Kreatív - hobby készlet praktikus műanyag tárolódobozban. A gyerekek kedvükre alkothatnak vele, csak a kreatívitás és a képzelet szab határt.
Színes gyöngyök, flitterek.
Kreatív alkotáshoz, dekoráció készítéséhez.
Kiszerelés: 100 g.

Cikkszám: AC-702383

Ez a kalózos régész szett leköti a fiúk figyelmét. Ezzel a játékkal átélheted a régészkedés élményét. A készletben minden olyan eszközt megtalálsz, ami ehhez szükséges.
A csomagban található formákat kell feltörni a dobozban található kalapáccsal és vésővel. Ha ez nehéz lenne, akkor egy kis vízzel tudod puhítani a gipszet. Ha már láthatóvá vált a tárgy az ecsettel finoman megtisztíthatod, mint a profik.
A mellékelt nagyítóval megvizsgálhatod, hogy maradt-e rajta gipsz maradvány.

A játék fejleszti a gyermek kézügyességét és koncentrációját, türelmét.

A készlet 3 db különböző gipsz formát és 4 db játék szerszámot tartalmaz.
Gipsz formák mérete: kb. 8x6x5 cm.
Csomag tartalma: 1 db gipsz koponya forma, 1 db gipsz kincsesláda forma, 1 db gipsz kalóz érme, 1 db nagyító, 1 db kalapács és 1 db ecset.
Doboz mérete: 20x6x25 cm.

Cikkszám: AC-702420KALOZ

Ez a dinós régész szett leköti a fiúk figyelmét. Ezzel a játékkal átélheted a régészkedés élményét. A készletben minden olyan eszközt megtalálsz, ami ehhez szükséges.
A mellékelt nagyítóval megvizsgálhatod, hogy maradt-e rajta gipsz maradvány.

A játék fejleszti a gyermek kézügyességét és koncentrációját, türelmét.

A készlet 3 db különböző gipsz formát és 4 db játék szerszámot tartalmaz.
Gipsz formák mérete: kb. 7x5x5 cm.
Csomag tartalma: 3 db gipsz dinoszaurusz forma, 1 db nagyító, 1 db kalapács és 1 db ecset.
Doboz mérete: 20x6x25 cm.

Cikkszám: AC-702420DINO

100 darabos kreatív - hobby készlet praktikus műanyag tárolódobozban. A gyerekek kedvükre alkothatnak vele, csak a kreatívitás és a képzelet szab határt.
Élénk színek, változatos formák, díszítőelemek, melyek végtelen lehetőséget biztosítanak felhasználásukra.
Kreatív alkotáshoz, dekoráció készítéséhez.

Tartalma: csillogó zsenília szálak, színes szalagok és pomponok, színes glitteres habszivacs formák, csillámragasztók.

Doboz mérete: 17x13 cm.

Cikkszám: AC-700322

Fehér színű porcelán cicás persely, mely a hozzátartozó filctollal egyedileg színezhető, illetve a mellékelt matricákkal díszíthető.
A matricákat vízbe kell mártani és utána tudod felragasztani a perselyre.
Készlet tartalma: cica formájú porcelán persely  (kb. 19 cm), 1 db filctoll, 1 db kis szivacs törléshez, 30 db matrica.

- kreatív játék lányoknak -

Cikkszám: FK8716

Használj egyedi hűtőmágnest, melyet most te készíthetsz el otthon! Nincs más teendőd, mint a kiválasztott forma adott területéről lehúzd a fóliát. Így egy radagós felület tűnik elő. Válaszd ki a megfelelő színt, helyezd a ragadós felületre. A maradékot távolítsd el. A mágneses forma többi részén is ismételd meg a műveletet.
A csomag 4 db hűtőmágnest és 10 színes lapot tartalmaz.

Fiús minták: űrhajós, űrlény, SPACE, bolygó.

Cikkszám: 03508-U

A csomag 4 db hűtőmágnest és 10 színes lapot tartalmaz.

Tropical minták: WOW, flamingó, ananász, OMG.

Cikkszám: 03508-F

Karcoló - kaparós füzet gyerekeknek! A Képkarc technikával elkészíthető képek lényege, hogy a fekete réteget karcolással tehetjük láthatóvá.
- 10 fekete karcolható oldal
- Spirálos füzet mérete: 20x14 cm.

Cikkszám: AD-1032117

Macskás képkarc készítő gyerekeknek! A Képkarc technikával elkészíthető képek lényege, hogy a fekete réteget karcolással tehetjük láthatóvá.
- 2 fekete karcolható oldal
- egy sablon
- Bambuszfa karcoló eszköz

Cikkszám: AD-1032218

Lovas képkarc készítő gyerekeknek! A Képkarc technikával elkészíthető képek lényege, hogy a fekete réteget karcolással tehetjük láthatóvá.
- 2 fekete karcolható oldal
- egy sablon
- Bambuszfa karcoló eszköz

Cikkszám: AD-1032219
Ez a játék fejleszti a finom motorikus mozgást és a figyelmet. A különböző állatos képpel díszített előre kilyukasztott lapokkal szórakozva tanulhatóak az öltések mozdulatai, miközben az állatkertben található állatokkal ismerkedsz.
A készletben 3 nehézségi fokozatnak megfelelő feladatok várnak. A lapokon található képek és lyukak mentén kell színes fonállal díszíteni a képet.
A színes fonalakat öltésszerűen kell végigvezetni a lyukakon, mintha csak ceruzával húznánk ki az ábrák vonalait.

Részletes útmutatót tartalmaz.

Minőségi LENA kreatív játék óvodásoknak.

Ajánlott 3 éves kortól.
Cikkszám: JS-42633

Készíts egyedi Marvel - Avengers mintás hűtőmágnest, melyet most te készíthetsz el otthon! Nincs más teendőd, mint a kiválasztott forma adott területéről lehúzd a fóliát. Így egy radagós felület tűnik elő. Válaszd ki a megfelelő színt, helyezd a ragadós felületre. A maradékot távolítsd el. A mágneses forma többi részén is ismételd meg a műveletet.
A csomag 4 db Avengers karakter és motívum mintájú hűtőmágnest és 10 színes lapot tartalmaz.

Cikkszám: 91468PTR

A csomag 4 db hűtőmágnest és 10 színes lapot tartalmaz.

Lányos minták: bagoly, unikornis, szívárvány, szárnyas szív.

Cikkszám: 03508-J

12 darab VASTAG, színes aszfaltkréta műanyag vödörben.

Cikkszám: 32988PTR