Újgenerációs tolltartó lányoknak a MAPEDtől! Az „Open XXL” tolltartókkal kifejezetten a gyerekek azon vágyát célozták meg, hogy kifejezhessék saját egyedi stílusukat.

Mitől különlegesek a MAPED „Open XXL” tolltartók?

Az egyedülálló, kifordítható tolltartók két dizájnt tartalmaznak egyben: egy trendi külsőt és egy különleges, kiszínezhető belsőt.
A szülőknek rendkívül egyszerű dolga van, ha a gyerekek megunják, vagy változtatni szeretnének a színeken, hiszen a tolltartók 30°C-on moshatók, ami után máris újra lehet őket színezni.

Az XXL nyílás segítségével a gyerekek egy szempillantás alatt megtalálhatják bennük kedvenc íróeszközeiket. Háromszög formájuk pontosan és jól illeszkedik a kézbe, míg részben bordázott felületüknek köszönhetően a ceruzák nem gurulnak ki belőlük.

Anyaga: strapabíró (2 réteg 300D poliészter).
Nagyméretű, színes cipzár a könnyű nyitáshoz.
Mérete: 22,5x7,5x7,5 cm.
Színe: színes virág mintás és fehér/kék (színezhető).
Cikkszám: CW-IMA931908
 Újgenerációs tolltartó a MAPEDtől! Az „Open XXL” tolltartókkal kifejezetten a gyerekek azon vágyát célozták meg, hogy kifejezhessék saját egyedi stílusukat.

Mitől különlegesek a MAPED „Open XXL” tolltartók?

Anyaga: strapabíró (2 réteg 300D poliészter).
Nagyméretű, színes cipzár a könnyű nyitáshoz.
Mérete: 22,5x7,5x7,5 cm.
Színe: fekete és fehér/kék (színezhető).
Cikkszám: CW-IMA931900
Catalina Estrada különleges grafikájával díszített henger tolltartó. A vékony bedobálós tolltartó egyterű. Puha plüss anyagból készült. Cipzárral nyitható - zárható.
Mérete: 20,5x4 cm.
Szín: világoskék/lila.
Kiváló minőségű Ars Una termék.

Catalina Estrada illusztrátor munkáiban a dél-amerikai folklór legszebb motívumai élednek újjá, mely tükrözi a gazdag kultúra szépségét és egyszerűségét. Impresszív, vidám vizuális alkotásai világhírűvé tették a dél-amerikai alkotót, illusztrációi számtalan felületen jelennek meg. A természet elkötelezett csodálóinak, a formák és apró részletek szerelmeseinek ajánljuk Catalina Estrada kollekcióját.
Cikkszám: 54370951

A zenei bedobálós tolltartó egy stílusos iskolai, vagy irodai felszerelés. Kompakt mérete és praktikus kialakítása lehetővé teszi, hogy rendben tartsa tollait és egyéb írószereit.
Az elegáns fehér színű, fekete hangjegyekkel díszített tolltartó nemcsak esztétikai élményt nyújt, hanem zenészek vagy zene szerelmesei számára különleges értéket is képvisel.
A bedobálós mechanizmus könnyű hozzáférést biztosít az írószerekhez, miközben egyedülálló stílust kölcsönöz az íróasztalnak.
Színes hangszerek (zongora, hegedű, gitár, saxofon, trombita) mintájú tolltartó egyediséget sugároz.
Anyaga: műbőr.
A cipzárral záródó tolltartó egyterű.
Mérete: 19x6x6 cm.

Ez a henger alakú tolltartó nagyszerű ajándék zenekedvelő diákoknak, felnőtteknek.

Teljes zenei kollekciónkat itt találod >>
Cikkszám: IMO-JV-18-559

OXY márkájú, minta nélküli tolltartó, akár tiniknek, hölgyeknek is. Ovális formájú, cipzáras tolltartó, mely egyterű, bedobálós. Színe: pasztell lila. Mérete: 21,5x5,5x7,5 cm.

