is elfér.
Színe: világoskék.

Egy kutyabarát mindig egy kiskutyás iskolaszettről álmodik, mely mindennap elkíséri őt az iskolába.
A Woof kollekció különleges árnyalatú kék színnel lett megbolondítva, melyhez párosul a csíkos ruhát viselő édes kiskutya.
Lányoknak, fiúknak egyaránt ajánljuk.

Fedezd fel a Lizzy Card - We Love Dogs - Woof kutyás kollekcióját >>

Cikkszám: LIZ-23074404

Szép fehér lovas mintájú, kisméretű kétoldalas órarend, mely kényelmesen a tolltartóban is elfér.
Színe: rózsaszín.

Gyönyörű fehér lovas kollekció, melyet egy nagyon szép lila szín ölel körbe.
A szív motívum is megjelenik több formában rajta, mely a szeretetet és boldogságot hangsúlyozza.

Fedezd fel a Lizzy Card - Wild Beauty Purple lovas kollekcióját >>

Cikkszám: LIZ-23074910

Vicces sportoló állatok grafikájú mintájú (gördeszkázó farkas, egykerekűző csiga, bicikliző kutya, rolleres majom, gördeszkás jegesmedve), kétoldalas órarend A és B hét beosztással.
Méret: 23,2x10,9 cm.
Szín: narancssárga/kék.

Cikkszám: 50492626
Aranyos Think-Pink cicás mintás kétoldalas órarend A és B hét beosztással, lányoknak.
Méret: 23,2x10,9 cm.
Szín: farmerkék pöttyös.

Minőségi Ars Una termék.

Teljes Think Pink kollekció >>
Cikkszám: 50492855

Édes unikornis és tündérport szóró tündérlány mintájú kétoldalas órarend A és B hét beosztással, lányoknak. Méret: 23,2x10,9 cm.
Szín: türkiz zöld.

Minőségi Ars Una termék.

A mesebeli egyszarvú unikornis és tündérlány mintás Ars Una - Stardust teljes kollekció itt tekinthető meg>>

Cikkszám: 50492589

Különleges farkas grafikájú, kétoldalas órarend A és B hét beosztással. Méret: 23,2x10,9 cm.
Szín: fekete/kék.

A teljes Nightwolf farkasos - Ars Una kollekció itt tekinthető meg>>