4 darab 22 cm-es valósághű műanyag ősállatok, dinoszauruszok.

Cikkszám: WR66838-TREX-WR237573

20cm-es valósághű plüss polip . A nyolckarú polip a természetben remek rejtőködő, melyben nagy segítésgére van a változatos színe, ahogyan ennek a puha anyagból készűlt plüss polipnak is.

Cikkszám: WR108729

10 cm-es valósághű plüss kisegér.

Cikkszám: SE011540

A kártyacsomag segítségével megismerheted a Budapesti állatkert hüllőit.

Cikkszám: JS-454905

A ceruzával írható fakeretes palatáblán gyakorolhatod az írást, vagy rajzolhatsz rá. Mindkét felét használhatod, hordozható. Szivaccsal letörölhető, mely tartozik a játékhoz, valamint 3 darab ceruza.

Fejleszti a kézügyességed!

Mérete 25 x 18 cm.

Ajánlott 3 éves kortól.

Cikkszám: JS-100002572

A Kresz-teszt-ben résztvevők játék közben szerezhetnek néhány információt, bővíthetik ismereteiket a közlekedés egyes szabályairól, ill. felfrissíthetik az általános Kresz-ben megtanultakat.

Mindenki személy szerint t-1 bábut kap, amit a saját maga által kiválasztott ZEBRA mögé helyezi a játékmező közepén található nagy négyzetalakű mezőre. Ezúttal a ZEBRA képviseli mind a "start"- mind a "Cél"-mezőt.
A játék kezdete előtt mindenki kiválasztja a korosztályának megfelelő kártyacsomagot, s azt összekeverve persze fajtánként külön-külön- jól elérhető, s látható helyre leteszi. A kedves résztvevők ülési sorrendben, az óramutató járásával megegyező irányban guríthatnak a dobókockával.

A játékot 2-4 személy játszhatja

7éves kortól ajánlott

Cikkszám: JS-658439
Clemmy a puha építőkocka, mellyel a gyerekek biztonságosan és gond nélkül játszhatnak.
A doboz 12 darab színes Baby Clemmy kockát tartalmaz, amelyeket úgy terveztek, hogy a 6 hónapos kortól a gyerekek biztonságosan játszhassanak. A puha, színes nagyméretű építőelemeket a babák könnyedén megfoghatják, egymásba illeszthetik, ha kedvük tartja még a szájukba is vehetik őket.
Lágyak és enyhén illatosítottak, tökéletesek az érzékek fejlesztésére, valamint a látás, a tapintás, a figyelem és a megfigyelési képesség ösztönzésére. Támogatják a gyermekek fantáziáját és kreativitását.

Minden Baby Clemmy bébijáték Olaszországban készült. Nem mérgező és mosható anyagból készültek.

A játék 6 hónapos kortól ajánlott.
Doboz mérete: 39x7x28 cm.
Cikkszám: CLE-14707-73200

200 g színes gyurma - 10 féle szín. ICO márkájú. Ajánljuk iskolába. Iskolai és otthoni kreatív munkához.

Cikkszám: JS-7300003006-012364

Közepes méretű locsolókanna, melyet használhatsz a homokozóban, de a kerti virágokat is könnyen megöntözheted vele, segítve vele anyának. Több színben szállítjuk, a képtől eltérhet. Az ár egy termékre vonatkozik.
Űrtartalom: 1,5 liter.
Magyar termék.
Ajánlott 3 éves kortól.

Cikkszám: JS-382

Színes toronyépítő karikák fából, kicsiknek. A játék 9 elemből áll.
Klasszikus és népszerű játék kicsiknek 1 éves kortól.
Számos területen fejleszti a babákat és kisgyermekeket. Ilyenek például a finommotorikus készségek, a sorrend, kisebb-nagyobb fogalmának, valamint a színek megismerése.
Magassága 19 cm.
Anyaga: fa.
Minőségi fa termék.

Cikkszám: FK2479

3 darab dobókocka.

Cikkszám: LIZ511549-3DB

Kötéllétra erős műanyag részekkel, vastag kötélzettel. 4 éves kortól ajánlott.
Minőségi MAGYAR termék.

Cikkszám: JS-422

Mókás békafej formájú ugrálókötél gyerekeknek, vidám ugráláshoz. Kötél hossza 210 cm.
Fogantyú anyaga: fa.

Cikkszám: FK2801-C

Memóriajáték, melyben kipróbálhatod milyen az emlékezőképességed a KRESZ-ben.
Az ismert memóriajáték Közlekedj okosan változatában KRESZ táblás képpárokból áll.
Ezt a játékot kettő vagy több játékos is játszhatja. Jól keverjétek meg a kártyalapokat, majd képpel lefelé helyezzétek az asztalra.
Sorsoljátok ki, hogy ki kezdje a játékot. A kezdő játékos fordítson fel két lapot.
Ha párt talál, akkor azt tegye maga elé és folytassa a játékot.
Ha nem talált egyformát, akkor a lapokat tegye vissza a helyükre, és most már a következő játékos fordít fel két lapot.
A játék akkor ér véget, ha minden lap elfogyott az asztalról.
Számoljátok össze ki találta a legtöbb párt: az a memória bajnoka.

A kártyajáték 34 lapból áll.
Méretei: 8x8 cm.
Anyaga: papír.
Játékosok száma: 2-4 fő.

Ajánlott 4-8 éves korban.

Cikkszám: FK2676-501122

Szedd le a pálcikákat egymás tetejéről, de vigyázz, mert csak azt tudod leszedni, amelyik legfelül van, időre megy a játék, így sietned kell!
Doboz mérete: 4,5x2,5x19 cm.
Anyaga: fa
Az ügyességi játék  6-99 éves korig ajánlott.

Cikkszám: FK0185

A készlet tartalma: 12 db színes textilfilc. Az elkészült minták hátulról vasalva fixálhatók. A filcekkel dekorált ruhadarabok maximum 60 fokon moshatók.

Cikkszám: JS-40957

Ez a pusztán megfigyelőképességen alapuló csoportos játék könnyen elsajátítható. A játékban résztvevők száma ez esetben nem meghatározó, sőt, minél többen játszanak, annál izgalmasabb, érdekesebb lesz a memorizálás. Győztes az, aki a legaktívabban memorizált a játék folyamán, s így a végére a legtöbb kártyát gyűjtötte össze!
70 db-os megfigyelőképességet fejlesztő társasjáték.

Cikkszám: JS-324574

Keel Toys márkájú plüss jegesmaci. Finom, puha plüss. Ülő, fehér jegesmedve mérete: 25 cm.

Cikkszám: KT046351