Prémium minőségű, 80 lapos vonalas spirálfüzet A4-es méretben. Ajánljuk középiskolásoknak, egyetemistáknak.
Cikkszám: 95135649
Prémium minőségű, 80 lapos kockás spirálfüzet A4-es méretben. Ajánljuk középiskolásoknak, egyetemistáknak.
Cikkszám: 95145617
Cikkszám: 95145631
Cikkszám: 95145648

A5-ös méretű, Catalina Estrada virágos mintájú vonalas füzet, lányoknak, hölgyeknek. A prémium minőségű füzet 40 lapos, borítója 300 g-os 3D-s UV formaalakkal készült, mely izgalmas egyediséget ad a füzetnek. Belső lapjai szép hófehér, 70 g-os, sarka lekerekített.
Mérete: 14,7x20,5 cm.
Kiváló minőségű Ars Una termék.

Catalina Estrada illusztrátor munkáiban a dél-amerikai folklór legszebb motívumai élednek újjá, mely tükrözi a gazdag kultúra szépségét és egyszerűségét. Impresszív, vidám vizuális alkotásai világhírűvé tették a dél-amerikai alkotót, illusztrációi számtalan felületen jelennek meg. A természet elkötelezett csodálóinak, a formák és apró részletek szerelmeseinek ajánljuk Catalina Estrada kollekcióját.

Cikkszám: 53130983

A4-es méretű, nagy pöttyös mintájú vonalas füzet, lányoknak, hölgyeknek. Margós füzet.
A prémium minőségű füzet 40 lapos, borítója 300 g-os 3D-s formaalakkal készült, mely izgalmas egyediséget ad a füzetnek.
Belső lapjai szép hófehér, 75 g-os, sarka lekerekített.
Mérete: 29,6x20,6 cm.

3-féle mintával rendelhető. Az ár 1 darabra vonatkozik. Tetszőlegesen küldjük. Mintával kapcsolatos kérését a megjegyzés rovatban jelezheti.

Cikkszám: 53113542

A4-es méretű sima füzet, mely 6 természeti csodának lenyűgőző képeivel (Natural Wonders) van díszítve. 6-féle mintával rendelhető, az ár 1 darabra vonatkozik. Az elérhető minta lenyíló ablakból választható ki.
A prémium minőségű füzet 40 lapos, borítója 300 g-os, fényes 3D UV formaalakkal. Belső lapjai szép hófehér, 70 g-os.
Margós.
Mérete: 20,6x29,6 cm.

6 különleges TERMÉSZET fotó:
The Old Man of Storr - egy sziklás domb Skócia Skye-szigetének Trotternish-félszigetén. A domb egy meredek sziklás arcot mutat. Magassága 719 m.

Zhangye National park - a Nemzeti Geopark Szunan és Linze megyében található a prefektúra szintjén, Zhangye városában, a kínai Gansuban. Területe 322 négyzetméter.

Perito Moreno Glacier - a gleccser a Los Glaciares Nemzeti Parkban található. Argentína, Santa Cruz tartomány délnyugati részén, amely egyike Patagónia legismertebb turistalátványosságának. 30 km hosszú, 250 km2 jégképződmény egyike a dél-patagóniai jégmező által táplált 48 gleccsernek. Ez a jégmező a világ 3. legnagyobb ivóvíz-tartaléka.
A Perito Moreno gleccser vége 5 km széles és 60 méter magasságban emelkedik a víztükör fölé, teljes magassága 170 méter. Naponta 2 m sebességgel nyomul előre.

Bwindi Impenetrable Forest - A Nemzeti Park Kelet-Afrikában, Uganda délnyugati részén terül el. A park része a Nagy-hasadékvölgy nyugati szélén fekvő Bwindi áthatolhatatlan erdőnek, határos a Kongói Demokratikus Köztársasággal és a benne található Virunga Nemzeti Parkkal.
Területe 331 km2. Sűrű erdő borítja. Része az UNESCO világörökségnek.
Az erdő Afrika egyik leggazdagabb ökoszisztémáját rejti, a park fő jellegzetessége a fajok sokszínűsége.

