BRILANZ márkájú mosogatókefe lágyított TPR nyéllel, kék-fehér színben. Dupla oldalas. A kefe ideális segítség a mosogatás során.
Cikkszám: VET-43947055
BRILANZ márkájú üveg mosogatókefe lágyított TPR nyéllel, kék-fehér színben. A kefe ideális segítség a mosogatás során különböző méretű palackok tisztítására.
Teljes hossza 42 cm. Fogantyú hossza 18 cm. Kefe átmérője 5 cm.
Cikkszám: VET-43947101

Csempésszen különleges, nyugalmas hangulatot a fürdőszobájába. Praktikus folyékony szappantartó / adagoló dekoratív köves mintával.
Anyaga: műanyag.
Mérete: 18x7,5x10,5 cm.

Cikkszám: AC-M82925

Vigyél egy kis vidámságot a konyhádba, melynek a gyerekek, unokák biztos örülnek.
3 darab színes, bagoly fej formájú műanyag zacskózáró csipesz pink színben.
Praktikus konyhai kiegészítő, mellyel a megbontott ételek, csemegék zacskója lezárható.

Cikkszám: AC-408588BAGOLY

3 darab színes, béka fej formájú műanyag zacskózáró csipesz zöld színben.

Cikkszám: AC-408588BEKA

3 darab színes, macskás fej formájú műanyag zacskózáró csipesz zöld színben.

Cikkszám: AC-408588CICA

3 darab különböző maci fej formájú műanyag zacskózáró csipesz. Formák: koala, panda, barna maci.

Cikkszám: AC-408588MACI
Mosogatószer adagolóval rendelkező mosogatókefe. A kör alakú kefével hatékonyan, célzottan tisztíthatók a fazekak, edények, sütőformák.
Méretének köszönhetően kényelmesen illeszkedik a kézbe.
Cikkszám: AC-403323

Ruhatisztító henger, mellyel könnyedén eltávolítható vele a szöszök, por és a haj a ruházatról és bútorról.
Mérete: 21x4,5 cm.

Cikkszám: VET-43LINTR30TCE

Védd a természetet! Az újra felhasználható zacskó használatával csökkenthető a műanyag felhasználás. A szilikon tasakok nagyszerű alternatívát jelentenek az eldobható nejlon helyett! Használhatod tárolásra (pl, keksz, apró pékáru), kényelmesen csomagolhatod az élelmiszert, gyümölcsöt, zöldséget, uzsonnát elvitelre, de praktikusan magaddal viheted bevásárláshoz is.
A szoros dupla simítózár frissen tartja a terméket és védi azokat szállítás közben.
Apróbb tárgyak is tárolhatók benne, pl. hogy megvédje a nedvességtől (utazáshoz is ajánljuk).

Többször felhasználható zacskó szett. 2 darabos.
Méretei:
20,5x6x14,5 cm - alja szélessége 6 cm.
25,5x6,5x18 cm - alja szélessége 6,5 cm.

Anyaga: szilikon.

Cikkszám: IMO-ALT-020702815-8146153

Egyszerű és praktikus papírtörlő tartó fémből. Ezüst színű. Magassága 23 cm.

Cikkszám: AC-991157

Különleges és mutatós jegyzetfüzet, mely mindig kéznél lehet, hogy ráírd az üzenetet, bevásárló listát!
40 mintás lapból álló jegyzettömb ceruzával.
Hátoldalán található mágnes segítségével akár a hűtőszekrényre is lehet tenni.

Cikkszám: COL-1132-0349

3 darab pamut kötöző zsineg kötözésre, dekorációs célra is. Hossza 75 cm.
Egy háztartásban bármikor szükség lehet rá.

Cikkszám: VET-06993901

Különleges és hangulatos zöldfűszeres mintájú jegyzetfüzet, mely mindig kéznél lehet, hogy ráírd az üzenetet, bevásárló listát!
40 mintás lapból álló jegyzettömb ceruzával.
Hátoldalán található mágnes segítségével akár a hűtőszekrényre is lehet tenni.

Ötletes ajándék háziasszonyoknak.

Cikkszám: COL-1132-0317

5 darab színes műanyag zacskózáró csipesz. Praktikus konyhai kiegészítő, mellyel a megbontott ételek, csemegék zacskója lezárható, de mivel falra tapadó korong is tartozék mellé, így pl papír, üzenetek is rögzíthetők vele.

Cikkszám: VET-28745005

3 darabos stílusos konyhai hűtőmágnes gyümölcs motívummal: eper, sárgabarack, szőlő.
A mágnesek nemcsak dekorációként szolgálhatnak a konyhában, hanem praktikusan is használhatóak pl. receptek, gyerek rajzok rögzítésére a hűtőszekrényre.

Cikkszám: VET-28725101

Kisméretű simítózáras átlátszó műanyag tasak. A csomagban 50 darab 8x6 cm-es zacskó található. Praktikusan használható apró tárgyak tárolására, szortírozására. Pl. kreatív tárgyak (gyöngyök, medálok), játékok (akár társasjáték lapjai, bábujai), konyhai apróságok (gumi), stb.
A műanyag tasakok egyszerűen és biztonságosan lezárhatóak, ehhez csak a lezárócsík mentén kell végigsimítani azt. Felnyitáshoz szét kell húzni.
Sok helyen hasznosítható, akár háztartásban, akár gyerekszobában, akár konyhában.

Cikkszám: JS-000646643

20 darab prémium minőségű, simítózáras műanyas zacskó, melynek űrtartalma 2 liter. Praktikusan használható ételek tárolására, uzsonna készítésénél (iskolába, kirándulásra).
Áttetsző, visszazárható.
Nélkülözhetetlen a háztartásban.