Divatos levendula lila színű írószertartó kontrasztos felülettel. Az ergonomikus formája könnyen elérhetővé teszi az eszközök kivételét.
A 2 rekeszes kialakítás biztosítja a praktikus rendszerezést. Ideális, hogy a tollak, ceruzák, ollók ne dőljenek el.

Ceruzatartó egyedi formatervezéssel, mely biztosítja a tartó stabilitását.

Magassága 12,5 cm, elején 5,4 cm. Alsó átmérője 7 cm, felső 10,5x9 cm.
Cikkszám: CW-E628460
Komplett írószertartó, mely praktikus választás irodába, home office-hoz. A több rekesszel rendelkező és FORGATHATÓ írószertartóban tökéletesen rendszerezhetőek az írószerek, kiegészítők.
A 11 részes készlet mindent tartalmaz amire egy irodában szükség lehet. Legyen mindig kéznél!
A rendszerező / ceruzatartó szett tartalma: forgatható műanyag írószertartó, 15 cm-es vonalzó, sniccer, 2 db radíros grafitceruza, olló, 1 db golyóstoll, tűzőgép, tűzőkapocs No. 10, gépkapcsok, táblatűk, hegyező és radír.

Szín: fekete.
Cikkszám: PNY-P4060-0080-916001
Divatos szürke színű írószertartó, mely újrahasznosított műanyagból készült, Blue Angel minőségben. Praktikus és stabil írószertartó. Nagy befogadó képesség.
Cikkszám: PNY-P0016-1918-729770
Mutatós kék színű írószertartó, mely újrahasznosított műanyagból készült, Blue Angel minőségben. Praktikus és stabil írószertartó. Nagy befogadó képesség.
Cikkszám: PNY-P0016-1917-729756
Elegáns fekete írószertartó, mely újrahasznosított műanyagból készült, Blue Angel minőségben. Praktikus és stabil írószertartó. Nagy befogadó képesség.
Cikkszám: PNY-P0016-1916-729732
Pasztell színvilágú asztali írószertartó. Szögletes formájú, 4 rekesszel. Magas falának köszönhetően minden irodai eszköz tárolására alkalmas (olló, levélnyitó, vonalzó stb.).
Mérete: 11x8,5x8,5 cm.
Trendi pasztell színével világosságot és könnyedséget hoz az irodai, vagy a tanulói környezetbe.
Cikkszám: PNY-P0016-1944-099739BARACKSARGA
Cikkszám: PNY-P0016-1944-099739LILA
Cikkszám: PNY-P0016-1944-099739KEK
A 14 részes készlet mindent tartalmaz amire egy irodában szükség lehet. Legyen mindig kéznél!
A rendszerező / ceruzatartó szett tartalma: forgatható műanyag írószertartó, 15 cm-es vonalzó, sniccer, 2 db radíros grafitceruza, olló, 2 db golyóstoll, tűzőgép, tűzőkapocs No. 10, kapocskiszedő, ragasztószalag, jegyzetpapír, radír, hegyező.

Szín: fekete.
Cikkszám: PNY-P4060-0081-916018

Kiváló minőségű erős fémhálós anyagú ceruzatartó / írószertartó. Ez a neon lál színű ceruzatartó otthonosabbá varázsolja íróasztalod, és segít rendet tartani az írószereid között. Garantáltan jól fog mutatni az íróasztalodon, melybe kényelmesen elhelyezheted az írószereket, hogy azok mindig kéznél legyenek.
Magassága: 10 cm, átmérője 9 cm.

Cikkszám: JS-408576

Szeret vitorlázni, szereti a tengerpart hangulatát? Válassza íróasztalához ezt a dekoratív asztali névjegykártyatartót. A fatalpazaton a névjegykártyatartó mellett egy több árbócos hajó makett díszeleg. Felidézheti vele a nyaralások élményeit, akár egy görög halászfaluban eltöltött hetet.

Ötletes ajándék férfiaknak is. Dolgozószobába, irodába is ajánljuk.

Csempésszen egy kis tengerész stílust otthonába!
Fedezze fel a tengerész stílusú lakásdekorációs termékeinket>>

Cikkszám: AC-519736

Robot mintás asztali írószertartó fiúknak, mely jól is mutat az íróasztalon. Az erős laminált kartonból készült, 3 rekeszes ceruzatartóban praktikusan rendszerezhetőek az írószerek.
A dekoratív írószertartót szívesen használják majd a fiúk is.
Mérete: 25x7x15 cm.

Cikkszám: IMO-DF-PPSRO11

Verdák mintás asztali írószertartó fiúknak, mely jól is mutat az íróasztalon. Az erős laminált kartonból készült, 3 rekeszes ceruzatartóban praktikusan rendszerezhetőek az írószerek.
A dekoratív írószertartót szívesen használják majd a fiúk is.
Mérete: 25x7x15 cm.

Cikkszám: IMO-DF-PPSCA-08

Cars - Villám McQueen és barátai mintás asztali ceruzatartó írószerekkel. Írószer szett tartalma: Verdák mintás grafitceruza, vonalzó, hegyező, radír és A7-es méretű notesz.

Ajándéknak egy remek választás, akár ovis ballagásra is.

Cikkszám: IMO-DF-ZPSPCA44

Victoria márkájú, elegáns és tartós fémhálós ceruzatartó / írószertartó fekete színben. Mérete: 10x9 cm.

Cikkszám: FR-IVIC03-B802A-BLACK

Victoria márkájú, elegáns tartós fémhálós írószertartó fekvő formában, fekete színben. 4-es osztású. Mérete: 32x2,8x15,5 cm.

Cikkszám: FR-IVIC28-Z9052A-BLACK

Victoria márkájú, elegáns tartós fémhálós kockatömb - jegyzettömbtartó és gémkapocstartó ezüst színben. Fém tároló mérete: 14,5x4x8,3 cm.
Ideális irodai és otthoni használatra is.

A tárolóban található kiegészítők nem tartoznak a termékhez, illusztráció.

Cikkszám: F-IVIC62-Z903SILVER

Nagyméretű, egyszínű fém asztali ceruzatartó must... felirattal. Mérete: 11x10 cm. Anyaga: fém.
Több színben, az ár 1 darabra vonatkozik.

Cikkszám: JS-000579050