A5-ös méretű, 3. osztályos vonalazású (12-32) füzet AREA 51 feliratú titkos katonai bázis mintájú borítóval, fiúknak. 70 gr-os, hófehér 32 lapos iskolai füzet. Borítója 200 g-os fényes fóliázású.

A T-Creatív design termékcsalád fiatalos, divatos arculatával minden iskolást megszólít. A grafikák sokszínűsége mellett nagy hangsúly fektetnek a termékeik minőségére. Minőségi alapanyagokat és profi gyártási technológiát alkalmaznak. A T-Creatív mára már MAGYAR MÁRKA lett, a teljes tervezési és gyártási fázis magyar cégeknél dolgozó, magyar emberek végzik!

Cikkszám: TC24-A16011012-904404-7AREA

A5-ös méretű, 3. osztályos vonalazású (12-32) füzet cirmos cicás mintájú borítóval, lányoknak és fiúknak. 70 gr-os, hófehér 32 lapos iskolai füzet. Borítója 200 g-os fényes fóliázású.

Cikkszám: TC24-A16011012-904404-2CICA-MEOW

A5-ös méretű, 3. osztályos vonalazású (12-32) füzet aranyos delfines mintájú borítóval, lányoknak és fiúknak. 70 gr-os, hófehér 32 lapos iskolai füzet. Borítója 200 g-os fényes fóliázású.

Cikkszám: TC24-A16011012-904404-8DELPHIN

A5-ös méretű, 3. osztályos vonalazású (12-32) füzet T-REX dinoszauruszos mintájú borítóval, fiúknak. 70 gr-os, hófehér 32 lapos iskolai füzet. Borítója 200 g-os fényes fóliázású.

Cikkszám: TC24-A16011012-904404-10DINO

A5-ös méretű, 3. osztályos vonalazású (12-32) füzet focilabdás mintájú borítóval, fiúknak. 70 gr-os, hófehér 32 lapos iskolai füzet. Borítója 200 g-os fényes fóliázású.

Cikkszám: TC24-A16011012-904404-3GOAL

A5-ös méretű, 3. osztályos vonalazású (12-32) füzet EARTH HOUR feliratú földbolygó mintájú borítóval, lányoknak és fiúknak. 70 gr-os, hófehér 32 lapos iskolai füzet. Borítója 200 g-os fényes fóliázású.

Cikkszám: TC24-A16011012-904404-6EARTH

A5-ös méretű, 3. osztályos vonalazású (12-32) füzet gamer mintájú borítóval, számítógépes játékokat imádó fiúknak. 70 gr-os, hófehér 32 lapos iskolai füzet. Borítója 200 g-os fényes fóliázású.

Cikkszám: TC24-A16011012-904404-9GAMER

A5-ös méretű, 3. osztályos vonalazású (12-32) füzet kamion autós mintájú borítóval, fiúknak. 70 gr-os, hófehér 32 lapos iskolai füzet. Borítója 200 g-os fényes fóliázású.

Cikkszám: TC24-A16011012-904404-4TRUCKING

A5-ös méretű, 3. osztályos vonalazású (12-32) füzet aranyos macis mintájú borítóval, lányoknak és fiúknak. 70 gr-os, hófehér 32 lapos iskolai füzet. Borítója 200 g-os fényes fóliázású.

Cikkszám: TC24-A16011012-904404-13MACIK

A5-ös méretű, 3. osztályos vonalazású (12-32) füzet Just bee you feliratú, méhecskés mintájú borítóval, lányoknak és fiúknak. 70 gr-os, hófehér 32 lapos iskolai füzet. Borítója 200 g-os fényes fóliázású.

Cikkszám: TC24-A16011012-904404-14MEHECSKE

A5-ös méretű, 3. osztályos vonalazású (12-32) füzet kutyás mintájú borítóval, lányoknak és fiúknak. 70 gr-os, hófehér 32 lapos iskolai füzet. Borítója 200 g-os fényes fóliázású.

