A5-ös méretű vonalas füzet (21-32), mely 4. osztálytól ajánlott. FSC minősítéssel. 32 lapos füzet szép pillangós mintával, lányoknak.
Mérete: 20,6x0,5x14 cm.

FSC minősítésű Lizzy Card termék. Az FSC embléma jelzi a fogyasztónak, hogy az általuk választott termék papíranyaga nyomon követhető az előállítás teljes folyamatán keresztül. A Lizzy Card vásárlói biztosak lehetnek benne, hogy az általuk gyártott, FSC logóval ellátott termékek felelős erdőgazdálkodás mellett kerültek előállításra.

Minőségi Lizzy Card termék.

A rózsaszín pillangó nyerő választás egy lányos kollekcióhoz. A gyönyörű design minden kislány arcára mosolyt csal az iskolai hétköznapokon.
Azoknak a lányoknak ajánljuk, akiknek a csajos termékek tetszenek és akiket a szépség és elegancia is vonz.

Cikkszám: LIZ-23066162
400 Ft (-28%) 290 Ft

A5-ös méretű, 20-32-es sima füzet, FSC minősítéssel. 32 lapos füzet szép pillangós mintával, lányoknak.

Cikkszám: LIZ-23068162
370 Ft (-22%) 290 Ft

14-32-es vonalazású füzet 1. osztályosoknak, FSC minősítéssel. A5 méretű 32 lapos füzet szép pillangós mintával, lányoknak.

Cikkszám: LIZ-23063762

A5-ös méretű vonalas füzet (21-32), mely 4. osztálytól ajánlott, FSC minősítéssel. 32 lapos füzet Ford GT Heritage sportautós mintával, fiúknak.

A töretlen sikerű Ford kollekción a Ford Performance darabjai kapnak helyett.
A mélykék, vagány design garantáltan felkelti minden kis Ford rajongó figyelmét, mely sötét színe még praktikus is.

Cikkszám: LIZ-23066714

A5-ös méretű, 31-32-es szótárfüzet, FSC minősítéssel. 32 lapos füzet Ford GT Heritage sportautós mintával, fiúknak.

Cikkszám: LIZ-23069514

A5-ös méretű, 20-32-es sima füzet, FSC minősítéssel. 32 lapos füzet Ford GT Heritage sportautós mintával, fiúknak.

Cikkszám: LIZ-23068714

14-32-es vonalazású füzet 1. osztályosoknak, FSC minősítéssel. A5 méretű 32 lapos füzet Ford GT Heritage sportautós mintával, fiúknak.

Cikkszám: LIZ-23064114

A5-ös méretű, 31-32-es szótárfüzet, FSC minősítéssel. 32 lapos füzet számítógépes játékokat imádó GAMER mintával, fiúknak.

Minőségi Lizzy Card termék.

A BossTeam VR Gamer kollekciót a számítógépes játékimádó, gamer gyerekeknek ajánljuk, akik rajonganak az új és izgalmas VR technológiáért.
Egy VR szemüvegben akciójátékot játszó fiú grafikájú kollekció minden gamer fiú álma, hiszen dizájnja a virtuális játékok világát idézi.

Cikkszám: LIZ-23069701

A5-ös méretű, 20-32-es sima füzet, FSC minősítéssel. 32 lapos füzet számítógépes játékokat imádó GAMER mintával, fiúknak.

Cikkszám: LIZ-23068901
400 Ft (-13%) 350 Ft

A5-ös méretű, 27-32-es kockás füzet, FSC minősítéssel. 32 lapos füzet számítógépes játékokat imádó GAMER mintával, fiúknak.

Cikkszám: LIZ-23067901

12-32-es vonalazású füzet 3. osztályosoknak, FSC minősítéssel. A5 méretű 32 lapos füzet számítógépes játékokat imádó GAMER mintával, fiúknak.

Cikkszám: LIZ-23065901

16-32-es vonalazású füzet 2. osztályosoknak, FSC minősítéssel. A5 méretű 32 lapos füzet számítógépes játékokat imádó GAMER mintával, fiúknak.

Cikkszám: LIZ-23065101
400 Ft (-13%) 350 Ft

14-32-es vonalazású füzet 1. osztályosoknak, FSC minősítéssel. A5 méretű 32 lapos füzet számítógépes játékokat imádó GAMER mintával, fiúknak.

Cikkszám: LIZ-23064301

XRCise Look desing füzet fiataloknak, egyetemistáknak, felnőtteknek, FSC minősítéssel. Különleges borítójú, 3D-s UV formaalakkal készült vonalas füzet A4-es méretben.
Prémium füzet: 250 grammos borító, matt fólia, 3D UV lakk, kerekített sarok, 70 grammos hófehér magas minőségű belívek, 40 lapos kivitelben.

Környezetbarát termék környezettudatos gyártótól.

XRCiseLook, hogy legyen hová írni. A minket körülvevő tárgyak visszahatnak az életünkre. Egy füzetben is minőségi társat és inspirációt keresünk.
A kézírás sosem megy ki a divatból. Különösen szép, ha személyiségünket nemcsak betűink, de az azokat féltve örző füzeteink is kifejezik.

Cikkszám: LIZ-23063221

Borító színe: zöld leveles, kakadu madaras mintával.

Cikkszám: LIZ-23063423

Cikkszám: LIZ-23063524

XRCise Look desing füzet fiataloknak, egyetemistáknak, felnőtteknek, FSC minősítéssel. Különleges borítójú, 3D-s UV formaalakkal készült kockás füzet A4-es méretben.

Cikkszám: LIZ-23062621
760 Ft (-13%) 660 Ft