2 darab háromszögletű, JUMBO vastag postairon (kék/piros). Jól hegyezhető, puha ceruzabél, törésbiztos hegy.
Az ergonomikus, háromszögletű ceruzatest elősegíti a megfelelő ceruzafogást.
Jól fedő szín - írástanuláshoz, színezéshez, rajzoláshoz egyaránt kiváló.
Jobb- és balkezes gyerekek is könnyedén használhatják.

Cikkszám: 5993120005916

2 darab háromszögletű, vékony postairon (kék/piros). Jól hegyezhető, puha ceruzabél, törésbiztos hegy.
Az ergonomikus, háromszögletű ceruzatest elősegíti a megfelelő ceruzafogást.
Jól fedő szín - írástanuláshoz, színezéshez, rajzoláshoz egyaránt kiváló.
Jobb- és balkezes gyerekek is könnyedén használhatják.

Cikkszám: 5993120005909

Tartsd helyesen  a ceruzát! 1 darab zöld színű kiváló minőségű, könnyen hegyezhető - ergonómikus háromszögletű törésálló grafitceruza. A vájatok a csúszásmentes fogást biztosítanak. Jobb- és balkezeseknek egyaránt ajánljuk.
Extra erős, magas színvilággal rendelkező 3,3 mm átmérőjű heggyel. A ceruza testén a használó neve megjelölhető.

Cikkszám: COL-2820068

1 darab Lyra márkájú vastag háromszögletű kék-piros postairon.
Egy speciális zóna található rajta a megfelelő tapadáshoz, mely lehetővé teszi, hogy órákig fárasztás nélkül használja a gyermek.
Ceruza átmérője 10 mm. Hossza 17,5 cm.
Ergonomikus háromszög alakú.
Természetes fából készült, lakkozott burkolattal.
Magas pigmenttartalom, nem törékeny. Bél átmérője 6,25 mm.

Kiváló minőségű német Lyra márka.

Cikkszám: COL-3790504

A népszerű Colorino színesceruza már szólóban is kapható!
Ha a kedvenc színesceruza készletedből valamelyik szín elkopott most egyesével is pótolhatod!
A Colorino márkájú, háromszögletű színesceruza kényelmes fogású.
Remek választás rajzoláshoz. Magas pigmenttartamának köszönhetően élénk, telített színekkel fog.
Az extra puha, élénk színű színesceruza könnyen hegyezhető, a ceruzabél erős, nem törik.

Kiváló minőségű termék.

Cikkszám: 85450PTR

1 darab kék színű, háromszögletű ceruza. Erős ellenálló hegy, ami kiválóan hegyezhető. Bél átmérője 3 mm.

Cikkszám: KC-TR-1-282097

1 darab zöld színű, háromszögletű ceruza. Erős ellenálló hegy, ami kiválóan hegyezhető. Bél átmérője 3 mm.

Cikkszám: ZC-TR-1-281120-281113

Kék színű, háromszögletű ceruza vastag JUMBO kivitelben. Erős ellenálló hegy, ami kiválóan hegyezhető. Bél átmérője 5 mm.

Cikkszám: JKC-TR-1-282172

1 darab VASTAG piros színű, háromszögletű ceruza. Erős ellenálló hegy, ami kiválóan hegyezhető. Bél átmérője 5 mm.
PIROSAN író vastag ceruza, mely szükséges az iskolába, de remekül lehet vele színezni is.

Cikkszám: JPC-TR-1-282134

1 darab piros színű, háromszögletű ceruza. Erős ellenálló hegy, ami kiválóan hegyezhető. Bél átmérője 3 mm.

Cikkszám: JS-PC-TR-1-282059

Zöld színű, háromszögletű ceruza vastag JUMBO kivitelben. Erős ellenálló hegy, ami kiválóan hegyezhető. Bél átmérője 5 mm.

Cikkszám: JZC-TR-1-281090

Arany színű, famentes, lakkozott felületű, tömör pasztel ceruza. Kiválóan hegyezhető. Satírozásra, árnyékolásra jól használható. Nagy felületek és apró részletek kidolgozására egyaránt alkalmas.

Cikkszám: FR-7140110001-078951

STAEDTLER mindenre író vízálló zöld színesceruza. Száraz marker. Vízálló fa bevonatú ceruza. Szinte minden felületen alkalmazható, sötét és átlátszó felületeken is (pl. papír, műanyag,fém, üveg, fa, bőr és kő). Teljes fedést tesz lehetővé a felületen. Nem üt át a papíron.
Színanyaga nem korrozív.
Megkapta PEFC tanúsítványát, megfelel a fenntartható erdőgazdálkodás követelményeinek.

Cikkszám: FR-108-20-5

Tartsd helyesen  a ceruzát! 1 darab kék színű kiváló minőségű, könnyen hegyezhető - ergonómikus 3szögletű törésálló grafitceruza. A vájatok a csúszásmentes fogást biztosítanak. Jobb- és balkezeseknek egyaránt ajánljuk.
Extra erős, magas színvilággal rendelkező 3,3 mm átmérőjű heggyel. A háromszögletű ceruza testén a használó neve megjelölhető.

Cikkszám: FR-4084900207789

Tartsd helyesen  a ceruzát! 1 darab zöld színű kiváló minőségű, könnyen hegyezhető - ergonómikus 3szögletű törésálló grafitceruza. A vájatok a csúszásmentes fogást biztosítanak. Jobb- és balkezeseknek egyaránt ajánljuk.

Cikkszám: FR-4084900207864

1 darab hatszögletű Koh-I-Noor színesceruza, mely pirosan fog. Vékony postaironnak is használható. Színezéshez, vagy írás órához ajánljuk.

Cikkszám: JS-7140032001-117407

2 darab háromszögletű, vastag postairon (kék/piros). Jól hegyezhető, erős ellenálló hegy.

Cikkszám: JS-JRNB-TR-2-280444

Kiváló minőségű FABER-CASTELL vékony postairon. A bél különleges eljárással készült, melynek köszönhetően az sokkal ellenállóbb a sérüléseknek, és ráadásul még könnyebben hegyezhető. Természetbarát anyagokból készült.

Cikkszám: JS-119188