Great Barrier Reef - Nagy-korallzátony Földünk legnagyobb korallzátonya. A Korall-tengerben található, nem messze Északkelet-Ausztrália Queenland nevű államának partjaitól. 2000 km hosszan húzódik 34,4 millió hektáron. Még az űrből is látható.
A fantasztikus képződményről először Cook kapitány adott hírt hajónaplójában, amikor 1769-ben először hajózott el mellette. UNESCO világörökség része.

Kilauea Volcano - Ma is aktív pajzsvulkán a Hawaii-szigeteken. Kora 300000 és 600000 év közötti. Magassága 1247 méter. Utolsó kitörése 2020. december 20-án volt.

Cikkszám: 53801029

A4-es méretű, türkiz színű füzet fémesen csillogó, dombornyomott logóval díszített kockás füzet, lányoknak, hölgyeknek. A prémium minőségű füzet 40 lapos, borítója 350 gr-os papír soft touch felülettel készült, mely izgalmas egyediséget ad a füzetnek. Belső lapjai szép hófehér, 75 g-os, sarka lekerekített.
Margó nélküli.

Cikkszám: 53122438

A4-es méretű kockás füzet, mely 6 természeti csodának lenyűgőző képeivel (Natural Wonders) van díszítve. 6-féle mintával rendelhető, az ár 1 darabra vonatkozik. Az elérhető minta lenyíló ablakból választható ki.
Margó nélküli.
Mérete: 20,6x29,6 cm.

6 különleges TERMÉSZET fotó:

Területe 331 km2. Sűrű erdő borítja. Része az UNESCO világörökségnek.

Cikkszám: 53121028

A4-es méretű, nagy pöttyös mintájú kockás füzet, lányoknak, hölgyeknek. Margó nélküli.
Belső lapjai szép hófehér, 75 g-os, sarka lekerekített.
Mérete: 29,6x20,6 cm.

Cikkszám: 53123541

A5-ös méretű, Catalina Estrada virágos - kolibris mintájú 27-32-es kockás füzet, lányoknak. 32 lapos, lekerített sarokkal, fényes fóliázással tartós borítóval készült.

Cikkszám: 53630957

A5-ös méretű, Catalina Estrada virágos - kolibris lányos mintájú 21-32-es vonalas füzet, 4. osztálytól. 32 lapos, lekerített sarokkal, fényes fóliázással tartós borítóval készült.

Cikkszám: 53620958

A5-ös méretű Catalina Estrada virágos - kolibri madaras mintájú 12-32-es vonalazású füzet 3. osztályosok számára. A lányos füzet 32 lapos, lekerített sarokkal, fényes fóliázással tartós borítóval készült.
Borító: 250 gr-os műnyomó karton. Belív 70 gr-os.
Mérete: A5 - 14,7x20,5 cm.

Minőségi Ars Una termék.

Cikkszám: 53600950

Fekvő, A4-es méretű 20 lapos vázlatfüzet, melybe kedved szerint rajzolhatsz, akár rajzórán is. Borítóját szivárvány sörényű unikornis minta díszíti.
A rajzfüzet 20 darab fehér lapot tartalmaz.

Cikkszám: IMO-SP-479726

Különleges spirálos hangjegy füzet színes hangszerek (gitár, hegedű, zongora, trombita, saxofon) mintájú borítóval.
A kottafüzet 80 lapos.

Cikkszám: IMO-JV-18-554

Igényes kivitelű, 38 lapos vonalas füzet A4-es méretben. Remek választás kamaszoknak, tiniknek.

Cikkszám: COL-8230-100466SOTETZOLD

Cikkszám: COL-8230-100466VILAGOSKEK