Cikkszám: TC24-A16011012-904404-5KUTYA-WELCOME

A5-ös méretű, 3. osztályos vonalazású (12-32) füzet katonai repülőgép mintájú borítóval, fiúknak. 70 gr-os, hófehér 32 lapos iskolai füzet. Borítója 200 g-os fényes fóliázású.

Cikkszám: TC24-A16011012-904404-1MILITARY

A5-ös méretű, 3. osztályos vonalazású (12-32) füzet traktor autós mintájú borítóval, fiúknak. 70 gr-os, hófehér 32 lapos iskolai füzet. Borítója 200 g-os fényes fóliázású.

Cikkszám: TC24-A16011012-904404-12TRAKTOR

A5-ös méretű, 3. osztályos vonalazású (12-32) füzet versenyautós mintájú borítóval, fiúknak. 70 gr-os, hófehér 32 lapos iskolai füzet. Borítója 200 g-os fényes fóliázású.

Cikkszám: TC24-A16011012-904404-11RACING

A5-ös méretű, 3. osztályos vonalazású (12-32) füzet pillangós - rózsaszín virágos mintájú borítóval, lányoknak. 70 gr-os, hófehér 32 lapos iskolai füzet. Borítója 200 g-os fényes fóliázású.

Cikkszám: TC24-A16011012-904404-15VIRAG-PILLANGO

A5-ös méretű Catalina Estrada virágos - kolibri madaras mintájú 12-32-es vonalazású füzet 3. osztályosok számára. A lányos füzet 32 lapos, lekerített sarokkal, fényes fóliázással tartós borítóval készült.
Borító: 250 gr-os műnyomó karton. Belív 70 gr-os.
Mérete: A5 - 14,7x20,5 cm.

Minőségi Ars Una termék.

Catalina Estrada illusztrátor munkáiban a dél-amerikai folklór legszebb motívumai élednek újjá, mely tükrözi a gazdag kultúra szépségét és egyszerűségét. Impresszív, vidám vizuális alkotásai világhírűvé tették a dél-amerikai alkotót, illusztrációi számtalan felületen jelennek meg. A természet elkötelezett csodálóinak, a formák és apró részletek szerelmeseinek ajánljuk Catalina Estrada kollekcióját.

Cikkszám: 53600950

A5-ös méretű Cuki állatok kollekció - aranyos cicás mintájú 12-32-es vonalazású füzet 3. osztályosok számára. 32 lapos, lekerített sarokkal, fényes fóliázással tartós borítóval készült.
Borító: 250 gr-os műnyomó karton. Belív 70 gr-os.
Mérete: A5 - 14,7x20,5 cm.

Fedezd fel az Ars Una Cuki állatos kollekcióját >>

Cikkszám: 53603067

12-32-es vonalazású füzet 3. osztályosoknak, FSC minősítéssel. A5 méretű 32 lapos füzet számítógépes játékokat imádó GAMER mintával, fiúknak.
Mérete: 20,6x0,5x14 cm.

FSC minősítésű Lizzy Card termék. Az FSC embléma jelzi a fogyasztónak, hogy az általuk választott termék papíranyaga nyomon követhető az előállítás teljes folyamatán keresztül. A Lizzy Card vásárlói biztosak lehetnek benne, hogy az általuk gyártott, FSC logóval ellátott termékek felelős erdőgazdálkodás mellett kerültek előállításra.
Környezetbarát termék környezettudatos gyártótól.

Minőségi Lizzy Card termék.

A BossTeam VR Gamer kollekciót a számítógépes játékimádó, gamer gyerekeknek ajánljuk, akik rajonganak az új és izgalmas VR technológiáért.
Egy VR szemüvegben akciójátékot játszó fiú grafikájú kollekció minden gamer fiú álma, hiszen dizájnja a virtuális játékok világát idézi.

Fedezd fel a Lizzy Card - BossTeam VR Gamer kollekciót >>

Cikkszám: LIZ-23065901