Bing nyuszi és barátja mintás díszpárna. Mérete: 40x40 cm. Szín: sárga. Anyaga: 100% poliészter.

Kedves ajándék a nyuszitól Húsvétra!

Cikkszám: JVL-JFK036914

Nagyon aranyos nyuszis mintájú, A4-es méretű gumis mappa. Gyűrödésmentesen tárolhatók benne a dolgozatok, jegyzetek.

Cikkszám: IMO-SP-536513APROMINTAK

Cikkszám: IMO-SP-536513NAGYFEJ

Ötletes húsvéti dekoráció ez a színes tojásfészek tojásokkal, mely bárhol elhelyezve a lakásban (előszoba, konyha, nappali) ünnepi hangulatot teremt. A csomagban 6 db kis fészekben található melyben 3 tojás csücsül
1-1 fészek mérete tojással: 4,5x2 cm.
Vidám pasztell színekben pompázik.

Cikkszám: Q068504

Aranyos nyuszi lány figura, mely remek választás húsvéti dekorációhoz. A nyuszis dekorációval könnyen ünnepi hangulat teremthető.
Mérete: 11,3 cm.

Cikkszám: Q165304

Aranyos nyuszi fiú figura, mely remek választás húsvéti dekorációhoz. A nyuszis dekorációval könnyen ünnepi hangulat teremthető.
Mérete: 13,5 cm.

Cikkszám: Q165294

Cuki, mosolygós nyuszi figura. Remek választás húsvéti dekorációhoz, mely örömöt és vidámságot visz minden otthonba.

Mérete: 12,3x6,8 cm.
Színe: világosbarna.

Cikkszám: Q138461

Kisméretű sárgarépa, mely húsvéti nyuszis dekorációhoz is illik. A csomagban 10 darab hungarocellből készült piros színű répa található. Ajánljuk kreatív munkákhoz is.
Mérete: 2 cm.
Anyaga: hungarocell.

Cikkszám: Q068510
Pasztell színű pompom tojások, melyből ötletes és bájos húsvéti dekoráció készíthető. Bátran kreatívkodj, alkoss húsvéti dekorációkat az ünnepekre.
A textil tojások mérete 2 cm.
A zacskóban 12 tojás található fehér, krém, lila, zöld, rózsaszín és sárga színben.
Cikkszám: Q068508

Aranyos fekvő nyuszi figura. Bájos húsvéti dekoráció. Mérete: 10 cm.
2 színben (világosbarna, fehér). Az ár 1 darabra vonatkozik.
Az elérhető szín a lenyíló ablakban választható ki.

Cikkszám: Q068486

Felakasztható, 15 cm-es fehér ruhás nyuszi lány, mely nagyon aranyos húsvéti dekoráció. Akár a húsvéti barka is díszíthető vele.
4-féle (rózsaszín, zöld, lila, narancssárga füllel), az ár 1 darabra vonatkozik.
Az elérhető szín a lenyíló ablakban választható ki.

Cikkszám: Q068463

Bájos fehér nyuszi figura remek választás húsvéti dekorációhoz. Akár egy kosárba ülteted műfű közé, vagy hímes tojások köré, akár a terített asztalon helyezed el lenyűgözöd vele a gyerekeket, vendégeidet.
A nyuszis dekorációval könnyen ünnepi hangulat teremthető.
Ez a fehér nyuszi örömöt és vidámságot visz minden otthonba.

Mérete: 12x8,5 cm.
Színe: fehér.

Cikkszám: Q045466

Bájos nyuszi lány vagy nyuszi fiú figura. Lány nyuszi csinos ruhában, esernyővel a kezében, nyuszi fiú válltáskával.
Remek választás húsvéti dekorációhoz. Akár egy kosárba ülteted műfű közé, vagy hímes tojások között, akár a terített asztalon helyezed el lenyűgözöd vele a gyerekeket, vendégeidet.
A nyuszis dekoráció azonnal ünnepi hangulat teremt, örömet és vidámságot visz minden otthonba.
Kedves húsvéti dekoráció.
Mérete: 12 cm.

Cikkszám: Q045364

Ez bájos barna nyuszi figura remek választás húsvéti dekorációhoz. Akár egy kosárba ülteted műfű közé, vagy hímes tojások között, akár a terített asztalon helyezed el lenyűgözöd vele a gyerekeket, vendégeidet.
A nyuszis dekorációval könnyen ünnepi hangulat teremthető.
Ez a barna nyuszi örömöt és vidámságot visz minden otthonba.

Színe: barna.

Cikkszám: Q045361

Egy üvegváza harmóniát és eleganciát kölcsönöz a helységnek. A belehelyezett virágok pozitív energiát és örömöt hoznak a belső térbe. Gyönyörű dekoráció lesz, és ez a váza tökéletesen hangsúlyozza szépségüket.
Ez az egyszerű, 19 cm magas üvegváza nélkülözhetetlen minden otthonba. Ideális különböző dekoratív virágos kompozíciók készítéséhez. Művirághoz is ajánljuk.
Nagyszerű ajándékötlet is.

Anyaga: tökéletesen átlátszó üveg.
Magassága 19 cm.

Cikkszám: IMO-ALT-0103016838-168254

A Lotos üvegváza gyertyatartóként is használható, amely ragyogást hoz otthonába. Az üveg tökéletesen harmonizál a fénnyel, egyedi hatásokat hoz létre, így a szoba ragyog és elegáns.

Nagyszerű ajándékötlet is.

Anyaga: tökéletesen átlátszó üveg.
Magassága 19 cm.

Cikkszám: IMO-ALT-0103016806-101206

A nagymamáink is imádták az üvegtálakat, melyen dekoratívan felszolgálható a házi készítésű sütemény, torta. Bűvölje el vendégeit, lepje meg családtagjait finom süteményekkel.
Tegye különlegessé az ünnepet egy jó teával és finom, meleg süteményekkel. A dekoratív tányérra helyezett kisebb méretű tortának, kuglófnak vagy süteményeknek senki sem lesz képes ellenállni.

A  süteményes tál átmérője 28,5 cm.

Anyag: üveg, domború mintázattal.

Időtálló, könnyen tisztítható. Bármely asztal terítékhez tökéletesen illik.

Cikkszám: IMO-ALT-0103002185-342343

A húsvéti díszek kulcsfontosságú elemei a különleges hangulat megteremtésének az ünnepek alatt. A dekor tojások tökéletes kiegészítő a barkák díszítéséhez, de ötletesen remekül használható asztal - polc dekorációhoz is.
12 darab felakasztható 3,5 cm-es lila pöttyös és csíkos mintájú dekortojás található.
Anyaga: műanyag.

Cikkszám: IMO-ALT-17080011138-385616