Minta nélküli, Ars Una emblémával díszítet tinédzser tolltartó nagyoknak, egyetemistáknak. Az ovális formájú, cipzárral zárható tolltartó bedobálós, de fedelén 5 db gumipánt is található benne írószereknek, valamint egy cipzáras belső zseb a rendszerezéshez.
Belseje egyszínű anyaggal bélelt.
Tolltartó színe: fekete/türkiz.
Mérete: 23x5,5x9 cm.

Cikkszám: 54941755

Sötétszürke/narancssárga színű bedobálós tolltartó nagyoknak, felsősöknek, mely középen kétoldalas gumipántos elválasztóval rendelkezik, így a rajta lévő 10 gumipánt alá rendszerezhetőek az írószerek. Az ovális formájú tolltartó dupla cipzáras. Belül egyterű, középen egy kétoldalas gumipántos elválasztó található a ceruzák és írószerek rögzítésére, valamint egy cipzáras zsebbel rendelkezik belül.
A népszerű fiús tolltartó textillel bevont, belső merevítős.
Mérete: 21,5x5,5x10,5 cm.
Szín: szürke, narancssárga.

OJS Boy - Original Jeans Society farmer ihlette kollekció üzenete: CSAK LAZÁN! A farmer egy időtálló darab, és trendekhez alkalmazkodó stílus. Ezt a sötétebb, letisztult válogatást felsős, egyetemisták számára alkotta meg a Lizzy Card. A végeredmény egy mindennel jól kombinálható iskolások és felnőttek által egyaránt használható kollekció lett.

Fedezd fel az OJS farmer ihlette kollekciót >>

Cikkszám: LIZ-23046701

Cool Pack márkájú tolltartó nagyoknak. Az ovális formájú cipzáras tolltartó közepén van egy klapni, melynek mindkét oldalán 5-5 gumipánt található ceruzáknak, tollaknak. Az egyterű részébe bedobálhatóak az írószerek, kiegészítők.
Mérete: 23x5x9 cm.

Szín: terepszínű zöld, dinoszaurusz grafikával.

Legyen egységes a Cool Pack kollekciód. Válassz a teljes Cool Pack Adventure Park dinós kollekcióból >>

Cikkszám: 62672CP

Mérete: 23x5x9 cm.

Szín: színes, szívek mintával.

Legyen egységes Cool Pack kollekciód! Válassz a Chocolove szíves kollekcióból >>

Cikkszám: 62707CP

Hivatalos NASA emblémával díszített bedobálós tolltartó, melynek a belsejében egy cipzáros zseb és gumis kialakítás található. Ajánljuk felsősöknek, középiskolásoknak.
Mérete: 23x9x5,5 cm.

Gyártó: Ars Una.

Válassz a teljes Ars Una - NASA kollekcióból >>

Cikkszám: 53842558

Szép virágos mintájú tinédzser tolltartó lányoknak, de hölgyeknek is ajánljuk. Az ovális formájú, cipzárral zárható tolltartó bedobálós, de fedelén 5 db gumipánt is található benne írószereknek, valamint egy cipzáras belső zseb.
Belseje egyszínű anyaggal bélelt.
Mérete: 23x5,5x9 cm.

Minőségi Ars Una termék.

Válassz a teljes Ars Una - Magnolia virágos kollekcióból >>

Cikkszám: 54942790

Szép virágos mintájú különleges csajos tolltartó. Ebben a feltekerhető tolltartóban minden írószered elfér. Belül 3 cipzáras rekesszel rendelkezik, órarenddel. Tépőzárral zárható. Neszesszerként is használható.
Mérete: 20x9x9 cm.

Minőségi Ars Una termék.

Válassz a teljes Ars Una - Magnolia virágos kollekcióból >>

Cikkszám: 55062794

Mérete: 23x5x9 cm.
Szín: világoskék/világoszöld átmenetes, lányoknak.

Legyen egységes a Cool Pack kollekciód. Válassz a teljes Cool Pack Gradient kollekcióból >>

Cikkszám: 62755CP

Mérete: 23x5x9 cm.

Színe: egyszínű fekete Cool Pack emblémával díszítve.

Legyen egységes a Cool Pack kollekciód. Válassz a teljes Cool Pack GAME OVER kollekcióból >>

Cikkszám: E62020CP

Mérete: 23x5x9 cm.

Szín: fekete, zöld dinó csontváz mintával.

Legyen egységes Cool Pack kollekciód! Válassz a DANGER dinós kollekcióból >>

Cikkszám: 62719CP

Mérete: 23x5x9 cm.

Szín: kék, Street graffiti felirattal, gördeszka grafikával.

Legyen egységes Cool Pack kollekciód! Válassz a Street Life kollekcióból >>

Cikkszám: 62697CP

Mérete: 23x5x9 cm.

Szín: fekete, kék és narancssárga dinó csontváz mintával.

Legyen egységes Cool Pack kollekciód! Válassz a FOSSIL dinós kollekcióból >>

Cikkszám: 62700CP

Mérete: 23x5x9 cm.
Szín: fekete/kék/rózsaszín - teniszütő és egyéb sport grafikával díszítve.

Legyen egységes Cool Pack kollekciód! Válassz a TENNIS STAR kollekcióból >>

Cikkszám: 62691CP

Mérete: 23x6x10 cm.

Szín: szürke, többféle kutyás grafikával.

Legyen egységes Cool Pack kollekciód! Válassz a Doggy kutyás kollekcióból >>

Cikkszám: 62694CP

Mérete: 23x5x9 cm.

Szín: fekete/zöld, színes GAMER (számítógép játékos) és gördeszkás mintával.

Legyen egységes a Cool Pack kollekciód. Válassz a teljes Cool Pack Peek a Boo Gamer kollekcióból >>

Cikkszám: 62675CP

Szín: rózsaszín/türkiz.

Legyen egységes Cool Pack kollekciód! Válassz a Happy Donuts fánkos kollekcióból >>

Cikkszám: 62665CP

Mérete: 23x6x10 cm.
Szín: kék, színes virágos és állatos (őzikés, nyuszis) mintával.

Legyen egységes Cool Pack kollekciód! Válassz a Oh my Deer őzikés - nyuszis kollekcióból >>
Cikkszám: 62664CP

Szín: világoszöld/narancssárga.