PASTELINI márkájú, pasztell színvilágú kártyatartó / igazolványtartó tok 10 betétlappal.  Alkalmas különböző kártyák tárolására (diákigazolvány, bérlet, hűségkártya, bankkártya).
A tokba 20 darab kártya helyeztő.
Anyaga: PVC.
Mérete: 11,5x7,8 cm.
Több színben rendelhető. Az ár egy darabra vonatkozik.
A kívánt és elérhető szín a lenyíló ablakban választható ki.

Cikkszám: IMO-KPP-6-214

PASTELINI márkájú, pasztell színvilágú kártyatartó / igazolványtartó tok 6 betétlappal.  Alkalmas különböző kártyák tárolására (diákigazolvány, bérlet, hűségkártya, bankkártya).
A tokba 12 darab kártya helyeztő.
Anyaga: PVC.
Mérete: 10,3x0,5x7,2 cm.
Több színben rendelhető. Az ár egy darabra vonatkozik.
A kívánt és elérhető szín a lenyíló ablakban választható ki.

Cikkszám: IMO-KPP-6-158

Szép pillangós mintájú, új fazonú festőköpeny lányoknak, mely megvédi a ruhájukat festéskor, gyurmázáskor. kötény elején két zseb található. Oldalán patenttal záródik, nyitható.
Ovisoknak, iskolásoknak praktikus használni kreatív alkotás, festés, ragasztás során.
Szín: rózsaszín.

Állítsd össze iskolai felszerelésed a OXY Bag Butterfly Pink kollekciójából >>
Cikkszám: IMO-KPP-9-88624

Szép vágtázó barna és fehér lovak mintájú, új fazonú festőköpeny lányoknak, mely megvédi a ruhájukat festéskor, gyurmázáskor. kötény elején két zseb található. Oldalán patenttal záródik, nyitható.
Szín: sötétkék/rózsaszín.

Állítsd össze iskolai felszerelésed a OXY Bag Horse Blue kollekciójából >>
Cikkszám: IMO-KPP-9-88024

Minecraft-ra emlékeztető kockás mintájú új fazonú festőköpeny fiúknak, mely megvédi a ruhájukat festéskor, gyurmázáskor. A kötény elején két zseb található. Oldalán patenttal záródik, nyitható.
Univerzális méret
Szín: zöld/barna.

Állítsd össze iskolai felszerelésed a OXY Bag PlayWorld kollekciójából >>

Cikkszám: IMO-KPP-9-89324

Aranyos fehér kutyás mintájú, új fazonú festőköpeny lányoknak, mely megvédi a ruhájukat festéskor, gyurmázáskor. kötény elején két zseb található. Oldalán patenttal záródik, nyitható.
Szín: rózsaszín/világoszöld.

Állítsd össze iskolai felszerelésed a OXY Bag Pets kutyás kollekciójából

Cikkszám: IMO-KPP-9-89024

Szín: sötétkék.

Állítsd össze iskolai felszerelésed a OXY Bag Butterfly kék kollekciójából >>

Cikkszám: IMO-KPP-9-89224
Minecraftra emlékeztető mintákkal díszített mágneskorongok. A készlet 6 darab 3 centiméteres átmérőjű mágneses korongot tartalmaz.
Praktikus segítség papírlapok rögzítéséhez fém felületekre vagy mágnestáblákra. Hűtőmágnesként is használható.
Cikkszám: IMO-SP-528366

Mókás smiley - emoji hangulatjelekkel díszített mágneskorongok. A készlet 6 darab 3 centiméteres átmérőjű mágneses korongot tartalmaz.

Cikkszám: IMO-SP-528365
Cuki unikornis mintájú mágneskorongok. A készlet 6 darab 3 centiméteres átmérőjű mágneses korongot tartalmaz.
Cikkszám: IMO-SP-528367

Egyszerű, de mégis különleges ez a zongora formájú hegyező. Igazán egyedi.
Mérete: 3,8x1,8x3,3 cm.
Ötletes ajándékkísérő lehet zenekedvelőknek, zenészeknek, zene tanárnak, zene sulisoknak.

Az ár 1 darabra vonatkozik.

Teljes zenei kollekciónkat itt találod >>
Cikkszám: IMO-AGF-S2001

Praktikus és elegáns irodai kellékek műanyag dobozban, mely kényelmesebbé tezi az irodai munkát. Ötletes ajándék hölgyeknek, kolléganőknek.
A szett tartalma:
3 db grafitceruza, kisméretű jegyzettömb (8x6 cm, 3-féle öntapadós jegyzettömb (post-it), arany színű hegyező, radír, gémkapocs szett, 2 db binder csipesz, 4 db különleges mintájú mágnes (2,3x2 cm), 2 db arany táblatű..
Minden ami egyetlen irodából sem hiányozhat.

Színvilág: arany, fekete/fehér.
A készlet átlátszó műanyag dobozban található.
Doboz mérete: 22x2x12 cm.

Cikkszám: IMO-SP-514842
3D-s puzzle radír szett, melyben 2 darab kutyás és 2 darab cicás figura található, melyek radírként funkcionálnak.
A radírok különlegessége, hogy szétszedhető és tetszőlegesen - mókásan kombinálható.
A radírok tökéletesen törlik a ceruza nyomokat, nem hagynak piszkos nyomokat a papíron.
Anyaga: gumi radír.
Csomagolás mérete: 15x3x10 cm.
Cikkszám: IMO-SP-505319

Mókás halacska formájú olló. Kiváló minőségű rozsdamentes acél penge, ergonomikus, nagyon kényelmes műanyag fogantyú biztosítja a pontonsságot és optimalizálja a vágáshoz használt erőt.
Univerzális fogantyú, mely jobbkezes és balkezes gyerekek egyaránt kényelmesen használhatják.
Ez az olló meghozza a kedved az alkotáshoz, barkácsoláshoz.
Iskolai ollónak is kiváló.
Tompa végű hossza 13,5 cm.
Anyaga: fém és műanyag.

Cikkszám: IMO-SP-491977

Praktikus irodai kellékek elegáns óarany színben. A készlet műanyag dobozos. Tartalma: 2-féle méretű gemkapocs, faliújság rajzszög, binder csipesz.
A szett 100 darabos.

Cikkszám: IMO-SP-471022

Műanyag nyeles, kézi nagyító 5x nagyítással. Átmérő 6 cm. Tartós keret, amely megnehezíti az üveg karcolását vagy károsodását.
Otthoni és iskolai célra is ajánljuk.
Anyaga: üveg (nagyítórész), műanyag (nyele).

Cikkszám: IMO-SP-226542

C5-ös méretű színes fémezett krepp papír. 6 színben: piros, ezüst, arany, zöld, kék és rózsaszín.
Ideális kreatív - művészi alkotáshoz.
A 6 lap papírborítékban található, amiben tárolható is.
Csomagolás mérete: 24x17 cm.

Cikkszám: IMO-SP-218529

10 W-os mini ragasztópisztoly ragasztórúddal. 230 V hálózatról működtethető. Tartalma: ragasztópisztoly, 2 db 7x100 mm-es ragasztórúd.
Kreatív munkák elmaradhatatlan kelléke, de használható díszcsomagoláskor, karácsonyi dekorációk készítésénél (pl. adventi koszorú készítéshez).
Ideális gyors javítások, rögzítések, dekorációk és kézműves munkák elvégzésére. Percek alatt szilárdan összeragaszt olyan anyagokat, mint a fa, karton, fém, kő és műanyag.
Fűtési teljesítmény: 10W.
Működés 230V-ról.