Aranyos fehér kutyás mintájú BPA-mentes műanyag kulacs lányoknak, jól záródó tetővel és csuklópánttal.
Űrtartalma: 500 ml.
Mérete: 20x6,5 cm.
A kulacs kiváló minőségű, Ftalátok és BPA-mentes anyagból készült (veszélyes anyagokat nem tartalmaz, tesztelve).
Mosogatógépben mosható, legfeljebb 80oC hőmérsékleten.
Szín: átlátszó/rózsaszín.

Cikkszám: IMO-KPP-8-49524

Aranyos fehér kutyás mintájú tépőzáras pénztárca lányoknak. Belsejében egy rekesz bankjegyekhez, 6 zseb kártyának és egy átlátszó zseb pl. bérletnek. Hátulján egy cipzáras zseb is található.
A hozzátartozó zsinórral nyakba is akasztható.
Méret:12,5x1,5x9,5 cm.
Színe: rózsaszín.

Cikkszám: IMO-KPP-8-30624

Névnapod alkalmából nagyon sok szeretettel! feliratú édes kutyás képeslap. A névnapi köszöntő képeslaphoz pasztell narancssárga boríték tartozik hozzá. Színes belső oldalán kedves idézettel és jókívánság szöveggel.
Hajtott lapméret: 16,5x11,7 cm.

Cikkszám: ARSU00383707
Aranyos tacskó kutyás A5-ös méretű füzetbox lányoknak. Füzetek, iratok tárolására. Kemény, tartós kartonból készült. Gumipántja 7 mm vastag. Füzetek, iratok tárolására alkalmas.
Méret: 22x,3,5x16 cm.
Színe: lilás.

Az édes, cuki állatos - Cuke Animals teljes kollekció itt tekinthető meg >>
Cikkszám: 50863693
Aranyos tacskó kutyás A4-es méretű füzetbox lányoknak. Megvédi gyermeked füzeteit és munkafüzeteit a gyűrődéstől, koszolódástól.
Kemény, tartós kartonból készült.
Gumipántja 7 mm vastag.
Méret: 33,5x4,5x23 cm.
Színe: lilás.

Az édes, cuki állatos - Cuke Animals teljes kollekció itt tekinthető meg >>
Cikkszám: 50853694

Ismerje meg ezt a fantasztikus mágikus jelölő tollat. A tollal kutyás képpel és motívumokkal dekorálhat meghívókat, notesz lapjait, vagy egyéb kreatív alkotásokhoz tökéletes választás.
Rendkívül könnyen használható. Úgy működik, mint egy szalagjavító. Csak húzza át a firkát a papírra és a minta már meg is jelenik rajta.
Dekoráló toll szalag hossza 4 méter, szélessége 6 mm.

Cikkszám: IMO-SP-529936

Most egy aranyos puzzle képet állíthatsz össze, amin 6 különböző fajtájú kutya látható. Az 500 darabos kirakós kiváló minőségű anyagokból készült. A kirakott kép mérete: 48x34 cm.

A Trefl puzzle darabok tökéletesen illeszkednek és a professzionális nyomdai eljárásnak köszönhetően az összeállított kép éles és színpompás.

Ajánlott 10 éves kortól.

Cikkszám: JS-37378

Az 54 darabos puzzle-n édes pomeranian kutyus tűnik fel. A kis dobozos puzzle tökéletes választás azon kisgyerekek számára akik most kezdenek ismerkedni a kirakós-játékokkal.

A kirakható puzzle alkotórészek száma: 54 db
A kirakott kép mérete: 19x13 cm

A Trefl puzzle darabok tökéletesen illeszkednek és a kompromisszummentes, professzionális nyomdai eljárásoknak köszönhetően az elkészült kép lélegzetelállítóan éles és színpompás.

Cikkszám: JS-54195KUTYA

Mókás kutya fej grafikájú porcelán bögre gyerekeknek, vagy kutya rajongó felnőtteknek.
A 300 ml-es porcelán bögréből jókedvűen fogyasztható kedvenc forró italod (kakaó, tea).
A kutyás termékek a gyerekek és felnőttek kedvencei, mely jókedvre derítheti őket a mindennapokon.

Mérete: 9,3x8,5 cm.
Kényelmes fogású füllel.
Színe: szürke, mókás kutyus arc mintával.

Cikkszám: IMO-ALT-01010032402-340394

Aranyos mopsz kutyás mintájú porcelán bögre gyerekeknek, vagy kutya rajongó felnőtteknek.

Mérete: 10,8x9 cm.
Kényelmes fogású füllel.
Színe: krémfehér, pöttyös mintával.

Cikkszám: IMO-ALT-01010032395-340189

Mókás kutyás mintájú porcelán bögre gyerekeknek, vagy kutya rajongó felnőtteknek.

Mérete: 10,5x8 cm.
Kényelmes fogású füllel.
Színe: alja fehér-sárga csíkos, felül kutyus arc mintával.

Cikkszám: IMO-ALT-01010032394-340158

A5-ös méretű füzetbox aranyos kutyás mintával, lányoknak. Ebben tárolhatóak a füzetek, hogy ne legyenek szamárfülesek, ne sérüljenek.
Füzetbox mérete: 23x3x16,8 cm.
Szín: rózsaszín.
Tartós, minőségi laminált karton termék.

Cikkszám: IMO-KPP-5-68624

A4-es méretű, vékonyabb 3 cm-es gerincű füzetbox fehér kutyás mintával, lányoknak. Nélkülözhetetlen tárolóeszköz tankönyveknek, füzeteknek, iratoknak. Füzetbox mérete: 32x3x22,5 cm.
Szín: rózsaszín.
Tartós, minőségi laminált karton termék.

Cikkszám: IMO-KPP-5-69524

Aranyos kutyás mintájú karton bőrönd, mely remek tárolóeszköz iskolai eszközöknek, vagy játékoknak. Mérete: 34x10x23 cm.

Cikkszám: IMO-KPP-5-66624

Aranyos fehér kutyás mintájú, új fazonú festőköpeny lányoknak, mely megvédi a ruhájukat festéskor, gyurmázáskor. kötény elején két zseb található. Oldalán patenttal záródik, nyitható.
Ovisoknak, iskolásoknak praktikus használni kreatív alkotás, festés, ragasztás során.
Univerzális méret.
Kézzel mosható, 30 C fokos vízben.
Szín: rózsaszín/világoszöld.

Cikkszám: IMO-KPP-9-89024

Aranyos fehér kutyás mintájú tornazsák lányoknak. Teteje zsinórral összehúzható. Háton is hordható. Mérete: 37x30 cm. Anyaga: 100% poliészter. Szín: rózsaszín.
Tökéletes választás tornaórára, edzésre.

Cikkszám: IMO-KPP-8-50324

Aranyos kutyás mintájú párnahuzat. Türkiz kék szíves mintával, sötétbarna színben. Mérete 40x40 cm. Anyaga: 100% poliészter.

Cikkszám: JVL-CBX195002DOG

Édes fehér kutyás borítójú napló, mely kulccsal zárható. Lapjai vonalas. Mérete: 13,5x13,5 cm. Kedves ajándék születésnapra barátnőnek.

Cikkszám: IMO-SP-479580KEK