Kiváló minőségű 12 színű Faber Castell vízfesték + 1 db ecset. Ragyogó színek a tökéletes festési élményhez. Gyerekek kedvence! Iskolai használatra kiválóan alkalmas.
Ideális minden festési és keverési eljáráshoz.
Korlátlan számú árnyalat a színek keverésével.
Jó fedési eredmény papíron és sok más felületen.

A színkorong átmérője 30 mm.

Cikkszám: JS-125018

1 darab 12-es méretű hegyes ecset. Kezdők és profi művészek számára. Iskolai ecset készlethez is ajánljuk.
Az ecset nyele festett, könnyebb fogást biztosít és egyszerűbb tisztítani.

Iskolai és kreatív munkákhoz is ajánljuk.

Cikkszám: JS-HE-1-12-F-430864

Kreatív alkotáshoz, festéshez ajánjuk ezt a póniszőr ecsetkészletet. Aquarell - akvarell festéshez is ajánljuk. A készlet 3 darab festett, fanyelű laposfejű ecset tartalmaz. Méretei: 4, 6, 10.

Cikkszám: JS-7170017000-138548

Ovális formájú műanyag festékpaletta, melyen 6 kerek lyuk, 4 szögletes lyuk található, valamint egy ovális, melyen a temperád színeit kedved szerint keverheted.
Nagy, kényelmes fogású.
Mérete: 26x1,5x18 cm.
Az iskolai, otthoni festés, kreatív alkotás nélkülözhetet kelléke.

Cikkszám: IMO-SP-236216
490 Ft (-29%) 350 Ft

Aquarell papírok A4-es méretben. 8 ív. 200 g/m2-es fehér papírból.
2-féle mintájú karton mappában.
Az ár 1 szettre vonatkozik.
Tetszőlegesen küldjük.

Cikkszám: COL-1528

5 különböző laposfejű akril ecset készlet, mely remek választás festéshez, kreatív alkotáshoz.
Kiváló minőségű Colorino termék.

Cikkszám: 39062PTR

Szép pillangós mintájú festőköpeny lányoknak, mely megvédi a ruhájukat festéskor, gyurmázáskor. A kötény elején két zseb található. Hátul megkötés, nyakban a magassága állítható.
Ovisoknak, iskolásoknak praktikus használni kreatív alkotás, festés, ragasztás során.
Univerzális méret, a pántok segítségével kisebb és nagyobb gyerekek számára is megfelelő.
Szín: lila/rózsaszín.

Állítsd össze iskolai felszerelésed a OXY Bag Butterfly kollekciójából >>

Cikkszám: IMO-KPP-7-65723

Szép pillangós mintájú, új fazonú festőköpeny lányoknak, mely megvédi a ruhájukat festéskor, gyurmázáskor. kötény elején két zseb található. Oldalán patenttal záródik, nyitható.
Szín: rózsaszín.

Állítsd össze iskolai felszerelésed a OXY Bag Butterfly kollekciójából >>

Cikkszám: IMO-KPP-9-47623

Csajos divatos mintájú, új fazonú festőköpeny lányoknak, mely megvédi a ruhájukat festéskor, gyurmázáskor.  kötény elején két zseb található. Oldalán patenttal záródik, nyitható.
Kézzel mosható, 30 C fokos vízben.
Szín: rózsaszín, fagyi, csillag és szív mintával.

Állítsd össze iskolai felszerelésed a KARTON PP Shiny kollekciójából >>

Cikkszám: IMO-KPP-9-47823

Dinoszaurusz mintás, új fazonú festőköpeny fiúknak, mely megvédi a ruhájukat festéskor, gyurmázáskor.  kötény elején két zseb található. Oldalán patenttal záródik, nyitható.

Cikkszám: IMO-KPP-9-47423

Focilabdás mintájú, új fazonú festőköpeny fiúknak, mely megvédi a ruhájukat festéskor, gyurmázáskor. A kötény elején két zseb található. Oldalán patenttal záródik, nyitható.
Szín: kék.

Állítsd össze iskolai felszerelésed a OXY Bag Football kollekciójából >>

Cikkszám: IMO-KPP-9-47523

Minecraft-ra emlékeztető kockás mintájú új fazonú festőköpeny fiúknak, mely megvédi a ruhájukat festéskor, gyurmázáskor. A kötény elején két zseb található. Oldalán patenttal záródik, nyitható.
Univerzális méret
Szín: kék.

Állítsd össze iskolai felszerelésed a OXY Bag PlayWorld kollekciójából >>

Cikkszám: IMO-KPP-9-47723

15 különböző ecset kiváló minőségű természetes sörtékből. Precíz, különböző vastagságú és hosszúságú sörtéjű ecsetek, melyek biztos megfelelnek a fiatal, ambiciózus művészek igényeinek.
Lehetővé teszik a különböző festési effektusok megszerzését.
A termékek átlátszó műanyag tokba van csomagolva.

Cikkszám: IMO-SP-491035

Speciális műanyag ecsetpohár festékhez, nem fröcsög az ecset kihúzásakor. Próbáld ki! Tetején lévő vájatokba helyezhető az ecset, ha éppen nem használod.
Űrtartalma 150 ml.
Az ecsettál 2 színben rendelhető. Az elérhető szín a lenyíló ablakban választható ki.
Az ár 1 darabra vonatkozik.

Cikkszám: IMO-SP-434717

Szép unikornis mintájú festőköpeny lányoknak, mely megvédi a ruhájukat festéskor, gyurmázáskor. A kötény elején két zseb található. Hátul megkötés, nyakban a magassága állítható.
Szín: sötétkék/rózsaszín.

Állítsd össze iskolai felszerelésed a OXY Bag Unicorn kollekciójából >>

Cikkszám: IMO-KPP-7-64823

Traktoros mintájú festőköpeny fiúknak, mely megvédi a ruhájukat festéskor, gyurmázáskor. A kötény elején két zseb található. Hátul megkötés, nyakban a magassága állítható.

Állítsd össze iskolai felszerelésed a OXY Bag Extreme Tractor kollekciójából >>

Cikkszám: IMO-KPP-7-65622

Kék sportautós mintájú festőköpeny fiúknak, mely megvédi a ruhájukat festéskor, gyurmázáskor. A kötény elején két zseb található. Hátul megkötés, nyakban a magassága állítható.
Kézzel mosható, 30 C fokos vízben.

Állítsd össze iskolai felszerelésed a OXY Bag Fast Racing autós kollekciójából >>

Cikkszám: IMO-KPP-3-31723

Dinoszaurusz mintás festőköpeny fiúknak, mely megvédi a ruhájukat festéskor, gyurmázáskor. A kötény elején két zseb található. Hátul megkötés, nyakban a magassága állítható.
Szín: fekete/zöld.

Állítsd össze iskolai felszerelésed a OXY Bag King of the Land dinós kollekciójából >>

Cikkszám: IMO-KPP-8-58623