HOME feliratú fatábla, mely bárhová könnyedén felakasztható. Stílusos ajtódíszként is használható hétköznakon.
A fehér/barna színű táblát fehér HOME felirat díszíti. Ötletes ajándék házavatóra is.

Cikkszám: VET-63916501

Dekoratív, fehér színű WELCOME felirat szolid virágos díszítéssel, fából. Otthonod dísze lehet, remekül mutat akár már az előszobában is dekorációként. Bárhová könnyedén felállítható, így teremtve meghitt hangulatot. Remekül mutat polcon, komódon.
Szín: fehér.

Cikkszám: Q065516

Dekoratív HOME felirat fából, mely otthonod dísze lehet, remekül mutat akár már az előszobában is dekorációként. Bárhová könnyedén felállítható, így teremtve meghitt hangulatot. Remekül mutat polcon, komódon.
Anyaga: fa.
Szín: pasztell rózsaszín/fehér apró mintával.

Cikkszám: Q065380

A Home Sweet Home feliratú porcelán bögre a melegség és otthonosság édes érzetét hozza el minden reggel. Ez  lesz a kedvenc bögréd, ami emlékeztet egy olyan helyre, ahol a szívünk boldogan pihen.
A 340 ml-es bögréből kényelmesen fogyasztható kedvenc forró italod (kávé, tea, kakaó).

Mérete: 11,5x8,3x10,5 cm.
Színe: fehér/rózsaszín.
Anyaga: porcelán.
A bögre mikrohullámú sütőben használható, és mosogatógépben mosható.

Cikkszám: AC-523571HOME-ROZSASZIN

A "Home" feliratú dekoráció tökéletes választás minden olyan otthonba, amely személyre szabott és meghitt légkört kíván teremteni.
A HOME feliratú, hópehely dekorú tábla könnyedén felakasztható bármelyik falra vagy bejárati ajtóra, hogy üdvözölje a család és a vendégek érkezését.
Ajánljuk karácsonyra is, már az adventi időszakban is kihelyezhető.
Mérete 27x17 cm.

Cikkszám: Q059810FEHERPIHE

Ajánljuk karácsonyra is, már az adventi időszakban is kihelyezhető.
Mérete 27x17 cm.

Cikkszám: Q059810BARNASHOPIHE

6 darab Home Sweet Home feliratú pohár szett, mely mutatós ajándék is. Űrtartalma: 300 ml.  Pohár mérete: 9,3x7,7 cm.
Minőségi Glasmark Krosno üveg termék.

Teljes "SWEET HOME" kínálatunk itt tekinthető meg >>

Cikkszám: AC-208581

6 literes, kisméretű műanyag pedálos szemetes. Szürke/fekete erezetes mintájú, Home is where the heart is felirattal. Kivehető műanyag szemetes résszel rendelkezik, melyet a fülével lehet kiemelni.
Mérete: 26x21x22 cm.
Űrtartalom: 6 liter.

Cikkszám: AC-M83052

6 literes, közepes méretű billenős tetejű, műanyag szemetes. Szürke/fekete erezetes mintájú, Home is where the heart is feliratú. Fürdőszobába is ajánljuk.
Űrtartalma: 6 liter.
Mérete: 26x16x20 cm.

Cikkszám: AC-M82903

Retro stílusú, Home Sweet Home feliratú zománcozott sípoló teáskanna/vízforraló. Használható villamos, gáz, üvegkerámia és indukciós tűzhelyen is.
Anyaga: 2 rétegű zománcozott acél. Műanyag fogantyúja van. Kivehető síp.
Űrtartalma 3,3 liter. Mérete: 22,5x21,5 cm.

Cikkszám: VET-13701180

Madaras dekorú HOME felirat fából, mely kedves lakásdekoráció otthonodba. Bárhová könnyedén felállítható. Remekül mutat polcon, komódon. Nappaliba, előszobába hangulatos dísz.
HOME felirat talpazaton mérete: 22x12 m.
Szín: natur, zöld/narancssárga.
2 színben. Az ár 1 darabra vonatkozik.
Tetszőleges színben küldjük. Kérését a megjegyzés rovatban jelezheti.

Cikkszám: Q064876

Fehér színű, arany színű Sweet Home feliratú teáskanna, alján előmelegítővel. A szett porcelánból készült. A melegítőbe helyezzünk mécsest, amely beszélgetés alatt a teát melegen tartja.
Űrtartalma: 1 liter.
Teljes magassága 21 cm, a teáskanna magassága 14 cm.

Cikkszám: IMO-CHH-BL-T-20

Mutatós és ötletes ajándék szett teázni kedvelőknek. Az átlátszó műanyag dobozban egy HOME feliratú teafiltertartó és egy rozsdamentes fém teafilter (teatojás) található.
Ajánljuk gyógyteák, teafüves teák fogyasztásához is.

Cikkszám: VET-60260109

Dekoratív, HOME feliratú olajkiöntős üveg. Űrtartalma: 250 ml. Mérete: 25x4,8 cm.

Cikkszám: VET-04285506

3,3 literes, kisméretű billenős tetejű, műanyag szemetes. Szürke/fekete erezetes mintájú, Home is where the heart is feliratú. Fürdőszobába is ajánljuk.
Űrtartalma: 3,3 liter.
Mérete: 22x11x14 cm.

Cikkszám: AC-M82901

Sweet Home feliratú thermo tárolóedény meleg és hideg ételek tárolására és szállítására. A tárolódoboz magas minőségű, ellenálló műanyagból készült. Az edény belseje rozsdamentes acélból készült, a falak közötti PUR habból készült töméssel, hogy kiváló szigetelést biztosítson az élelmiszerek tárolásához.
Mosogatógépbe és mikrohullámú sütőbe nem rakható.
Mérete: 21x1,5x13 cm.
Szín: fehér/szürke.

Cikkszám: VET-15975154

Home is where the heart is feliratú műanyag kancsó, melynek űrtartalma 1,4 liter. Kanna mérete: 19x13x13,5 cm. Szín: szürke/fekete erezetes.

Cikkszám: AC-M83068

Home is where the heart is feliratú műanyag fürdőszobai szett, melynek tartalma: szappantartó, fogkefetartó és folyakény szappanadagoló. Szín: szürke/fekete erezetes

Cikkszám: AC-M83065