A5-ös méretű, 36 lapos leckefüzet piros sportautós mintájú borítóval. Tantárgy-nap beosztás. Hófehér belív lapok, fényes műnyomó borító.

A T-Creatív design termékcsalád fiatalos, divatos arculatával minden iskolást megszólít. A grafikák sokszínűsége mellett nagy hangsúly fektetnek a termékeik minőségére. Minőségi alapanyagokat és profi gyártási technológiát alkalmaznak. A T-Creatív mára már MAGYAR MÁRKA lett, a teljes tervezési és gyártási fázis magyar cégeknél dolgozó, magyar emberek végzik!

Cikkszám: TC23-A16011TCL-904534-6RACING

A5-ös méretű, 36 lapos leckefüzet tukán madaras mintájú borítóval. Tantárgy-nap beosztás. Hófehér belív lapok, fényes műnyomó borító.

Cikkszám: TC23-A16011TCL-904534-5TUKAN
290 Ft (-17%) 240 Ft

A5-ös méretű, 36 lapos leckefüzet pillangós mintájú borítóval. Tantárgy-nap beosztás. Hófehér belív lapok, fényes műnyomó borító.

Cikkszám: TC23-A16011TCL-904534-4LEPKE
290 Ft (-21%) 230 Ft

A5-ös méretű, 36 lapos leckefüzet lovas mintájú borítóval. Tantárgy-nap beosztás. Hófehér belív lapok, fényes műnyomó borító.

Cikkszám: TC23-A16011TCL-904534-3HORSES
290 Ft (-21%) 230 Ft

A5-ös méretű, 36 lapos leckefüzet kutyás mintájú borítóval. Tantárgy-nap beosztás. Hófehér belív lapok, fényes műnyomó borító.

Cikkszám: TC23-A16011TCL-904534-2DOG

A5-ös méretű, 36 lapos leckefüzet cicás mintájú borítóval. Tantárgy-nap beosztás. Hófehér belív lapok, fényes műnyomó borító.

Cikkszám: TC23-A16011TCL-904534-1CICAS

A5 méretű leckefüzet klassz drónos grafikával fiúknak. A leckék tantárgyanként, napokra bontva rögzíthetők, megjegyzésekkel kiegészítve. 32 lapos. Méret: 20,5x14,5 cm. Minőségi Ars Una termék.
Szín: szürke/zöld.

A teljes Drone Racer - Ars Una kollekció itt tekinthető meg>>

Cikkszám: 50841318

A5 méretű leckefüzet csodaszép szarvasos mintával, lányoknak. A leckék tantárgyanként, napokra bontva rögzíthetők, megjegyzésekkel kiegészítve. 32 lapos. Méret: 20,5x14,5 cm.

Kiváló minőségű Ars Una termék.

A mesebeli erdőben sétáló szarvasos Midnight Wish Ars Una teljes kollekció itt tekinthető meg>>

Cikkszám: 50841295