3 darab Mikulássapkás macifej formájú dekorációs csipesz. Anyaga: fa, filc. A csipesz több mindenre használható. Pl. karácsonyi díszcsomagoláshoz, lakás dekorációhoz, vagy a konyhában a felbontott zacskók lezárására.
Mérete: 7,5x1,2x6,5 cm.

Tipp: ötletesen függönyfogó is készíthető belőle szaténszalag felhasználásával.

A csipesz többféle mintával elérhető, így ha többfélét is beszerzel belőle és egy madragra felcsippented dekoratív térdekoráció készült belőle, vagy ajánljuk adventi kalendáriumhoz.

Cikkszám: AC-603710MACI

3 darab kisméretű Sok boldogságot feliratú fa táblácska. Használható esküvői ajándékkísérőnek, egyedi ajándék készítéshez. Anyaga: fa funér.

Cikkszám: AC-355735-152059

1 darab ajándékkísérő kártya Rosina Wachtmeister Dolce Vita cicás képével díszítve. Remek választás cicás ajándékok mellé díszcsomagoláshoz.

Rosina Wachtmeister
Bécsben született 1939-ben. Gyerekkora a világháború árnyékában kerámiakészítő-műhelyben telt, 1953-tól egy művészeti iskolába járt Braziliában, majd Rómában tanult festészetet. 1974-től a középkori Capene olasz falucskában telepedett le, ahol a rengeteg macska megihlette és révbe ért Rosina Wachtmeister művészetének kibontakozása.
Az osztrák festőnő varázslatos egyedi macskafigurával világszerte ismerté vált.

Tekintsd meg Rosina nálunk kapható macskás termékeit >>

Cikkszám: VR-11486-1DARAB

1 darab ajándékkísérő kártya arany színű szalaggal, melynek egyik oldalán Klimt A csók (The Kiss) festménye látható. Másik oldala egyszínű fehér, ahová egy kis üzenet, vagy jó kívánság írható az ajándozott, ünnepelt részére.

Cikkszám: VR-11481-1DARAB

3D ajándékkísérő matrica írható felülettel, igényes, csillámos grafikával - a karácsonyi ajándékok igazi dísze lehet! 1 lapon 5 db matrica található különböző mintákkal egy csomagban.

Cikkszám: ARSU91255228

Készíts angyalkát az ünnepekre, melyre feltétlen szükséged lesz angyalszárnyakra. A csomagban 2 db 10 cm-es angyalszárny található tollakból. Használhatod dekorációnak is (felakasztható), de remek díszítőelem különböző kreatív ajándékok készítésénél (meghívó, ültetőkártya, scrapbook technika, dísztárgy)
Ötletek: nagy képek

Cikkszám: RY-8522802

2 darab szép, vidám mintájú ajándékkísérő színes masnival.

Cikkszám: LIZ531578-M04