Cikkszám: IMO-KPP-9-49122

OXY márkájú, minta nélküli tolltartó, akár tiniknek, hölgyeknek is. Ovális formájú, cipzáras tolltartó, mely egyterű, bedobálós. Színe: pasztell rózsaszín. Mérete: 21,5x5,5x7,5 cm.

Cikkszám: IMO-KPP-9-49222
OXY márkájú, minta nélküli tolltartó, akár tiniknek, hölgyeknek is. A háromszögletű formájú, cipzáras tolltartó egyterű, bedobálós. Színe: pasztell zöld. Mérete: 21x5,8x8 cm.
Cikkszám: IMO-KPP-9-59522

Fekete henger tolltartó, melyen a színes hangjegy minták nagyon jól mutatnak. A csuklópántos henger alakú tartó neszesszerként is használható, kényelmesen elfér egy női táskában. Ajánljuk zene sulisoknak, zene tanároknak, zenekedvelőknek.
Mérete: 20x5,5 cm. Anyaga: poliészter.

Cikkszám: IMO-AGF-P1023
Elegáns szürke színű, különleges holdas dekorú lapos tolltartó, mely neszesszerként is használható. 2 cipzáras.
Színe: szürke arany cipzárral.
Cikkszám: IMO-SP-514847
Színe: szürke arany cipzárral.
Cikkszám: IMO-SP-514845

Aranyos királylányos mintájú lapos tolltartó / neszesszer gyöngyvászon anyagból. Cipzárral záródik. Mérete: 12x1x10 cm.
Használható tolltartóként, neszesszerként, ill. egyéb apróságok tárolására is alkalmas.
Színe: rózsaszín.

Cikkszám: VR-LP72138
1.390 Ft (-29%) 990 Ft

Cool Pack márkájú nagyméretű bedobálós tolltartó, mely cipzárral záródik. 2 rekeszes. Mérete: 23x4x11 cm. Írószerek, filctollak kényelmesen elférnek benne.
Lányos tolltartó színe: színes arc művészi grafikával.

Legyen egységes Cool Pack kollekciód! Válassz a CINCO kollekcióból >>

Cikkszám: COOL-05743CP

Cool Pack márkájú nagy, henger formájú bedobálós tolltartó, mely cipzárral záródik. Mérete: 20x7x8,5 cm. Írószerek, filctollak kényelmesen elférnek benne.
Fiús tolltartó színe: terepszínű, háromszög grafikával.

Legyen egységes Cool Pack kollekciód! Válassz a HEDGE terepszínű kollekcióból >>

Cikkszám: 61731CP

Cool Pack márkájú nagy, henger formájú bedobálós tolltartó, mely cipzárral záródik. Mérete: 20x7x5 cm. Írószerek, filctollak kényelmesen elférnek benne.
Szín: világoskék/rózsaszín átmenetes, lányoknak.

Legyen teljes Cool Pack kollekciód! A teljes Cool Pack Gradient kollekció >>

Cikkszám: 61505CP

Cool Pack márkájú kétrekeszes, cipzáras bedobálós tolltartó. Színe: szürke. Mérete: 22x5x8 cm.

Sportosan elegáns Cool Pack Snow kollekció >>

Cikkszám: 69161F

Tolltartó színe: fekete, narancssárga vonal mintával.

Legyen egységes Cool Pack kollekciód! Válassz a LAVA kollekcióból >>

Cikkszám: COOL-05749CP

Tolltartó színe: fekete, fehér - sárga mintával.

Legyen egységes Cool Pack kollekciód! Válassz a TIC TAC kollekcióból >>

Cikkszám: COOL-05746CP

Lányos tolltartó színe: türkiz/fehér arc grafikával díszítve.

Legyen egységes Cool Pack kollekciód! Válassz a Art Deco kollekcióból >>

Cikkszám: COOL-05576CP