Kirándulni mentek, vagy suliba viszed az összekészített uzsonnádat? Válaszd hozzá ezt a bájos nagyszemű koalás mintájú uzsonnástáskát. Kézifülének köszönhetően kényelmesen vihető kézben.
Egyterű, cipzárral záródik.
Mérete: 22x13,5c19 cm. Fogantyúval 30 cm.
Űrtartalma: 5 literes.
Színe: zöld.
Cikkszám: IMO-AFI-161676

Cuki koala macis mintájú persely lányoknak. A fémből készült perselybe a felső nyíláson keresztül dobálhatod bele a pénzt. Teteje levehető, így az összegyűjtött pénzedet könnyedén ki tudod belőle venni is.
Színe: világoskék.

Cikkszám: IMO-SP-517211

Igazán cuki toll nemcsak gyerekeknek. Nagyméretű koala formájú kupakos toll. Tűhegyű (vonalvastagság 0,7 mm).
Toll hossza 17 cm.
2-féle színben rendelhető (szürke, világoskék).
Tetszőlegesen küldjük. Színnel kapcsolatos kérését a megjegyzés rovatban jelezheti.
Az ár 1 darabra vonatkozik.

Cikkszám: IMO-SP-505925

Bájos koalás plüss napló, melybe a titkaidat, gondolataidat rejtheted. A gyerekek biztos örülni fognak ennek a plüss bevonatú vonalas naplónak, melybe beleírhatják titkaikat, gondolataikat és bármikor jegyzetelhetnek bele.
Mérete: 21x3x15 cm (A5 méretű).
Színe: szürke.

Cikkszám: IMO-SP-484166

Cuki állatos borítójú napló, mely kulccsal zárható. Lapjai vonalas. Mérete: 13,5x13,5 cm. Kedves ajándék születésnapra barátnőnek.
A napló borítóján édes állatok láthatóak: francia bulldog, koala maci, cica

Cikkszám: IMO-SP-509360

Aranyos koala maci mintájú A4-es méretű patentos irattartó tasak, melyben iratok, rajzok, dolgozatok tárolhatóak.
Anyaga: műanyag (polipropilén).
Mérete: A4 - 34x23 cm.

Cikkszám: AD-ADM945B6-KOALA

Aranyos állatos mintájú, kéken író golyóstoll. Nyomógombos kivitel. Golyóátmérő 0,5 mm. Műanyag tolltest.
3-féle mintával rendelhető: tukán madaras, elefántos, koala macis.
Az ár 1 darabra vonatkozik.
A lenyíló ablakban választható ki.

Cikkszám: ABPJ7171

Szív formájú hibajavító roller aranyos koala macis és tukán madaras mintával. A szív közepén szétválasztható, így 2 db 5 méteres rollerként használható.

Cikkszám: HACT2168TUKAN-KOALA

Aranyos cuki állatos mintás persely, melyben a zsebpénz gyűjthető. A fémpersely teteje levehető.
Anyaga: fém.

Cikkszám: IMO-SP-492003FEHER

Élethű plüss koala maci, mely gyermeke játszó- és alvótársa lehet, akár az oviba is elkísérheti.
Mérete: 25 cm.
Finom, puha tapintású.
Kiváló minőségű Keel Toys játék.

Keel ECO plüss: ez a Keel Toys kollekció 100% újrahasznosított poliészter (rPET) anyagból készül. Egy 18 cm-es termék elkészítéséhez kb. 10 db PET palackot hasznosítanak újra. Ők így is óvják a környezetet.

Cikkszám: KT067103

Aranyos zenélő bébi játék. Édes plüss koala maci csillaggal a kezében, melyet felhúzva zenél.
Mérete: 18 cm.
Finom, puha tapintású.
Kiváló minőségű Keel Toys játék.

Cikkszám: KT067141

Aranyos állatos (koala maci) mintájú porcelán bögre gyerekeknek különleges lábon álló formával. Űrtartalma: 350 ml. Mérete: 9x9,5 cm.
Mikrohullámú sütőben és mosogatógépben is használható.

Cikkszám: IMO-AFI-720965KOALA

Nagyon aranyos állatos mintájú kollekció a Herlitz-től. Koala macis mintájú háromszög alakú, egyterű bedobálós Herlitz tolltartó.
Tolltartó mérete: 22x7,5x9,5 cm.
Szín: sárga.

Fedezd fel Cute Animals kollekciót! A teljes kollekció Herlitz Cute Animals kollekció itt tekinthető meg>>

Cikkszám: 50038978

Nagyon aranyos állatos mintájú kollekció a Herlitz-től. Koala macis mintájú tornazsák ovisoknak, iskolásoknak. Remek választás torna órára, edzésre.
A tornazsák méret: 40,5x0,5x36,5 cm.
Teteje húzózsinórral összehúzható. Divatosan hátizsákként is viselhető.
Magas minőségű, tartós anyagból készült. Könnyen tisztítható. Anyaga poliészter.
Szín: sárga.

Cikkszám: HE-50038619KOALA

Aranyos állatos fólia matricák (elefánt, oroszlán, majom, medve, hód, koala, panda, jegesmedve). A csomag 1 ívet tartalmaz. Tökéletesen alkalmas gyűjtésre, cserélgetésre. A matricák alkalmasak ajándékok, kártyák és meghívók díszítésére is. Ív mérete 12x8,4 cm.

Cikkszám: HERMA15397

Fontosnak tartod a környezetvédelmet, az erdők védelmét? Hívd fel rá a figyelmet! Válaszd mindennapi íráshoz ezt a SAVE THE FOREST feliratú, koala macis mintájú újrahasznosított papírból készült tolltestű, valamint növényi eredetű, biológiai úton lebomló BIO műanyaggal ellátott nyomógombos golyóstollat.
Írásszín: kék. Vonalvastagság: 0,8 mm. Íráshossz: 2500 m.
Cserélhető X-20-as betét.

Cikkszám: FR-9010159007-558873

Kiváló minőségű, A4-es méretű MŰANYAG gumis mappa a HERMA-tól, mely egzotikus állatok sorozat mintájával díszített. Vidám, nevető koala család.
Az A4-es méretű mappa masszív polipropilénből, rugalmas sarkpántokkal és 3 nyomtatott mintás belső fedéllel készült.
Nagyon tartós.
Ideális választás dokumentumok tárolására, szállítására.
Otthoni, irodai és iskolai használatra is ajánljuk.

Anyaga: műanyag.

HERMA egzotikus állatok sorozat >>

Cikkszám: HERMA-19958

Aranyos állatos mintájú üveg bögre, mely a gyerekek kedvence lesz. Többféle mintával rendelhető, az ár 1 darabra vonatkozik. Az élérhető minta a lenyíló ablakban választható ki.
A füles bögre űrtartalma 250 ml.

Minták: béka, zsiráf, bálna, medve, koala maci, meduza.

Cikkszám: AC-208408