Cool Pack márkájú pénztárca lányoknak, hölgyeknek. Cipzárral és patenttal záródik. Hátoldalán kívül átlátszó bérlettartó található. A patenttal nyitható rész 5 db kártyatartót rejt papírpénztartóval. A cipzáras részben van az osztott aprópénztartó, melyhez könnyen hozzá lehet férni, belül kis zsebekkel.
Mérete: 12x2x10 cm.
Szín: világoskék/kék átmenetes.
Anyaga: 600D poliészter.

Legyen teljes Cool Pack kollekciód! A teljes Cool Pack Gradient kollekció >>

Cikkszám: 55690CP

Akár felnőtt Minnie Mouse rajongóknak is remek választás ez az tengerész stílusú Minnie Mouse mintás esernyő
A botesernyő átmérője 74 cm.
Szín: sötétkék - piros/fehér csíkos
Anyaga: 100% poliészter.

Gyerekeknek és felnőtteknek egyaránt ajánljuk.

Cikkszám: JVL-EMM5250938-118320

Édes Minnie Mouse mintás ovis hátizsák. A rózsaszín gyerek hátizsák egyterű, méretre állítható vállpánttal. Mérete: 29x7x24 cm.

Cikkszám: JVL-EWA21747MN

Paw Patrol mentőcsapat kutyái mintás félautomata esernyő. Különlegessége, hogy átlátszó.
Átmérője 74 cm.
Színe: fehér/kék, tappancsos mintával.
Anyaga: 100% POE (Polyolefin elastomer)

Cikkszám: JVL-EMM52502018

Pókember mintás tépőzáras pénztárca fiúknak. Belsejében egy rekesz bankjegyekhez, 6 zseb kártyának és egy átlátszó zseb pl. bérletnek. Hátulján egy cipzáras zseb is található.
A hozzátartozó zsinórral nyakba is akasztható.
Méret:12x1,5x9,5 cm.
Minta: zöld, kockák figurákkal.
Szín: kék/piros.

Állítsd össze iskolai felszerelésed a OXY Bag Pókember kollekciójából >>

Cikkszám: IMO-KPP-3-59623X

Aranyos cica formájú plüss hátizsák kisgyerekeknek. Remek választás bölcsibe, oviba járáshoz, vagy a nagyihoz.
Méret: 35 cm.

Cikkszám: HY901344CICA

Gabol márkájú uzsonnástáska - hűtőtáska lányoknak. Az uzsonnástáska belül thermobéléssel ellátott, így megtartja a hőt, ill. véd a melegtől - lásd 2. nagy kép.
Vállra akasztható.
Méret: 25x13x21 cm.
Szín: lila/rózsaszín, színes gémkapocs mintákkal.
Anyaga: vízlepergető anyaggal bevont és PCV-mentes polyester. Nagy sűrűségű, kiváló minőségi anyagból készült.
Vízálló anyaga ellenáll és taszítja a közepes esőzésnek megfelelő vizet, szárazon tartja a táska belső terét és cuccokat.
A Gabol cég évek óta elkötelezett a PVC-mentes hátizsákok gyártása mellett.

Cikkszám: GA-232832

Gabol trollis húzószerkezet hátizsákokhoz. Kétféle magasságra állítható húzókarra (húzószerkezetre) lehet ráhúzni az erre módra kialakított hátizsákot, iskolatáskát megkönnyítve ezzel a nehéz táskák cipelését.
A trollis szerkezetre kívánt hátizsák hátoldalán egy bújtató pántnak kell lennie, hogy rá lehessen húzni.
A húzószerkezetre helyezett táskát a gyerekek maguk után tudják húzni, így megkönnyítve az iskolába járást.
Kerekei gördülékenyek. A széles talpazata biztonságosan megtartja a táskát és stabil tartást biztosít.
Színe: rózsaszín.

Cikkszám: GA-200004PINK

Színe: kék.

Cikkszám: GA-200004BLUE

Színe: fekete.

Cikkszám: GA-200004BLACK

OXY márkájú tépőzáras pénztárca fiúknak, lányoknak. A belsejében papírpénz és cipzáros aprópénztartó található. Méret:12x1,5x9,5 cm.
Szín: zöld.

Cikkszám: IMO-KPP-9-75123

OXY márkájú tépőzáras pénztárca lányoknak. A belsejében papírpénz és cipzáros aprópénztartó található. Méret:12x1,5x9,5 cm.
Szín: barack rózsaszín

Cikkszám: IMO-KPP-9-75423

Oxy Bag márkájú diák hátizsák iskolai, munkahelyi és szabadidős tevékenységhez.
Remek választás kamasz fiúknak, lányoknak 10 éves kortól. Praktikus iskolatáska felsősöknek, középiskolásoknak.
A diák hátizsák 1 nagy rekesszel rendelkezik, elején cipzáras zsebbel, mely rendszerezőket rejt.
Egyik oldalán nyitott, másik oldalán cipzáras oldalzsebbel rendelkezik.
Hátsó rekeszében található a 15-ös laptoptartó zseb.
A hátizsák hátoldalán praktikus cipzáras zseb található.
Elején sportos pánt található, pl. gördeszka rögzítésére.
Vállpántja kényelmes, szivacsos és méretre állítható. Mellkaspánttal rendelkezik.
Háta kényelmesen párnázott.
Szín: fekete.
Mérete: 48x20x26 cm. Űrtartalom: 22 liter.
Súly: 750 g

Cikkszám: IMO-KPP-9-24323

Szín: farmerkék.

Cikkszám: IMO-KPP-9-75223

Szín: egyszínű fekete.

Fedezd fel az OXY BAG Unicolor kollekcióját >>
Cikkszám: IMO-KPP-9-75323

Ergonómikus hátkiképzésű iskolai és szabadidős hátizsák kamasz lányoknak.
A diák hátizsák 2 rekeszes, elején cipzáras zsebbel, valamint egyik oldalán nyitott, másik oldalán cipzáras oldalzsebbel rendelkezik.
Elején sportos pánt található, pl. gördeszka rögzítésére. Hátsó rekeszében található a 15-ös laptoptartó zseb. Kulcstartó karika van benne. Fejhallgató kimenet van rajta.
Praktikus iskolatáska felsősöknek, középiskolásoknak.
Fényvisszaverővel ellátott.

Szín: fekete, színes folt pöttyök.
Mérete: 46x15x32 cm. Űrtartalom: 27 liter.
Súly: 830 g

Cikkszám: IMO-KPP-9-22723

Ergonómikus hátkiképzésű iskolai és szabadidős hátizsák kamasz fiúknak, lányoknak.
Praktikus iskolatáska felsősöknek, középiskolásoknak.
Fényvisszaverővel ellátott.

Szín: fekete/szürke.
Mérete: 46x15x32 cm. Űrtartalom: 27 liter.
Súly: 830 g

Cikkszám: IMO-KPP-9-22223

Szép unikornisos mintájú tépőzáras pénztárca lányoknak.
A hozzátartozó zsinórral nyakba is akasztható.
Méret:12,5x1,5x9,5 cm.
Szín: sötétkék/rózsaszín.